Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamün aleyküm araniza yeni katildim (1 Kullanıcı)

• Konuyu başlatan sena95
  • Başlangıç tarihi
S

sena95

Selamün aleyküm

araniza yeni katildim.isranurun yeğeniyim.halam sitenize girdiğinde bende bazen yaninda oluyorum.birbirinize dua etmeniz dua almaniz çok güzel yardimlaşmaniz çok hoşuma gitti.bende inşallah birşeyler öğrenmek istiyorum.bende ablalarima abilerime elimden geldiği kadar yardimci olmak isterim.

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm

araniza yeni katildim.isranurun yeğeniyim.halam sitenize girdiğinde bende bazen yaninda oluyorum.birbirinize dua etmeniz dua almaniz çok güzel yardimlaşmaniz çok hoşuma gitti.bende inşallah birşeyler öğrenmek istiyorum.bende ablalarima abilerime elimden geldiği kadar yardimci olmak isterim.

aleyküm selam canım..hoşgeldin..bende sana hoşgeldin diye forum açtım ama görmedin sanırım...inşallah çok güzel bilgiler öğreneceksin burda....ablalrın abilerin olduğu gibi yaşıtlarında var azda olsa...inşallah güzel zaman geçirisin...ALLAHA EMANET OL...HAYIRLI AKŞAMLAR...

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam

Hosgeldiniz Üyeliginiz Hayirli Olsun

S

sena95

aleyküm selam canım..hoşgeldin..bende sana hoşgeldin diye forum açtım ama görmedin sanırım...inşallah çok güzel bilgiler öğreneceksin burda....ablalrın abilerin olduğu gibi yaşıtlarında var azda olsa...inşallah güzel zaman geçirisin...ALLAHA EMANET OL...HAYIRLI AKŞAMLAR...

gördüm abla çok sevindim.inşallah elimden geleni yapacağım.

ayşe ikbal

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı olsun.

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam kardeşim hoşgeldin aramıza RABBİM daim ve hayırlı eylesin

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam

hoşgeldin halacim.bebeğim benim

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm

a.s. Güzel kardeşim hoş geldin. üyeligin hayirli, ve daim olsun.
Selam ve dua ile...
Güle rengini verene emanet ol....

fatih_2934

Kayıtlı Kullanıcı
esselamünaleyküm bende aranıza yeni katıldım benide bir aciz kulum
arkadaşlar mynette eksenimde islam grubum var eger bi bakarsanız sevinirim hepinizden allah razı olsun

senokli

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.senawitch.tr.gg
Selamün aleyküm

Hoşgeldin ablacım...
Aramızda bir yaş bile olsa,ablamsın sen benim...:)

hayrunisa_247

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldin ablacim hayirli olsun seni burda görmek çok güzel allaha emanet ol selametle

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam

İsranurun yiğeni bizimde yiğenimizdir. Hoş geldin aramıza üyeliğin hayırlı olsun yaşında daha çok genç inşaAllah burda çok şeyler öğrenirsin....

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam hoş geldin ablacığım sendende dua bekliyoruz inşallah üyeliyin hayırlı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt