Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Neredesiniz:( (1 Kullanıcı)

T

tevbekarım

Kalp kırgınlığı zordur...Tamiri güçtür...Ne varki niyetlerdir asıl mesele abilerimiz ablalarımız burada bazen incinebiliyorlar ancak buraya yeni giren insanların bunlara şahit olması beni çok üzüyor...Gül Nebi aleyhi selatü vesselam buyuruyorya SABIR ilk anda olandır...zamana bırakıldığında zaten bişiler çözülür Rabbim zamanı öyle güzel yaratmıştır.İş o ki karşılaştıklarımıza Allah rızası için o anda sabır gösterelim ben inanıyorum ki hiç kimse bilerek kesinlikle burada bir başkasını üzmez hakkına girmez.Allah yar ve yardımcımız olsun .şu alemde belki bunları yazıp söyleyecek son insan benimdir ruh olarak toyluğuma verin Allah a emanet olun. selam ve dua ile.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
KARDEŞ

Sen ve senin gibi çok değerli kaliteli saygılı seviyeli insanlar tanıdım burada isim yazmayacağım şimdi..

Mutlaka yol ayrımları olacaktır..Bana karşı yapılan yapılan derken birkaç kişinin hakaretleri var ve ben bunları hep sineme çektim..

biliyorsun zaten ben genelde dua bölümü ve içinden geçenleri paylaş formuna takılırım hep..

insanlar sanıyorki Post peşindeyiz...selam verenin selamını alıyoruz çaya bekleyenin çayını içiyoruz içinden geçenleri dostlarımızla paylaşıyoruz.Dua işteyen kardeşlerimizin işteklerine elimizden geldiğince yardım ediyoruz...

Acılarını acımız sevinçlerini sevinçimiz biliyoruz..

SERAP8191..Kalbun kesir...goldenrose nickli sahışlar benden özür dilemediği müddetçe siteye sadece ziyaretçi olarak gireceğim

ve hiç bir zamanda eğerki hakkım varsa helal etmeyeceğim..

ALLAH a emanetsin..

Selamun aleyküm...
Ben özür dilerim.. Hakkınızı helal edin. Ama şunu belirtmek istiyorum.. Benim burada
sizinle sitede hiç bir sorunum yokken bana verdiğiniz bir cevap beni çok kırdı.. Ardından devam eden diğer mesajlarınız.. Daha sonra bana gönderdiğiniz mesajları sildiniz..
Öyle kelimeler sarfettiniz ki sen kimsin, nesin, değmessin.. Ben kimseye durduk yere cevap vermem..Kötü söze ise hiç cvp vermem.. Sınırlarım zorlandı benim.. Ben de hakim olamadım kendime.. Geride kaldı, bitti.. Sadece yaptıklarımı ve yapılanları söylemek istedim.. Kötü bir niyetim yok belirteyim..

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
Rasûl-i Ekrem -sallallâhu aleyhi ve sellem- Efendimiz bir defasında Hazret-i Âişe -radıyallâhu anhâ-’ya şöyle buyurmuştur:

“–Ey Âişe! Allâh Rafîk’tır (rıfk sâhibidir), rıfkla (yumuşaklıkla) muâmeleyi sever. Sertliğe ve diğer şeylere vermediği sevâbı, rıfkla muâmeleye verir.” (Müslim, Birr, 77)

T

tevbekarım

siteye ilk girdiğim zamanlarda hasret diye bir kardeşimiz vardı kullanıcı adının sonunda sayılarda vardı tam hatırlayamıyorum ama yeri belli oluyor...

T

tevbekarım

:) güzel bi sürpriz oldu valla abi çok güzel paylaşımlarınız var Allah razı olsun hizmetlerinizi daim eylesin inşallah.

Kemahlı_24

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm...
Ben özür dilerim.. Hakkınızı helal edin. Ama şunu belirtmek istiyorum.. Benim burada
sizinle sitede hiç bir sorunum yokken bana verdiğiniz bir cevap beni çok kırdı.. Ardından devam eden diğer mesajlarınız.. Daha sonra bana gönderdiğiniz mesajları sildiniz..
Öyle kelimeler sarfettiniz ki sen kimsin, nesin, değmessin.. Ben kimseye durduk yere cevap vermem..Kötü söze ise hiç cvp vermem.. Sınırlarım zorlandı benim.. Ben de hakim olamadım kendime.. Geride kaldı, bitti.. Sadece yaptıklarımı ve yapılanları söylemek istedim.. Kötü bir niyetim yok belirteyim..

ve aleyküm selam

helal olsun..

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
[sıze="3"]rasûl-i ekrem -sallallâhu aleyhi ve sellem- efendimiz bir defasında hazret-i âişe -radıyallâhu anhâ-’ya şöyle buyurmuştur:[/sıze]

[sıze="3"]“–ey âişe! Allâh rafîk’tır (rıfk sâhibidir), rıfkla (yumuşaklıkla) muâmeleyi sever. Sertliğe ve diğer şeylere vermediği sevâbı, rıfkla muâmeleye verir.”[/sıze] (müslim, birr, 77)

Allah razı olsun kardeşim.

T

tevbekarım

Mavci hocam her nerede ve ne yapıyorsa Allah yar ve yardımcısı olsun...yeri çok belli ediyor dualarda selamlarda ismini görürüz inşallah en kısa zamanda...

huzur8

Kayıtlı Kullanıcı
yerimi bilmiyorum ama degilse affedin
bende
sıla 1 arkadaşımızı arıyorum
nickimi değişti acaba

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
sila ablamiz nick degisti _ZUMRA_ oldu. Ama foruma giriyor mu onu ben de bilmiyorum.

Kemahlı_24

Kayıtlı Kullanıcı
Sadece YUSUF kardeşin çok sık girmediğini fark ediyorum

mutlaka işleri vardır..ALLAH kolaylık versin..

tanımasam etmesemde ALLAH için seviyorum bu KARDEŞ i..

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
Sadece YUSUF kardeşin çok sık girmediğini fark ediyorum

mutlaka işleri vardır..ALLAH kolaylık versin..

tanımasam etmesemde ALLAH için seviyorum bu KARDEŞ i..
seni tekrar aktif görmek bizi sevindirdi abi.
bi kaç gündür dikkatimi çekiyordu işleri var herhalde demiştim ama bugün bu sayfaya bakınca anladım sebebini.
sizi daima buralarda görmek duasıyla
Allah a emanet olun abi

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
ebuzer25 ablada girmiyo artık

Kemahlı_24

Kayıtlı Kullanıcı
seni tekrar aktif görmek bizi sevindirdi abi.
bi kaç gündür dikkatimi çekiyordu işleri var herhalde demiştim ama bugün bu sayfaya bakınca anladım sebebini.
sizi daima buralarda görmek duasıyla
Allah a emanet olun abi

ALLAH razı olsun KARDEŞ.

2 Aydır şirkette tadilat var ara ara giriyorum.

birde ALLAH ın bildiğini kuldan saklamam başka bir sitede ara ara takılıyorum..

nasip kısmet buradayım ama çok aktif değil tabi..

ALLAH a emanetsin ..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Mavci hocam her nerede ve ne yapıyorsa Allah yar ve yardımcısı olsun...yeri çok belli ediyor dualarda selamlarda ismini görürüz inşallah en kısa zamanda...

Allah razı olsun kardeşim...
İnşallah yine hep beraberce paylaşımlara devam ederiz inşallah...
Selam ve DUA ile...

G

Goldenrose

SERAP8191..Kalbura kesir...goldenrose nickli sahışlar benden özür dilemediği müddetçe siteye sadece ziyaretçi olarak gireceğim

ve hiç bir zamanda eğerki hakkım varsa helal etmeyeceğim..

..

Pardon ben sizden neden özür dileyeceğim? Bakın aramızdaki tartışma ibrahim tatlıses konusundan çıktı. Ve ben o tartışma için çok gözyaşı döktüm. Çünkü ben dedemi o yoğun bakım kapılarında bıraktım. Orada kaybettim. İster dinsiz olsun ister şarkıcı türkücü. Umrumda değil. Benim umrumda olan yoğun bakım kapılarında bekleyen insanlar. Çünkü ben o acıyı yaşadım. Kardeşimi kaybettiğimde de yaşadım dedemde de yaşadım. O an yaşayanlara bir 'Allah yardımcıları olsun' cümlesini çok gördünüz. Çok....
En büyük duam umarım yoğun bakım kapılarında bekleyen olmazsınız.

Birbirimizi kıracak sözler yazmayalım.....

Helallik alalım....

Ahireti unutmayalım
.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt