Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun... (1 Kullanıcı)

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BAYRAM MESAJI

zerda yazdı:
Merhaba değerli kardeşler,Kalbimizdeki imanın, yerine getirmeye çalıştığımız ibadetlerin kişiliğimizi ve davranışlarımızı kemale erdiren güzel ahlâk ile bütünleşmesi, içimizde yeşerttiğimiz umut ve huzurun bütün insanlık ailesini kaplaması, farklılığı zenginlik sayabilen bir anlayışla sevgi ve kardeşlik dolu yarınlara daha bir umutla baktığımız bayramlara ulaşılması temennisiyle, Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle tebrik eder, bayramın milletimize, ülkemize, dünyamıza ve bütün insanlığa huzur ve barış getirmesini Yüce Mevlâ’dan niyaz ederim.
Rabbim yar ve yardımcınız olsun.Selam ve dua ile

ALLAH RAZI OLSUN SIZLERINDE BAYRAMI MÜBAREK OLSUN.ALLAH HER ZAMAN ICIN HAKKIMIZDA HAYIRLI OLANI NASIP ETSIN.BIRBIRIMIZI DUADAN EKSIK ETMEYELIM. MÜSLÜMAN ALEMI OLARAK BUNA COK IHTIYACIMIZ VAR.

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA ERGÜN SENI COOOOK ÖZLEDIM. ABLASI NIYE MJ KUTUNU HIC SILMIYORSUN?
BU MJ YI OKUYACAGINI BILIYORUM :DBAYRAMINI KUTLUYORUM ALLAH HAKKKIMIZDA HAYIRLI OLANI NASIP ETSIN BÜTÜN MÜSLÜMAN ALEMININ BAYRAMI MÜBAREK OLSUNB)

B)B)B)B)B)B)B)ALLAH´A EMANET OLUNB)B)B)B)B)B)B)B)

Tayfun_Dokgoz

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH NİCE BAYRAMLARA ERİŞMEYI NASİP EYLESİN.( AMİN )

Boncuklu

Kayıtlı Kullanıcı

Öncelikle site arkada$larimin ve tüm isläm alemine ramazan bayraminin hayirli mübarek olmasini bizleri yaradan yüce ALLAHIMDAN dilerim S.A.....

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

Amin ablacım allah razı olsun. Tüm islamiyet.gen.tr ve müslümanların bayramı mübarek olsun. Bu bayram inşallah bizim kurtuluş bayramımız olsun.

zumretezulal

Kayıtlı Kullanıcı

ZERDA KARDEŞİMİN VE İSLAMİYET.GEN.TR AİLESİNİN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN....VE BAYRAM AREFESİNDE DUADA KARDEŞLER OLARAK BİRBİRİMİZİ UNUTMAYALIM...(KİŞİ SEVDİĞİYLE BERABERDİR)

atabey76

Kayıtlı Kullanıcı

TŞKKRLR CÜMLENİZİN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

konak yazdı:
Rabbim huzur, sağlık ve mutluluk dolu nice bayramlara ulaştırsın sizleri. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
amin kardeşim sizinde bayramınız kutlu olsun dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

gurbetten kardeşim tayfun kardeşim atabey kardeşim zumrete kardeşim xtar kardeşim boncuklu kardeşim hepinize çok tşk ederim cümleten hayırlı bayramlar selam ve dua ile

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

gurbetten yazdı:
FATMA ERGÜN SENI COOOOK ÖZLEDIM. ABLASI NIYE MJ KUTUNU HIC SILMIYORSUN?
BU MJ YI OKUYACAGINI BILIYORUM :DBAYRAMINI KUTLUYORUM ALLAH HAKKKIMIZDA HAYIRLI OLANI NASIP ETSIN BÜTÜN MÜSLÜMAN ALEMININ BAYRAMI MÜBAREK OLSUNB)

B)B)B)B)B)B)B)ALLAH´A EMANET OLUNB)B)B)B)B)B)B)B)

BENİM GÜZEL ABLAM GÖRDÜM MSJ.MESAJ KUTUMU SİLMEYİ UNUTUYORUM YAA.NASILSIN ABLAM ÖMERİM NASIL.SENİ BURDA GÖRDÜGÜME ÇOK SEVİNDİM.BEN MEMLEKETE GİTMEDİM BABAMIDA ÖOK ÖZLEDİM AMA SAGLIK OLSUN.HAYIRLI BAYRAMLAR DİLERİM SANA ÖMERİME TÜM AİLENE ,İSLAMİYET.GEN.TR AİLESİNE,ERKAN BEYE, SEYYİT BEYE, TOLGA BEYE,ZERDA ABLAMA,VEYSEL BEYE,MEHMET ERKOCAYA,SİYAHGÜL SEVDALISINA,GÜLERE,FİDANA,FUNDAYA,SERAP BOZKURTA,ZERRİNE, ELZEME,DOST37 ABİME,MTEKİK ABİME,MUSTAFA BEYE,VE DAHA İSMİNİ SAYAMADIGIM BİNLER CE KARDEŞLERİME ABİLERİME ABLALARIMA RABBİMDEN HAYIRLI BAYRAMLAR DİLERİM.SAGLIK MUTLULUK DİLİYORUM VE DÜNYADA Kİ CAHALETİN YERİNE BARIŞIN GEÇMESİNİ DİLİYORUM
.VE BENİM CANIM BABAMA İYİ BAYRAMLAR ELLERİNDEN ÖPÜYORUM BABAM BEN SENİ ÇOK SEVİYORUM..

elzem

Kayıtlı Kullanıcı

slm RABBİM bana aileme tüm islam alemine bu bayram da yaşama sevincini
nasip ettin ya sana binlerce defa hamdu senalar olsun ablamcığım hayırlı bayramlar

nazlihilal

Kayıtlı Kullanıcı
RE: hayırlı bayramlar

RE: hayırlı bayramlar

Yüce Allahım tüm sevdiklerimizle nice güzel bayramlara eriştirmesi dileğiyle. Hayırlı bayramlar

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

elzem kardeşim nazlı hilal kardeşim çok tşk hepinize hayırlı bayramlar hakkınızda hayırlar getirsin inş

ismail fakihullah

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleykum kardeslerım .oncelıkle bayramınız mubarek olsun hayırtlara vesıle olsun ınsallah.dolu dolu gecırdıgımız ramazanın akabınde
yarın kılınacak olan bayram namazının duasında mevlam beratımızı elımıze verıp boylece gercek bayramı yasayan kullarının zumresıne ılhak eylesın ınsallah.
saglık mutluluk esenlık dolu ve bayramın ruhunun yakalanabıldıgı daha nıce bayramlara gonul hosnutlugu ıcerısınde ulasmayı mevlam nasıp eyl3esın ınsallah.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

ismail kardeşim çok tşk bu güzel temennileriniz için rabbim razı olsun sizede güzel bir bayram geçirmenizi nasip eylesin dua ile

habbabe

Kayıtlı Kullanıcı

Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allahtandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

habbabe yazdı:
Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allahtandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.

ALLAH RAZI OLSUN ABLAM SENİNDE BAYRAMIN MÜBAREK OLSUN SEVDİKLERİNLE BERABER HUZURLU SAGLIK BİR BAYRAM GEÇİRMEN DİLEGİYLE BACIN FATOŞ

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

habbabe kardeşim rabbim razı olsun bayramın güzel geçsin inş

cigdem

Kayıtlı Kullanıcı

KARDEŞLER RABBİM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt