Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

sinemden gülberra kardeşine (1 Kullanıcı)

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı

GÜLBERRA gülümse artık hayata,
güzel gözlerin mutlu baksın etrafa..
sen iste yeterki,
mutluluk pek yakında.
içini ferah tut varacaksın huzura..
yaradan senin hep yanında,
bizlerde duacınız senin daima.
giden günler geri gelmez unutma!
şu kardeşinin hatırına
güzel yüzünü,gül yüzünü soldurma!
pamuk ellerin titremesin,
yüzünde tebessümler eksilmesin,
acıların gitsin geri gelmesin..
giden zaman geri gelmez unutma
buradaki sevdiklerinin hatırına,
veda et mutsuzluğa
merhaba de aydınlık yarınlarına...

(benden sevgili gülberra kardeşime armağan olsun)

umut_çiçeği

Kayıtlı Kullanıcı
:) Döktürmüşsün Sinem bacım:) Ne kadar güzel yazmışsın... Hepimiz Gül Berra bacımızın arkasındayız, hepimiz desteğiz ona:) Bu şiirle daha sıkı sarılacaktır hayata eminim ki :) Gönlü güzel kardeşim gönlünden incilerini dökmüşsün ortaya:)

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı
:) Döktürmüşsün Sinem bacım:) Ne kadar güzel yazmışsın... Hepimiz Gül Berra bacımızın arkasındayız, hepimiz desteğiz ona:) Bu şiirle daha sıkı sarılacaktır hayata eminim ki :) Gönlü güzel kardeşim gönlünden incilerini dökmüşsün ortaya:)

canım ya :)sağolasın valla mahçup oluyorum asıl gönlü güzel olan sensin allah razı olsun inşallah dediğin gibi olur sarılır hayata elimden geldiğince mutlu olsun diye yazmaya çalıştım inşallah senin gibi oda beğenir

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı

GÜLBERRA gülümse artık hayata,
güzel gözlerin mutlu baksın etrafa..
sen iste yeterki,
mutluluk pek yakında.
içini ferah tut varacaksın huzura..
yaradan senin hep yanında,
bizlerde duacınız senin daima.
giden günler geri gelmez unutma!
şu kardeşinin hatırına
güzel yüzünü,gül yüzünü soldurma!
pamuk ellerin titremesin,
yüzünde tebessümler eksilmesin,
acıların gitsin geri gelmesin..
giden zaman geri gelmez unutma
buradaki sevdiklerinin hatırına,
veda et mutsuzluğa
merhaba de aydınlık yarınlarına...

(benden sevgili gülberra kardeşime armağan olsun)

ne yapmisin sen oyle arkadasim ya ya simdi oyle duygulandimki beni oyle etkiledinki tarifi edemem iste bu sefer suan akan goz yaslarim mutluluktan akiyor ya senin nasil bir gonlun var boyle sen ile umut cicegini tanidiga ne kadar sukretsem azdir herhalde iyiki varsiniz iyiki tanidim sizi..rabbim herseyi gonlunuzce versin cok tesekkur ederim yaa..oofft keske beni ne kadar mutlu ne kadar duygulandirdigi bi anlata bilsen yaaa...

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı
ne yapmisin sen oyle arkadasim ya ya simdi oyle duygulandimki beni oyle etkiledinki tarifi edemem iste bu sefer suan akan goz yaslarim mutluluktan akiyor ya senin nasil bir gonlun var boyle sen ile umut cicegini tanidiga ne kadar sukretsem azdir herhalde iyiki varsiniz iyiki tanidim sizi..rabbim herseyi gonlunuzce versin cok tesekkur ederim yaa..oofft keske beni ne kadar mutlu ne kadar duygulandirdigi bi anlata bilsen yaaa...

mutlu olmana çok ama çok sevindim kardeşim benim sana tebessüm ettirebildiysem ne mutlu valla içime huzur doldu bu yazıklarını okuyunca güzel arkadaşım hep mutlu ol umut çiçeğini bende çok seviyorum bizdeki iyiki seni tanımışız ve ben iyiki sizi tanımışım:)

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı
sen mutlu ol başka ne isterim kardeşim sağolasın güzel sözlerin için inşallah allah seninde gönlüne göre versin herşeyi

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı

evet nasil guzel yazmis ama ya nasil bir yurektir bu yaa..cok ama guzel yazmis..tesekkur ederim dualariniz icin saolun...iyi varsiniz iyiki tanidim sizi..hep var olun...oyle guzel bir dokmuski hemde etkilenmemek elde degil yuregi guzel arkadasim benim cok ama cok saol..
canım ya :)sağolasın valla mahçup oluyorum asıl gönlü güzel olan sensin allah razı olsun inşallah dediğin gibi olur sarılır hayata elimden geldiğince mutlu olsun diye yazmaya çalıştım inşallah senin gibi oda beğenir

hic mahcup olma inan gercek bu hatta cok daha guzel sozleri hak ediyorsun ya bir bilsen beni ne kadar mutlu ettin asla anlatamamki tarif edememki..dilerim rabbimden rabbimde seni iki cihanda misli misli mutlu eder amin..begenmemek kelimemi yaa bayildim ya cok ama cok duygulandim ben yaa...hayatim boyunca birinin benim icin bana ozel bir sey yapacagi aklima gelmezdi ve bunu ilk sen bana yaptin biliyormusn inan bunu asla unutmucam..ya beni nasil mutlu ettin bir bilsen nasil duygulandirdin bir bilsen rabbim iki cihandada mukafatini kat kat versin deger verilmek onemsenmek ne guzel bir sey...

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
mutlu olmana çok ama çok sevindim kardeşim benim sana tebessüm ettirebildiysem ne mutlu valla içime huzur doldu bu yazıklarını okuyunca güzel arkadaşım hep mutlu ol umut çiçeğini bende çok seviyorum bizdeki iyiki seni tanımışız ve ben iyiki sizi tanımışım:)

boyle guzel bir siir okuyup mutlu olmamak olurmu ki..tebbesum etmemek heleki duygulanmamak ya insan kalbsiz olamsi gerek..emek emek verip harcadigin her harf icin beni dusunerek yazdigin bu geuzel siir icin beni bu denli mutlu ettigin icin ve uzun zamandir sadece mutluluktan akmiyan goz yasimi bu sefer mutluluktan akittigin icin nedenir bilmemki..nasil tesekkur edilir nasil dua edilir inan bilmiyorum...cok saol yaa..inan sende benim icimi huzurla doldurdun..sen ve umut cicegi dunden beri oyle hos oyle guzel seyler yaziyorsunuzki yaa varya iyi tanidim sizi yaa iyi hayatima girdiniz..
sen mutlu ol başka ne isterim kardeşim sağolasın güzel sözlerin için inşallah allah seninde gönlüne göre versin herşeyi
tesekkur ederim suan inan cok ama cok mutluyum.. ::)

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı
güzel yüreklim inan çok mutluyum sen mutlu olduğun için senin için çok daha fazlasını yapmak isterdim mesela elimde bir güç olsaydı silip atardım gönlünü inciten üzen ne varsa.. .çok teşekkür ederim sana duaların dileklerin için sende iyiki varsın güzel insan.rabbime şükürler olsun bu güzel kulunu mutluedebildiğim için... sen okadar iyi yüreklisinki rabbimde bizleri seninle karşılaştırdı..

umut_çiçeği

Kayıtlı Kullanıcı
Artık seni kimsecikler üzmesin, üzemesin Gül Berra'm...

Sen yüreğine destek olacak, bu yolda ayakta kalmanı sağlayacak koskoca bir yüreğe, imana sahipsin!

Ve bizler de nasıl bir tevafuk ki, senin yaralarını sarma çabasındayız...

Birbirimizi Rabbim çıkardı karşımıza, gönülleri bir ve aynı yolda yürüyen, belki kendileri çok uzakta ama yürekleri yanyana kulları... Artık üzülmeni istemiyoruz Gül Berra'm... Demiştim ya, Rabbim seni İnşirahına kavuştursun, sen bizim ferahlığımız İnşirahımızsın:)

Duaların en güzel yerinde, iki salavat arasında ismin :)

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı
evet nasil guzel yazmis ama ya nasil bir yurektir bu yaa..cok ama guzel yazmis..tesekkur ederim dualariniz icin saolun...iyi varsiniz iyiki tanidim sizi..hep var olun...oyle guzel bir dokmuski hemde etkilenmemek elde degil yuregi guzel arkadasim benim cok ama cok saol..

hic mahcup olma inan gercek bu hatta cok daha guzel sozleri hak ediyorsun ya bir bilsen beni ne kadar mutlu ettin asla anlatamamki tarif edememki..dilerim rabbimden rabbimde seni iki cihanda misli misli mutlu eder amin..begenmemek kelimemi yaa bayildim ya cok ama cok duygulandim ben yaa...hayatim boyunca birinin benim icin bana ozel bir sey yapacagi aklima gelmezdi ve bunu ilk sen bana yaptin biliyormusn inan bunu asla unutmucam..ya beni nasil mutlu ettin bir bilsen nasil duygulandirdin bir bilsen rabbim iki cihandada mukafatini kat kat versin deger verilmek onemsenmek ne guzel bir sey...

kardeşim inşallah allah seni hep değer verenlerle karşılaştırsın.. rabbim nasip eylemiş bizde gülberra kardeşimiz için birşeyler yapmışız çok mu.hayır çok değil senin için inan çok değil.. amin amin amin benim için ettiğin dualara okurken hep amin dedim öyle içten yazmışsınkı bende bana ettiğin dualarla nasıl mutlu oldum tarif edemem... çok teşekkür ederim artık hep gülümsersin inşallah:) böyle hep böyle kal bak nekadar yakışıyor sana :)

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
güzel yüreklim inan çok mutluyum sen mutlu olduğun için senin için çok daha fazlasını yapmak isterdim mesela elimde bir güç olsaydı silip atardım gönlünü inciten üzen ne varsa.. .çok teşekkür ederim sana duaların dileklerin için sende iyiki varsın güzel insan.rabbime şükürler olsun bu güzel kulunu mutluedebildiğim için... sen okadar iyi yüreklisinki rabbimde bizleri seninle karşılaştırdı..

Allah razi olsun guzel yurekli insan..zaten yeterince benim icin cok guzel bir sey yaptin ilk olarakta her daim yanimdaydin..bu son yaptigin cok ama cok guzel bir seydi..mutlugumu tesekkurler ifade edebilmem mumkundegil..aah istemezmiydim bende herseyi silip atmak..rabbime oyle cok dua ediyorum ki hemde goz yaslari icinde ya rabbim ne olur onu icimden at diye huznumu kederimi ona okadar cok yalvariyorumki..artik benim gonulleri buyukdostlarim da var onlar birlikte dua edecez ve rabbim icimdeki her seyi alacak amin..yurekli olam demeki yurekli olmak herseye yetmiyor yada aslinda her kul icin yurek emek sarf etmemek mi gerek hic bilmiyorum..her sey icin cok tesekkur ederim yanimda oldugun icin ardasligin guzel yazilarini benden esirgemedigin icin..rabbim iyiki sizi karkarsima cikardi..sizi tanidiga cok ama cok mutluyum ::)
Artık seni kimsecikler üzmesin, üzemesin Gül Berra'm...

Sen yüreğine destek olacak, bu yolda ayakta kalmanı sağlayacak koskoca bir yüreğe, imana sahipsin!

Ve bizler de nasıl bir tevafuk ki, senin yaralarını sarma çabasındayız...

Birbirimizi Rabbim çıkardı karşımıza, gönülleri bir ve aynı yolda yürüyen, belki kendileri çok uzakta ama yürekleri yanyana kulları... Artık üzülmeni istemiyoruz Gül Berra'm... Demiştim ya, Rabbim seni İnşirahına kavuştursun, sen bizim ferahlığımız İnşirahımızsın:)

Duaların en güzel yerinde, iki salavat arasında ismin :)

Cok tesekkur ederim oyle guzel arkadaslar edindimki uzulsem bile onlar benim hemen nesemi yerine getirirler..oyle guzel arkaaslarim olduki uzulmeme izin vermezler..Allah razi olsun cok tesekkur ederim mumin mumin aynasidir derler yuregin oyle guzelki beni boyle imanli gorebildin..rabbim bu ramazan ayinda imanimizi kuvvetlendirsin..AMIN..evet gercekten cok ama cok guzel bir tavafuk rabbim sizleri oyle guzel bir anda karsima cikardiki..yanimda olasiniz yaninizda olayim diye..rabbime bugun bir kez daha sukrettim ve forumu bir kez daha cok sevdim..tavafuklarin en guzelerinden olsa gerek boyle bir arkadaslik boyle bir samimiyet ve boyle bir ictenlik..iste ALLAH rizasi icin sevmek budur..ya cok guzel sozler soyleyip beni cok utandiriyorsun ama..Allah razi olsun yuregin oyle guzelki..herseyde kendi guzelligini goruyorsun..
beni duana dahil ettigin icin tesekkur ederim..
kardeşim inşallah allah seni hep değer verenlerle karşılaştırsın.. rabbim nasip eylemiş bizde gülberra kardeşimiz için birşeyler yapmışız çok mu.hayır çok değil senin için inan çok değil.. amin amin amin benim için ettiğin dualara okurken hep amin dedim öyle içten yazmışsınkı bende bana ettiğin dualarla nasıl mutlu oldum tarif edemem... çok teşekkür ederim artık hep gülümsersin inşallah:) böyle hep böyle kal bak nekadar yakışıyor sana :)
Amin arkadasim hepimizi dilerim rabbimden degerlerimizi bilecek kiymet verecek insanlarla karsilastirsin..ya cok tesekkur ederim inan sen oyle soyliyince cok utaniyorum..ne guzel seyler soyluyorsun sen ya saol ya cok saol..nasil icten yapmam benim icin yaptigin sey icin bile bence ettigim dua az..rabbim iki cihan saadeti nasib eylesin amin iki cihanida cennetin yapsin amin..tesekkur ederim artik hayatimda boyle degerli guzel insanlar var uzuldugum anda beni kendime getirecekler hemen ::)

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı
birbirimize yardımcı olmayacaksak acılarımızı sevinçlerimizi paylaşmayacaksak hayatın ne anlamı kalıyor arkadaşım.. amin ağzına sağlık ne güzel dua ediyorsun ellerine sağlık sende sağol selametle..

MELEK DİLBER

Kayıtlı Kullanıcı
Ahh ahh
nasıl da unutulmusuz 2 güne ask olsun dimi!!!!!
Tepkilerimi belirtmek istiyorm kızdım bana böyle birşey yapılmadı:(
hıhh küstüm ki...

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
birbirimize yardımcı olmayacaksak acılarımızı sevinçlerimizi paylaşmayacaksak hayatın ne anlamı kalıyor arkadaşım.. amin ağzına sağlık ne güzel dua ediyorsun ellerine sağlık sende sağol selametle..

evet oyle halisin kardesim cok dogru soylemisin..seninde yuregine saglik..cok daha guzel dualari hak ediyorsun..

umut_çiçeği

Kayıtlı Kullanıcı
MELEK DİLBER'im Rabbim yüreğine dert,tasa,elem, keder vermesin İnşallah e mi :)

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı
Ahh ahh
nasıl da unutulmusuz 2 güne ask olsun dimi!!!!!
Tepkilerimi belirtmek istiyorm kızdım bana böyle birşey yapılmadı:(
hıhh küstüm ki...

ahh tatlım benim ben seni hiç unuturmuyum vallahi hep seni aradım forumda sürekli açıkmısın diye baktım meleğim nerede diye:)
herhalde hafta sonu olduğu için fırsat bulamamıştır dedim kendi kendime.
üzülme kıyamam sanada yazarım merak etme..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt