Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

tv gafları :))))))))) (1 Kullanıcı)

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
Avea Reklamı
Olimpiyat Stadı‘nın seyirci kapasitesi 75 bin 144 kişi. Biri dışında tüm seyirciler Avea‘ya geçmek için stadı terk ediyor. Peki 75 bin 143 taraftar arasında Avea kullanan yok muydu acaba?

Benim Annem Bir Melek Dizisinden
Abdullah Gürbüz adlı okurumuzun Benim Annem Bir Melek dizisi için yazmış: Evin annesi Neriman Hanım tesisatçıyı aramaya karar veriyor ve nasıl oluyorsa 40 yılda bir aranan tesisatçının numarasını ezbere biliyor.
Su Gibi Programından

Eskişehir‘den arayan talibine gelin adayı “Ne iş yapıyorsunuz?” diye sordu. Adı, sanı ekranda yazılı olan talip, gayet rahat yanıt verdi: “Hacker’ım…” Sunucu Songül Karlı araya girdi: “Ne olduğunu bilmiyoruz ama iyi bir şeydir herhalde hacker!
Esra Erolla İzdivaç Programından

Stüdyodaki Amca: Do you speak English?
Evlenmek İsteyen Kadın: Vücut ölçülerimi mi soruyorsun?

Ankara Radyo’su Yarışmasından

Sunucu: Avrupa’nın kuzeyinde yer alan ülkelerden biridir.. Belçika ve Almanya komşularıdır… Ülke laleleriyle meşhurdur, laleler ülkesi diye de bilinir.
Yarışmacı: Cevap veriyorum: Laleli
Su Gibi Programından

Stüdyodaki Adam: Ben zamanla anlaşacağımızı düşünüyorum…
Stüdyodaki Kadın: Elektrik alamadım senden, direklerin devrilmiş.
Flash Tv Yalan Testi

Sunucu: İpek Hanım beni duyabiliyor musunuz ?
İpek Hanım: Duyuyorum ama sesiniz gelmiyor
Pazar Keyfi ATV

Banu Alkan, restoranda akvaryumdaki balığa bakıyor ve garsona soruyor; Bakar mısın, acaba bu balık taze mi?.
Reha Muhtar

Reha Muhtar: “Bütün bunları nasıl yaptın ha? Cevap ver!”
Telefondaki Kişi: “Bakın efendim izah edeyim…”
Reha Muhtar: “Sus, konuşma! Hâlâ utanmadan izah ediyorsun! Cevap versene…”

Tema Vakfı
TEMA Vakfı‘nın reklamında güzel bir doğa manzarası ve çocuklar var. Daha sonra manzara çölleşiyor ve sonra bir beyefendi belirerek elindeki fotoğraf kağıdını yırtıp, “Türkiye çölleşmesin” diyor. Kağıt, ağaçtan meydana gelmiyor mu? Bu nasıl çevrecilik?

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Avea Reklamı
Olimpiyat Stadı‘nın seyirci kapasitesi 75 bin 144 kişi. Biri dışında tüm seyirciler Avea‘ya geçmek için stadı terk ediyor. Peki 75 bin 143 taraftar arasında Avea kullanan yok muydu acaba?

Benim Annem Bir Melek Dizisinden
Abdullah Gürbüz adlı okurumuzun Benim Annem Bir Melek dizisi için yazmış: Evin annesi Neriman Hanım tesisatçıyı aramaya karar veriyor ve nasıl oluyorsa 40 yılda bir aranan tesisatçının numarasını ezbere biliyor.
Su Gibi Programından

Eskişehir‘den arayan talibine gelin adayı “Ne iş yapıyorsunuz?” diye sordu. Adı, sanı ekranda yazılı olan talip, gayet rahat yanıt verdi: “Hacker’ım…” Sunucu Songül Karlı araya girdi: “Ne olduğunu bilmiyoruz ama iyi bir şeydir herhalde hacker!
Esra Erolla İzdivaç Programından
:a15:
Stüdyodaki Amca: Do you speak English?
Evlenmek İsteyen Kadın: Vücut ölçülerimi mi soruyorsun?

Ankara Radyo’su Yarışmasından

Sunucu: Avrupa’nın kuzeyinde yer alan ülkelerden biridir.. Belçika ve Almanya komşularıdır… Ülke laleleriyle meşhurdur, laleler ülkesi diye de bilinir.
Yarışmacı: Cevap veriyorum: Laleli
Su Gibi Programından

Stüdyodaki Adam: Ben zamanla anlaşacağımızı düşünüyorum…
Stüdyodaki Kadın: Elektrik alamadım senden, direklerin devrilmiş.
Flash Tv Yalan Testi

Sunucu: İpek Hanım beni duyabiliyor musunuz ?
İpek Hanım: Duyuyorum ama sesiniz gelmiyor
Pazar Keyfi ATV

Banu Alkan, restoranda akvaryumdaki balığa bakıyor ve garsona soruyor; Bakar mısın, acaba bu balık taze mi?.
Reha Muhtar

Reha Muhtar: “Bütün bunları nasıl yaptın ha? Cevap ver!”
Telefondaki Kişi: “Bakın efendim izah edeyim…”
Reha Muhtar: “Sus, konuşma! Hâlâ utanmadan izah ediyorsun! Cevap versene…”

Tema Vakfı
TEMA Vakfı‘nın reklamında güzel bir doğa manzarası ve çocuklar var. Daha sonra manzara çölleşiyor ve sonra bir beyefendi belirerek elindeki fotoğraf kağıdını yırtıp, “Türkiye çölleşmesin” diyor. Kağıt, ağaçtan meydana gelmiyor mu? Bu nasıl çevrecilik?

:a15::a15::a15::a15::a15::a15::a15::a15::a15::a15::a15::a15:

Akılma geldikçe gülüyorum sahi hepimiz ahirette kalktığımız zaman (Allah teala iyi kullarından etsin) ben bunların halleri nasıl olur diye hep merak eder gülerim Ya Rabbi bir fırsat ver ogün şu aciz kuluna şunların sağa sola aval aval bakışlarını burasıda neresi der gibi hallerini şu aciz kuluna bir göster Allah'ım...
Bu dünyada sırf mevki,makam,para pul,eğlence için bulunduğunu sanan insanların düşdüğü hatalardan sana sığınırım.

Kardeşim çok ibret verici bir mizah oldu benim için,özür dilerim benim mizah anlayışımmı yok,yada ben çokmu ahiretciyim bu dünyada bu hallere gülemiyorum hemen aklıma ahiret geliyor,neyse hakkını helal et,çok ibret vericiydi kendi açımdan...

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
:a15::a15::a15::a15::a15::a15::a15::a15::a15::a15::a15::a15:

Akılma geldikçe gülüyorum sahi hepimiz ahirette kalktığımız zaman (Allah teala iyi kullarından etsin) ben bunların halleri nasıl olur diye hep merak eder gülerim Ya Rabbi bir fırsat ver ogün şu aciz kuluna şunların sağa sola aval aval bakışlarını burasıda neresi der gibi hallerini şu aciz kuluna bir göster Allah'ım...
Bu dünyada sırf mevki,makam,para pul,eğlence için bulunduğunu sanan insanların düşdüğü hatalardan sana sığınırım.

Kardeşim çok ibret verici bir mizah oldu benim için,özür dilerim benim mizah anlayışımmı yok,yada ben çokmu ahiretciyim bu dünyada bu hallere gülemiyorum hemen aklıma ahiret geliyor,neyse hakkını helal et,çok ibret vericiydi kendi açımdan...

yooo hayır güzel bi bakış açısı ben böyle düşünmemiştim haklısınız aslında gercekten ağlancak halimize güler olmuşuzzz..selam ve dua ile..... :T

northerner

Kayıtlı Kullanıcı
emeğine sağlık kardeşim :a01: :a01: :a01:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt