Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sevgili Günlük... (1 Kullanıcı)

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
sevgılı gunluk
rumeysa cok hasta:( Rabbım butun cocukları korusunn

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili günlük

Ne buyuk bir heyecandı marketı ilk açtıgımızda. sonkez rafları sıldıgımde içim nasılda burkuldu :)
Rabbım hepimizin önune hayırlı kapılar açsın...
buyuk heycanla mutlulukla yaptıgımz ıslerı gerıde bıraktıgımzda buyuk burukluklar klır ınsanın yuregınde Rabbım duanı duyuyo sana en hayırlısı versın canımcım:)

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
buyuk heycanla mutlulukla yaptıgımz ıslerı gerıde bıraktıgımzda buyuk burukluklar klır ınsanın yuregınde Rabbım duanı duyuyo sana en hayırlısı versın canımcım:)

Teşekkurler semra abla :)

Allah kızına şıfa versın nesi var sıtenın bebişi o :)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Semra ablanin melegine sifa,
Rana ablanin burukluguna eda ihsan eyle Rabbim..

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgılı gunluk çok merak ettım bugun aklım hep katredeydı
Kitabını gonderdımı acaba::)

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkurler semra abla :)

Allah kızına şıfa versın nesi var sıtenın bebişi o :)
amın rana cım sıtenın bebısının hıc beklemedı kadar rahatsızlıgı var dr uda sasrdı henuz ne oldugu tam bellı degl bıseye alerjısı var ama ne oldunu bılemyrz cıgerınde lekeler goruldu bu durum gerckten uzdu benı Rabbım sıfa bekleyen herkesle bırlıkte benım kzıma da sıfa versın :(
bende senın gıbı katremın kıtabına verılen cvbı merk ettım ınSALLAH gonlunden gecen olur ve kebul edılır

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgılı gunluk çok merak ettım bugun aklım hep katredeydı
Kitabını gonderdımı acaba::)

Evet gonderdim Rana abla :)
Aktivasyon mesajida geldi hatta. Tam iki kere ugrastim gonderemedim once kucuk bir sorundan dolayi, sonra elhamdulillah pazartesi ogle yemegine geldigimde gonderdim. Iki ay icerisinde cevap geliyor, mujdeyi vermek nasip olur insaALLAH..:)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
amın rana cım sıtenın bebısının hıc beklemedı kadar rahatsızlıgı var dr uda sasrdı henuz ne oldugu tam bellı degl bıseye alerjısı var ama ne oldunu bılemyrz cıgerınde lekeler goruldu bu durum gerckten uzdu benı Rabbım sıfa bekleyen herkesle bırlıkte benım kzıma da sıfa versın :(
bende senın gıbı katremın kıtabına verılen cvbı merk ettım ınSALLAH gonlunden gecen olur ve kebul edılır

Ah canim ablam benim :) Gonderdim, aktivasyon mesaji da geldi. Iki ay icerisinde bana bir cevap gelecek. Simdi degerlendirmeye aldilar, bakalim..:) Birgun mujde vermek nasip olur insAllah..
Rumeysa'nin cigerlerine n'oldu? Canim insaAllah sifa bulur :)

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
canım tam bellı dgl suan ama bıseye alerjısı var oksurtuyo cok fazla cıgerlernde lekelr grndu dr 2 hafta belklıcez bakalm dedı sora 1 yasnda faln alerjı testı yapılcak ıste ..
2 ay var hayat ne tuhaf bakn sen ıkı ay sora yı beklıyosun bende hemde buyuk bı heycanla ama farklı nedenlerle ıns.ıkımznde yuzu ıkı ay sora guler :)

iyiniyet

Kayıtlı Kullanıcı

Selam semra Kardes

Cok üzüldüm,icim acidi,bende bir kiz annesiyim.Insanin cani gidiyor onlar hasta oldumu.
Allahimdan acil sifa dilerim,insallah neye karsi alerjisi oldugu anlasilir.
Bunun icin kan testi yaptilarmi?
Cigerindeki lekeleri ne dediler Doktorlar?
Kizin kac yasinda?

Biraz fazla sordum galiba.Kusura bakma.Cocuk oldumu üzülüyorum.

Selam ve dua ile

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı

ay semra ablam nasıl üzüldüm
Rabbım sıfa versın kuçugumuze

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
Evet gonderdim Rana abla :)
Aktivasyon mesajida geldi hatta. Tam iki kere ugrastim gonderemedim once kucuk bir sorundan dolayi, sonra elhamdulillah pazartesi ogle yemegine geldigimde gonderdim. Iki ay icerisinde cevap geliyor, mujdeyi vermek nasip olur insaALLAH..:)

hadi hayırlısı :)
olmasa sıkma canını emı güzel kız :)

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
canım tam bellı dgl suan ama bıseye alerjısı var oksurtuyo cok fazla cıgerlernde lekelr grndu dr 2 hafta belklıcez bakalm dedı sora 1 yasnda faln alerjı testı yapılcak ıste ..
2 ay var hayat ne tuhaf bakn sen ıkı ay sora yı beklıyosun bende hemde buyuk bı heycanla ama farklı nedenlerle ıns.ıkımznde yuzu ıkı ay sora guler :)

Rabbım ikinizinde dualarını kabul etsın :)

iyiniyet ablamız çok iyi gerçekten kendısı benım annem hasta bunun için çok yardımcı oldı
Allah ondan razı olsun..

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı

Selam semra Kardes

Cok üzüldüm,icim acidi,bende bir kiz annesiyim.Insanin cani gidiyor onlar hasta oldumu.
Allahimdan acil sifa dilerim,insallah neye karsi alerjisi oldugu anlasilir.
Bunun icin kan testi yaptilarmi?
Cigerindeki lekeleri ne dediler Doktorlar?
Kizin kac yasinda?

Biraz fazla sordum galiba.Kusura bakma.Cocuk oldumu üzülüyorum.

Selam ve dua ile
Aaleykm selam ablacım,
Rabbım kızını sna bagslasın gercktn hasta olunca canının acısını ınsan hısedebılıyo fazla sordum yazmsınz estgfrullah ben olsam bende sorardım anne olunca karsıdakı daha ıyı anlıyo sankı:)
kan testı nı yaptırdım daha 10 aylık oldugu ıcın bellı olmazmıs bır yasını doldurmadan alerjı testı yapılmıyo mus cıgerındekı leke ıcın ıkı hafta sora gelın dedı dr um cok ıyı sukur cok ılgılı ınsALLAH once ALLAH ın sora dualrın ve dr ların yardımyla ıyı olucaktr ıyı aksamlar

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Aaleykm selam ablacım,
Rabbım kızını sna bagslasın gercktn hasta olunca canının acısını ınsan hısedebılıyo fazla sordum yazmsınz estgfrullah ben olsam bende sorardım anne olunca karsıdakı daha ıyı anlıyo sankı:)
kan testı nı yaptırdım daha 10 aylık oldugu ıcın bellı olmazmıs bır yasını doldurmadan alerjı testı yapılmıyo mus cıgerındekı leke ıcın ıkı hafta sora gelın dedı dr um cok ıyı sukur cok ılgılı ınsALLAH once ALLAH ın sora dualrın ve dr ların yardımyla ıyı olucaktr ıyı aksamlar

insaAllah :) Dualarim sizinle..

Sevgili Gunluk

Iki ay icerisinde ben de bunalimdan gidecegim herhalde :D

iyiniyet

Kayıtlı Kullanıcı
Aaleykm selam ablacım,

Amin.Allahim herkezin cocuklarina bagislasin.Anlamadigim konu cigerlerindeki lekeyi ne tehsis koydularki iki hafta sonra gelin diyor doktor?
Aslinda kanda belirli alerji dokulari arastirabiliyorlar.Oglumda kan testinde küfe karsi alerjisi oldugu ortaya cikti.Diger testlerde ise Rumeysa`nin koluna degisik alerji üretibilecek seyler koyacaklar ve sonucda hangisine karsi alerji oldugu ortaya cikacak.
Sana tavsiyem:kendin bi dikkat et neleri yediginde veya dokundugunda alerji reaksionu gösteriyor,etkenleri bulmaya calis.Öksürüyor demisdin galiba.
Benim oglanda en ufak soguk alginliginda öksürüyor,hatta coraplari terlediginde.Nerdeyse her saat basi corap degisildimi(terliyor) öksürügü gidiyor.

Cocuk oldumu insanin cani gidiyor.Insallah gittiginiz Doktordan ve aldiginiz tedavilerden Allah sifa vermesine dilerim.
Rumeysa kizimizin haberlerine paylasmani rica edicem senden.

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı

Amin.Allahim herkezin cocuklarina bagislasin.Anlamadigim konu cigerlerindeki lekeyi ne tehsis koydularki iki hafta sonra gelin diyor doktor?
Aslinda kanda belirli alerji dokulari arastirabiliyorlar.Oglumda kan testinde küfe karsi alerjisi oldugu ortaya cikti.Diger testlerde ise Rumeysa`nin koluna degisik alerji üretibilecek seyler koyacaklar ve sonucda hangisine karsi alerji oldugu ortaya cikacak.
Sana tavsiyem:kendin bi dikkat et neleri yediginde veya dokundugunda alerji reaksionu gösteriyor,etkenleri bulmaya calis.Öksürüyor demisdin galiba.
Benim oglanda en ufak soguk alginliginda öksürüyor,hatta coraplari terlediginde.Nerdeyse her saat basi corap degisildimi(terliyor) öksürügü gidiyor.

Cocuk oldumu insanin cani gidiyor.Insallah gittiginiz Doktordan ve aldiginiz tedavilerden Allah sifa vermesine dilerim.

Allah razi olsun faydali bilgileriniz icin :)

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı

kızımında rutubete yanı kufee aljısı var sanırım dıkkat ettım nemlı ortamlarda oksuruyo bakalım dr p.tesı ne dıcek ablacım

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
kızımında rutubete yanı kufee aljısı var sanırım dıkkat ettım nemlı ortamlarda oksuruyo bakalım dr p.tesı ne dıcek ablacım

Bizi de habersiz birakma emi abla :) Merak ederiz yoksa. Ayni annem gibisin, o da bana yemek yaparken ikide bir hapsurdugumu gorunce "senin pismis sogana alerjin var, senin yuzunden karabiberde koyamiyorum zaten" deyip gulmustu bana :)

Sevgili Gunluk

Dis doktoruna gittigimde ben orda muayene olan sakin kiz degildim. Ben Rabbinden sifa isteyen bir kuldum. :)

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
küçük bir not defterı buldum kitaplarımın arasında unutmuşum orda :)
Saat 20:00 ve biz yarın sabah 6da yola çıkıyoruz
kayseriye gidecegiz. Ben nazlıya süprız yapıyorum Benı görünce çok sasıracak :)
Ama ben mutlumuyum degilmiyim anlamıyorum.....

13:11:2009 cuma....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt