Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Üye Çeşitleri =) (1 Kullanıcı)

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
1. Emekçi üye
Deli gibi sürekli paylasım yapan model.Manyak gibi çalısırlar
noktaqp6.gif
süper konular açarlar.Forumun inekleri denilen modeldir.

2. Emekçi ve isyancı üye
Bunlar paylasımın fazlasını yaparlar fakat konuları okunma sayısına göre cevaplar çok azdır.İsyan ederler genelde şu narayı atarlar '' Bi daha paylasım....:)emeğe saygı

beyler ''

3. Post kasan üye
Her paylasım
noktaqp6.gif
soru konusuna '' Asgsagsi
noktaqp6.gif
xd
noktaqp6.gif
tesekkürler
noktaqp6.gif
upupupupup
noktaqp6.gif
+++++++++
noktaqp6.gif
gibi saçma salak seyler yazıp mesaj sayılarını arttırırlar.Nedendir bilinmez nickleri çiziliverir.

4. Emeğe saygı gösteren üye
Heh
noktaqp6.gif
örnek üye modellerinden biridir.Paylasımın hakkını verir
noktaqp6.gif
teraziyi tartar.Forum halkınca sevilen üye modeli.

5.Paylasımcı üye
Arada bi paylasım yaparlar.Fakat bu paylasımlar gerçekten elle tutulur seylerdir.Öyle her konuya yazmaz.Belirli yerlere takılır.Fazlada laf ebeliği yapmaz.Repte dilenmez.

6.Haşere üye
Genelde 11-15 yas arasında olan zirzop üye modeli.Daha çok üzerinden 2-3 yıl geçmiş konuları uplamarıyla ve rep dilenmeleriyle ünlüdürler.Yılda bi paylasım yaparlar muhtemelen
oda verilmiştir.

7. Babacan üye
Forumların ağır abileri.Öyle repmiş tesekkürmüş ihtiyacları yoktur.Veren zaten verir.Belli bi sağlam paylasımları vardır.İlgilendikleri konuda uzmandırlar.
Forumun çocuklarını severler.

9. Ty üye
Arada bi H olsa Türk hava yolları sanılabilir.Bunlar özentinin önde giden modeli.Demek istedikleri Thank you paylasım.Türkçe meali tesekkür ederim.

10. Anti-smiley üye
Kesinlikle hiç bir mesajından smiley kullanmaz.Zorunlu zamanlarda hehe der geçer.

11. + Smiley üye
Bi mesajında 50 ye kadar smiley kullanma özelliğine sahip üye.Yetmezse baska yerlerden takviye smiley alır.

12. Saf üye
Hiç bir zararı olmaz.Elinden geldiğince paylasım yapar.Admin hött dese tamam abi der.Buda örnek üye modelidir.

13.Hacklicam olmm üye
Adminleri tehdit etmeleri ile tanınan bu üyeler hiç bi halt edemezler.Haklı yere forumdan atılacakken son mesajından admini tehdit eder.Esrarengiz bi şekilde kaybolurlar.

14.Sabit üye
Her mesajında belli bi kalıp
noktaqp6.gif
belli bi yazı fontu
noktaqp6.gif
belli bi renk vardır.Hiç değişmez bu...

15.Okumadan yazan üye
Konu uzundur
noktaqp6.gif
okumaz sıkar.Okumadan direk tesekkür eder.Genelde paylasım yapanlar sevmezler

16. Ajan üye
Baska forumun admini tarafından düşman siteye sızdırılmıs üye modelidir.Burdan hertürlü bilgiyi çalar.Üstüne bide düşman forumu karalama kampanyası baslatır.
Admin tarafından çizik zeytin modeli verilir.

17.TDK üye
Akla hayale gelmeyecek laflarla karsısındaki üyeyi ipe çevirir.Susturur
noktaqp6.gif
smiley kullanmaz.

18. Avatarsız
noktaqp6.gif
imzasız...

Ne bi avatarı vardır ne imzası bunlar genelde sömürü için gelirler.Çizilir
noktaqp6.gif
kaderi budur...

19.Kemalist üye
Avatarı ve imzasını Atatürk resimleri ile dolu üye.İmzasına gençliğe hitabeyi eklemeyi unutmaz.

20.Vatansever üye
Bunlar tartısma forumlarında gaza gelen üyelerdir.Eline silah versen kandil dağına çıkar.O kadar kolay olmadığını söylesenizde o yanar tutusur.Kendi haline bırakılası üye...

21.Fisek üye
Foruma girer girmez deli gibi paylasım yaparlar.Adminler tarafından sevilir.Kısa zamanda mod olurlar...

22.Çömez üye
İlk kez bi foruma üye oluyordur.Acemiliğinden yanlıs yerlere konu açar.Şansızsa modun gazabına uğrar...

23.Yapışkan üye
Forumda yükselmek için elinden geleni ardına koymaz.Adminlerin adeta postası olur.Admin çakarsa defedilir...

24.Anti-İslamcı
Bunlar minik misyonerlerdir.Dinleri hk. vaaz verirler.İslamiyetci kesim tarafından haşatı çıkarılır.E bi yerdede haklıdırlar...

25.Tabelacı üye
Kendi forumundan kalkıp kalabalık bi foruma üye olduktan sonra sitesinin reklamını yapar.Daha bunların yası 10-16 dır.Çizilmeye mahkum üyeler...

alıntı

bi de ben ekleyeyim :)
mod olmak için ölen üye=) bu tiplerde "mod" kelimesinin m'sini ağzına almazlar ama öyle bi belli ederler ki her gün slm vermeden geçmezler, her konuya illaki yazarlar mizah dışında :) hatta abartıp konu takikibinde bulunurlar "bu konu açılmış şurdan devam edelim" gibisinden =)

aşırı kırılgan üye=) bunlarda hep ilgi bekleyen ilgi isteyen üyelerdir=) genelde ilgi bekledikleri için pek sesleri çıkmaz öyle sessiz sakin kendi halindedirler=)

yüzzüs üye modelleri=) benim gibi hatta ben bunlar adminliğe kadar göz dikerler sonu ban olur heral =)))

kurt26

Yasaklı Kullanıcı
amaç ne olursa olsun paylaşmak güzel.
öğrenmek güzel.

mektubat

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.caglarnetwork.com
1. Emekçi üye
Deli gibi sürekli paylasım yapan model.Manyak gibi çalısırlar
noktaqp6.gif
süper konular açarlar.Forumun inekleri denilen modeldir.

2. Emekçi ve isyancı üye
Bunlar paylasımın fazlasını yaparlar fakat konuları okunma sayısına göre cevaplar çok azdır.İsyan ederler genelde şu narayı atarlar '' Bi daha paylasım....:)emeğe saygı

beyler ''

3. Post kasan üye
Her paylasım
noktaqp6.gif
soru konusuna '' Asgsagsi
noktaqp6.gif
xd
noktaqp6.gif
tesekkürler
noktaqp6.gif
upupupupup
noktaqp6.gif
+++++++++
noktaqp6.gif
gibi saçma salak seyler yazıp mesaj sayılarını arttırırlar.Nedendir bilinmez nickleri çiziliverir.

Heh
noktaqp6.gif
örnek üye modellerinden biridir.Paylasımın hakkını verir
noktaqp6.gif
teraziyi tartar.Forum halkınca sevilen üye modeli.

5.Paylasımcı üye
Arada bi paylasım yaparlar.Fakat bu paylasımlar gerçekten elle tutulur seylerdir.Öyle her konuya yazmaz.Belirli yerlere takılır.Fazlada laf ebeliği yapmaz.Repte dilenmez.

6.Haşere üye
Genelde 11-15 yas arasında olan zirzop üye modeli.Daha çok üzerinden 2-3 yıl geçmiş konuları uplamarıyla ve rep dilenmeleriyle ünlüdürler.Yılda bi paylasım yaparlar muhtemelen
oda verilmiştir.

7. Babacan üye
Forumların ağır abileri.Öyle repmiş tesekkürmüş ihtiyacları yoktur.Veren zaten verir.Belli bi sağlam paylasımları vardır.İlgilendikleri konuda uzmandırlar.

9. Ty üye
Arada bi H olsa Türk hava yolları sanılabilir.Bunlar özentinin önde giden modeli.Demek istedikleri Thank you paylasım.Türkçe meali tesekkür ederim.

10. Anti-smiley üye
Kesinlikle hiç bir mesajından smiley kullanmaz.Zorunlu zamanlarda hehe der geçer.

11. + Smiley üye
Bi mesajında 50 ye kadar smiley kullanma özelliğine sahip üye.Yetmezse baska yerlerden takviye smiley alır.

12. Saf üye
Hiç bir zararı olmaz.Elinden geldiğince paylasım yapar.Admin hött dese tamam abi der.Buda örnek üye modelidir.

13.Hacklicam olmm üye
Adminleri tehdit etmeleri ile tanınan bu üyeler hiç bi halt edemezler.Haklı yere forumdan atılacakken son mesajından admini tehdit eder.Esrarengiz bi şekilde kaybolurlar.

14.Sabit üye
Her mesajında belli bi kalıp
noktaqp6.gif
belli bi yazı fontu
noktaqp6.gif
belli bi renk vardır.Hiç değişmez bu...

15.Okumadan yazan üye
Konu uzundur
noktaqp6.gif
okumaz sıkar.Okumadan direk tesekkür eder.Genelde paylasım yapanlar sevmezler

16. Ajan üye
Baska forumun admini tarafından düşman siteye sızdırılmıs üye modelidir.Burdan hertürlü bilgiyi çalar.Üstüne bide düşman forumu karalama kampanyası baslatır.
Admin tarafından çizik zeytin modeli verilir.

17.TDK üye
Akla hayale gelmeyecek laflarla karsısındaki üyeyi ipe çevirir.Susturur
noktaqp6.gif
smiley kullanmaz.

18. Avatarsız
noktaqp6.gif
imzasız...

Ne bi avatarı vardır ne imzası bunlar genelde sömürü için gelirler.Çizilir
noktaqp6.gif
kaderi budur...

19.Kemalist üye
Avatarı ve imzasını Atatürk resimleri ile dolu üye.İmzasına gençliğe hitabeyi eklemeyi unutmaz.

20.Vatansever üye
Bunlar tartısma forumlarında gaza gelen üyelerdir.Eline silah versen kandil dağına çıkar.O kadar kolay olmadığını söylesenizde o yanar tutusur.Kendi haline bırakılası üye...

21.Fisek üye
Foruma girer girmez deli gibi paylasım yaparlar.Adminler tarafından sevilir.Kısa zamanda mod olurlar...

22.Çömez üye
İlk kez bi foruma üye oluyordur.Acemiliğinden yanlıs yerlere konu açar.Şansızsa modun gazabına uğrar...

23.Yapışkan üye
Forumda yükselmek için elinden geleni ardına koymaz.Adminlerin adeta postası olur.Admin çakarsa defedilir...

24.Anti-İslamcı
Bunlar minik misyonerlerdir.Dinleri hk. vaaz verirler.İslamiyetci kesim tarafından haşatı çıkarılır.E bi yerdede haklıdırlar...

25.Tabelacı üye
Kendi forumundan kalkıp kalabalık bi foruma üye olduktan sonra sitesinin reklamını yapar.Daha bunların yası 10-16 dır.Çizilmeye mahkum üyeler...

alıntı

bi de ben ekleyeyim :)
mod olmak için ölen üye=) bu tiplerde "mod" kelimesinin m'sini ağzına almazlar ama öyle bi belli ederler ki her gün slm vermeden geçmezler, her konuya illaki yazarlar mizah dışında :) hatta abartıp konu takikibinde bulunurlar "bu konu açılmış şurdan devam edelim" gibisinden =)

aşırı kırılgan üye=) bunlarda hep ilgi bekleyen ilgi isteyen üyelerdir=) genelde ilgi bekledikleri için pek sesleri çıkmaz öyle sessiz sakin kendi halindedirler=)

yüzzüs üye modelleri=) benim gibi hatta ben bunlar adminliğe kadar göz dikerler sonu ban olur heral =)))

Yahu bir umut kardeşim sen bizi güldürdün Allahü teala'da seni güldürsün İnşallahü teala.Selametle kal.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
:a12::a12::a12:

leyla-1

Altın Üye
Allah razı olsun canım çok hoş bir paylaşımdı:):B:a12:

hanife123

Kayıtlı Kullanıcı
Ne bi avatarı vardır ne imzası bunlar genelde sömürü için gelirler.Çizilir kaderi budur...

avatarım imzam yok amma kesinlikle sevmem sömürüyü

teşekkürler

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
amaç ne olursa olsun paylaşmak güzel.
öğrenmek güzel.

her şeyi de paylaşmak hoş olmaz ama değil mi:)

Yahu bir umut kardeşim sen bizi güldürdün Allahü teala'da seni güldürsün İnşallahü teala.Selametle kal.

eyvallah kardeşim hep beraber gülelim inş:)

:a12::a12::a12:

:)

Allah razı olsun canım çok hoş bir paylaşımdı:):B:a12:

eyvallah kardeşim:)

Ne bi avatarı vardır ne imzası bunlar genelde sömürü için gelirler.Çizilir kaderi budur...

avatarım imzam yok amma kesinlikle sevmem sömürüyü

teşekkürler

sözümüz meclisten dışarı efendim :)))

emin-43

Kayıtlı Kullanıcı
7. Babacan üye

En sevdiğim üye çeşidi bunlar, yavaş yavaş nesli tükeniyor :))

Beautiful_1064

Kayıtlı Kullanıcı
emeğine sağLık çok hoş bir payLaşım oLmuş:) bir_umut ya:a12:
sanırım buna uyuyorum sanki:D
5.Paylasımcı üye

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
5.Paylasımcı üye

:) rica ederim kardeşim bende eğlendim :)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzel yaa :D
bazılarında aklıma bazı kardeşlerim geldi :)

GEVHER

Yönetici
Konu başlığını görünce , dedim ki Bir_Umut yine görev başında.. Ve yanılmamışım , konu kardeşimiz tarafından açılmış. :a01:
MaşaAllah .. Yine döktürmüşsünüz BİR_UMUT kardeşimiz..
Sayenizde sabah sabah yine tebessüm ettik , Rabbim de sizi her daim güldürsün.

Ama , hangi gruba girdiğimi henüz bulamadım.. :a05:
Ya da buldum ama işime gelmiyor..:a32:

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı

Yok ya ban olmaz daha güzel yerler olur ama renk vermiyim:a01:
:a24:
5.Paylasımcı üye
14.Sabit üye
Her mesajında belli bi kalıp belli bi yazı fontu belli bi renk vardır.Hiç değişmez bu...

Bunu görünce aklıma direk siz geldiniz.:)

Hangi üye çeşidine giriyorum bilmiyorum
Ona da beni tanıyan birisi varsa o karar versin:a16:

Beautiful_1064

Kayıtlı Kullanıcı

Yok ya ban olmaz daha güzel yerler olur ama renk vermiyim:a01:
:a24:

14.Sabit üye
Her mesajında belli bi kalıp belli bi yazı fontu belli bi renk vardır.Hiç değişmez bu...

Bunu görünce aklıma direk siz geldiniz.:)

Hangi üye çeşidine giriyorum bilmiyorum
Ona da beni tanıyan birisi varsa o karar versin:a16:

akLınıza geLdiğim için çok sevindim mutLu oLdum teşekkür ederim iLginiz için :a12:
tam anLamıyLa sizi anLatır mı pek biLemedim ama

Heh örnek üye modellerinden biridir.Paylasımın hakkını verir teraziyi tartar.Forum halkınca sevilen üye modeli.
sanırım bu uygun gibi geLdi:$

kurt26

Yasaklı Kullanıcı
araştırmacı üye ben.:a32:

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzel yaa :D
bazılarında aklıma bazı kardeşlerim geldi :)

benim de geldi aklıma sus ses etme en iyisi=)

Konu başlığını görünce , dedim ki Bir_Umut yine görev başında.. Ve yanılmamışım , konu kardeşimiz tarafından açılmış. :a01:
MaşaAllah .. Yine döktürmüşsünüz BİR_UMUT kardeşimiz..
Sayenizde sabah sabah yine tebessüm ettik , Rabbim de sizi her daim güldürsün.

Ama , hangi gruba girdiğimi henüz bulamadım.. :a05:
Ya da buldum ama işime gelmiyor..:a32:

eyvallah kardeşim hep beraber gülelim inş...

sen arama orda grubunu seni "hop kaybolanlar" grubuna ekleriz :)

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
akLınıza geLdiğim için çok sevindim mutLu oLdum teşekkür ederim iLginiz için :a12:
tam anLamıyLa sizi anLatır mı pek biLemedim ama

Heh örnek üye modellerinden biridir.Paylasımın hakkını verir teraziyi tartar.Forum halkınca sevilen üye modeli.
sanırım bu uygun gibi geLdi:$
Sağolasın kardeşim.
Seviliyorsak iyi:a27:
kırmızı diyosun yani=)
Sana kırmızı çok yakışıyor diyooruuum

:a24::a24::a24::a24:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt