Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÖLESİYE SEVMEK (1 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Seni öylesine sevmek vardı
Gül yaprağı öper gibisin
Hemde topragın kanar,
Bulutlar yağmasa
Oysa...
Seni Öylesine sevmek vardı.

Dardı,
Sen olmasan dünya
Başıma zindandı...
ve
Yağardı yüreğime
salkım salkım
Yaz akşamları
kadardı...
Hüzün.

ve
Ölüm vardı
Gündüzüm,
Seni öylesine sevmek vardı.

Seni öylesine sevmek vardı.
ve
Bulutlar gözlerine
Kanardı...
Issız nağmeler gibi
Gökyüzünden dökülüp
Sınardı...
ve
Işık damla damla
Gül Yapragına
Konardı.

Yar gözleri yardı,
O yardan beni atardı
ve
sevda bedenime dolardı.
SENİ ÖLESİYE SEVMEK VARDı

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÖLESİYE SEVMEK

Allah razı olsun B) sizin yazınız mi eğer sizin ise gönlünüze sağlık

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

VEYS yazdı:
Allah razı olsun B) sizin yazınız mi eğer sizin ise gönlünüze sağlık [/quoterabbim cümlemizden razı olsun kardeşim günler sonra tekrar hoşgeldiniz bana ait değil kardeşim (nerde bende o ilhammm)]aslında bende şiir yazarım ama bir kaç yıldır yazmıyorum herşeyin hayırlısı olsun ne diyelim dua ile kardeşim

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza_Nur yazdı:
VEYS yazdı:
Allah razı olsun B) sizin yazınız mi eğer sizin ise gönlünüze sağlık [/quoterabbim cümlemizden razı olsun kardeşim günler sonra tekrar hoşgeldiniz bana ait değil kardeşim (nerde bende o ilhammm)]aslında bende şiir yazarım ama bir kaç yıldır yazmıyorum herşeyin hayırlısı olsun ne diyelim dua ile kardeşim

hoşbuldukB)

Allah razı olsun ama olsun yine çok güzel olmuş paylaşım.

Evet yine günler sonra yine ben hayırlısı olur bizler için inşallah ne oldu siz ehliyeti aldınız mı tamam mıdır tatlısını yiyicekmiyiz :)

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

GÜZEL BİR ŞİİRMİŞ ABLA. SAOLASIN. B)

ireme

Kayıtlı Kullanıcı

ÇOK GÜZEL BİR PAYLAŞIM...TIPKI SEN GİBİ ;)....ALLAH RAZI OLSUN....SELAM VE DUA İLE...

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

ireme yazdı:
ÇOK GÜZEL BİR PAYLAŞIM...TIPKI SEN GİBİ ;)....ALLAH RAZI OLSUN....SELAM VE DUA İLE...
çok tşk kardseşim rabbim cümlemizden razı olsun dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

VEYS yazdı:
Ravza_Nur yazdı:
VEYS yazdı:

hoşbuldukB)

Allah razı olsun ama olsun yine çok güzel olmuş paylaşım.

Evet yine günler sonra yine ben hayırlısı olur bizler için inşallah ne oldu siz ehliyeti aldınız mı tamam mıdır tatlısını yiyicekmiyiz :)
rabbim cümlemizden razı olsun veys kardeşim ehliyet meselesi tamamdır bitti rabbimin izni ile direksiyonu kazandım tatlıııı istiyorsunuz eyvahlar olsun bana çevremdeki en az yüz kişi tatlı istiyor ne yapsam acaba inş kardeşim bir gün siteye tatlı ısmarlarım artık hayali olarakta yersiniz allaha emanet ol veys kardeşim dua ile

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Rabbim razı olsun. Evet ölesiye sevmek gerek seviyorsak eğer. Asrı Saaddet döneminde iman edenler inançlarını ölesiye sevdiler ve bu uğurda canlarını vermekten geri kalmadılar. Selam ve dua ile.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt