Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ne Dersiniz Hala Vakti Gelmedimi? (1 Kullanıcı)

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
nedersnzhalavaktgelmedmmt7.gif

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
geçti bile :( ben şu saatten sonra bi çözüm olacağını sanmıyorum şu dakikadan itibaren asılması tamamen dahada kötü günlere sürükler bence ... Çok Kötü Günler Geçirmekteyiz Allahım Vatanımızı milletimizi askerlerimizi bütün kötülüklerden düşmanlardan korusun inş ...

zahide nur

Kayıtlı Kullanıcı
o yaşasınki diğerleri onu kurtaramadığı için kahrolsun.Allahu teala onları gazabı ile gazaplandırsın.amin.

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
S.A

S.A

O çoktan Aslimaliydi Ama Olmadi
Yüve Rabbim Bunlari Islah Etsin.yok Eğer Islah Olmayacaklarsa El Kahhar Ismiyle Kahreylesin

ahirete_yolculuk

Kayıtlı Kullanıcı
rabim bu ve bunun gibileri islah eylesin islah eylemese kahreylesin

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
GEÇTİ MALESEF.ZAMANINDA YAPILMALIYDI.

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
Bakanlık ZAMAN'ı doğruladı: İki PKK'lı paketlendi

Bakanlık ZAMAN'ı doğruladı: İki PKK'lı paketlendi

kupur.jpg

Türkiye'de terör eylemleri gerçekleştirdikten sonra yurt dışına kaçan terör örgütü üyelerinin iadesinin sağlanması yönünde Adalet Bakanlığı'nın yoğun çabaları ve diplomatik girişimleri olumlu sonuçlar vermeye başladı.

Türkiye'nin çabaları sonuç verdi, PKK'lı ilk paket Almanya'dan

Terör örgütünün, kırmızı bültenle aranan iki elabaşı Almanya tarafından Türkiye'ye iade edildi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, kırmızı bültenle aranan PKK terör örgütü üyeleri Mehmet İltaş ve Mehmet Eşref Kızılay'ın, Almanya'da yakalanarak Türkiye'e iade edildiği belirtildi. İlgili kişilerin cezaevine konulduğu ifade edilen açıklamada, 1991 yılında Genç İlçesi Jandarma Bölük Komutanlığı'nın silahla taranması ve köy minibüsüne silahlı saldırı sonucu 8 kişinin ölmesi, 4 kişinin yaralanması suçlarından dolayı uluslararası düzeyde kırmızı bültenle aranan PKK terör örgütü üyesi Mehmet İltaş'ın, Türkiye'ye 19 Ekim 2007 tarihinde iade edildiği belirtildi.

Açıklamada, PKK terör örgütü üyesi olup, 27 Kasım 1991 tarihinde bir polis memurunun öldürülmesi suçundan uluslararası düzeyde Kırmızı Bültenle aranan Mehmet Eşref Kızılay, 13 Mart 2007 tarihinde Almanya'nın Siegen şehrinde yakalandığı, Türkiye'nin talebi doğrultusunda 23 Kasım tarihinde iade edildiği kaydedildi.

Açıklamada, Kızılay'ın daha önce 14 Nisan 1998 tarihinde de Almanya/Ingelheim'de Türkiye'ye iadesi amacıyla tutuklandığı, ancak iade talebinin, o tarihte ölüm cezası yürürlükte olduğu için reddedildiği hatırlatıldı.

ALMANYA BÜYÜKELÇİSİ CUNTZ: ''İKİ ÜLKENİN EMNİYET TEŞKİLATLARI ARASINDA SIKI İŞ BİRLİĞİ MEVCUT''

Almanya'nın Ankara Büyükelçisi Eckart Cuntz, kırmızı bültenle aranan terör örgütü PKK üyesi 2 kişinin Türkiye'ye iade edilmesi ile ilgili olarak, ''İki ülkenin emniyet teşkilatları arasında sıkı iş birliği mevcut'' dedi.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Diyarbakır'da bulunan Büyükelçi Cuntz, terör örgütü PKK üyeleri Mehmet İltaş ve Mehmet Eşref Kızılay'ın Almanya'da yakalanıp, Türkiye'ye iade edilmesi ili ilgili sorularla karşılaştı. Cuntz soruları şöyle yanıtladı:

''Şu an bu yayınlanan haberler ile ilgili yorum yapmak istemiyorum. Ancak şunu söyleyebilirim. İki ülkenin emniyet teşkilatları arasında sıkı iş birliği mevcut. Teşkilatlarımız terör örgütleriyle mücadelede birlikte çalışıyorlar. Türkiye'de birkaç hafta önce terör örgütüne mensup biri yakalandı. Şu anda Konya'da tutuluyor. Türkiye'den Konya'da tutuklu bulunan bu örgüt üyesinin iadesini talep ettik. Bu talep şu anda Türk makamlarınca inceleniyor.''

-İADESİ İSTENEN ALMAN VATANDAŞI-

Terör örgütü El Kaide'ye katılmak ve bombalama eylemlerine hazırlık yapmak suçlamasıyla Emniyet Genel Müdürlüğü İnterpol Europol Sirene Dairesi Başkanlığınca aranan Alman vatandaşı Atilla S. (22), 7 Kasım 2007 tarihinde Konya'da gerçekleştirilen operasyonda yakalanmıştı.

CİHAN
29 Kasım 2007, Perşembe

NOT: Bunlarda imralıdamı beslenecek acaba !!!

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı Akşamlar
biz bu gidişle asla asamayız o adamı biz derken başımızdakileri kastettim biz anca besleriz ne diyim ben Saddam Hüseyinin asıldığına bile tam olarak inanamıyorum dedikleri benzerini asmışlar yaşıyomuş Ahmet Kaya içinde öyle dendi ölseler bi dert ölmesler bi dert
selametle

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
s.a merak etme vakti gelen herkes ölecek onlarında vakitleri bittiğinde azrailden kurtulamayacak ama öyle ama böylebizim hakkımızda hayırlısı nasılsa öyle olsun çünkü biliyorsun onlarınölüleride başımıza bela oluyor .

iklima_nur

Kayıtlı Kullanıcı
öok az kaldı.inş Rabbim onunda canını alacak.şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak.
:A:A:A

baba431

Kayıtlı Kullanıcı
Eğer bu siteye sizler için üye olsaydım şimdi hemen çıkıp giderdim bidahada uğramazdım , yazdıklarınız sizlere daha doğrusu sizlerinde sahip olduğunuzu sandığım düşüncelere hiç yakışmayan şeyler. siz kimin verdiği canı kimden alıyorsunuz, evet belki o bebek katili belki suçsuz binlerce kişiyi öldürdü ama onu cezalandırma size değil ALLAH'a düşer görüyorum ki sizler kendi nefsiniz için hiç çekinmeden insanların ölmesini istiyebiliyorsunuz, sakın kendimiz için değil ölen onca suçsuz insanı düşünüyoruz demeyin çünkü anca kendinizi kandırabilirsiniz, söyledikleriniz tamamiyle nefislerinizin istekleridir. bir savaşta Hz. Ali (r.a) , müşriklerden birini yere yığmış tam kılıcıyla adamı öldürecekken, adam Hz. Ali'nin yüzüne tükürmüş ve Hz. Ali adamı öldürmekten vazgeçmiş adam sormuş beni neden öldürmedin diye Hz. Alinin cevabı " ben ALLAH için ALLAH'ın dini için savaşıyordum ve seni onun için öldürecektim fakat sen yüzüme tükürdükten sonra seni öldürsem kendi nefsim için öldürmüş olacaktım " demiş bunun üzerine o müşrük müslüman olmuş. işte görüyorsun müslümanlık bunu gerektirir. eğer öldürecekseniz ALLAH için ALLAH'ın dini için öldürün gerisi sizlere ancak zarar getirir. ALLAH cümlemizi ıslah eylesin...

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
Eğer bu siteye sizler için üye olsaydım şimdi hemen çıkıp giderdim bidahada uğramazdım , yazdıklarınız sizlere daha doğrusu sizlerinde sahip olduğunuzu sandığım düşüncelere hiç yakışmayan şeyler. siz kimin verdiği canı kimden alıyorsunuz, evet belki o bebek katili belki suçsuz binlerce kişiyi öldürdü ama onu cezalandırma size değil ALLAH'a düşer görüyorum ki sizler kendi nefsiniz için hiç çekinmeden insanların ölmesini istiyebiliyorsunuz, sakın kendimiz için değil ölen onca suçsuz insanı düşünüyoruz demeyin çünkü anca kendinizi kandırabilirsiniz, söyledikleriniz tamamiyle nefislerinizin istekleridir. bir savaşta Hz. Ali (r.a) , müşriklerden birini yere yığmış tam kılıcıyla adamı öldürecekken, adam Hz. Ali'nin yüzüne tükürmüş ve Hz. Ali adamı öldürmekten vazgeçmiş adam sormuş beni neden öldürmedin diye Hz. Alinin cevabı " ben ALLAH için ALLAH'ın dini için savaşıyordum ve seni onun için öldürecektim fakat sen yüzüme tükürdükten sonra seni öldürsem kendi nefsim için öldürmüş olacaktım " demiş bunun üzerine o müşrük müslüman olmuş. işte görüyorsun müslümanlık bunu gerektirir. eğer öldürecekseniz ALLAH için ALLAH'ın dini için öldürün gerisi sizlere ancak zarar getirir. ALLAH cümlemizi ıslah eylesin...

Bu talihsiz yorumunuzdan dolayı Çok üzgünüm hemde çook. Siz nasıl olurda katli vacip olan bir katille ilgili böyle şeyler yazabilirsiniz. biir şey bildiğinizi sanıyorsunuz ama çok yanılıyorsunuz sapla samanı karıştırıyorsunuz.
Allah için cihatla bu katilin asılması için verilen mücadele arasındaki farkı açıklayabilirmisin sen. İnsanları dininden diyanetin ailesinden eden ve canavar bir katile dönüştüren bir teröristi nasıl savunmaya kalkarsın. illa ailemizden birisinin bu caniler tarafından öldürülmesimi gerek ki o gorilin asılmasını isteyelim.
Hissiyatla aklı karıştırmadık sizinde karıştırmamanızı dilerim.
bu yorumunuza verilecek tek cümle var o da "saçmalamayı bırakın"

baba431

Kayıtlı Kullanıcı
Bu talihsiz yorumunuzdan dolayı Çok üzgünüm hemde çook. Siz nasıl olurda katli vacip olan bir katille ilgili böyle şeyler yazabilirsiniz. biir şey bildiğinizi sanıyorsunuz ama çok yanılıyorsunuz sapla samanı karıştırıyorsunuz.
Allah için cihatla bu katilin asılması için verilen mücadele arasındaki farkı açıklayabilirmisin sen. İnsanları dininden diyanetin ailesinden eden ve canavar bir katile dönüştüren bir teröristi nasıl savunmaya kalkarsın. illa ailemizden birisinin bu caniler tarafından öldürülmesimi gerek ki o gorilin asılmasını isteyelim.
Hissiyatla aklı karıştırmadık sizinde karıştırmamanızı dilerim.
bu yorumunuza verilecek tek cümle var o da "saçmalamayı bırakın"

Euzubillahimine şeytanu siyaset
sende siyaseti ve beğenmesende başkalarının düşüncelerine saçma demeyi bırak.

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us

sizi yukarıdaki saçma cümlelerinizden dolayı kınıyorum. ayrıca bizi terkedip o katil gorilin yanınamı giderdin. ondan dahamı kötüyüz. o katil için bizi terk etmene gerek yok , ben sizi terk ediyorum sizinle işim olmaz

koskun

Kayıtlı Kullanıcı

otuz bin insanı öldüren bir insanı savunmak ne demek bilemiyorum ...

elime fırsatını verseler imralıyla beraber gömerim onu denizin karanlık sularına ...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt