Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Namazla ilgili ibretlik rüya (1 Kullanıcı)

oksiyus

Kayıtlı Kullanıcı
Bundan 1,5-2 ay önce gördüğüm bir rüyayı anlatim.Ben 4-5 aydır çok şükür sürekli namazlarımı kılan bir gencim fakat 1,5-2 ay önce namazımı bir kaç gün kılmadım nefsime yenilmiştim,o gece yattım.Gece gördüğüm rüya aynen şöyle;
Sabah okuluma gitmek için uyanıyorum her sabah ki gibi kıyafetlerimi almak için dolabı açıyorum ve birden yere düşüyorum.Sonra Yere düştüğümde ölüm meleği azrail geliyor ve ölüm vakti geldi diye düşünüyorum ve içimden türkçe dualar etmeye başlıyorum o sırada göğüsümde bir acı hissediyorum sanki birisi göğüsümden tutup kaldırmak istercesine değişik bir acı hissediyorum o sırada birden bütün acı duruyor azrail "namaz kıl!" diyor ve gidiyor.Sonra ayağa kalkıyorum tekrar geliyor ve bir tane tabut getiriyor tabut dik bir şekilde içi açılıyor. İçinden yarı çirkin birisi ama çokta çirkin değil.Esmer ve kel birisi duruyor o sırada birden kendimi camide buluyorum ve sabaha kadar gördüğüm tüm rüyalarda okuldaki arkadaşlarımla namaz kılıyordum.Fakat O yarı çirkin kişinin kim olduğunu hala anlamış değilim.Aynen gördüğüm rüya böyle benim nedense namazla ilgili çok ibretlik olayım var.Geçenlerdede Oruç tuttuğum bir gün sabah namazı sıralarında uyurken koluma birisi kalk namaz kıl dercesine cimcik atmıştı..Ve geçen Peygamber efendimiz(sav) rüyamda bizi aşkını belli etmek istiyorsan nafile namaz kıl.diyordu fakat yüzünü göremedim sadece sesini duydum.Bu anlattıklarım aynen gerçektir.

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim, nefsini yener namazını vaktiyle ve eksizsiz eda edersin inşallah.

havva362

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.samsundayasamak.tr.gg
çok güzel ... Yüce Raabim bizleri çok seviyor ki bir şekilde bizleri tekrar tekrar uyarıyor... sonsuz şükürler olsun...

acmiyy

Kayıtlı Kullanıcı
selamin aleykum kardesim hayirlara gelsin ruyalarinda insallah Rabbim namazlarimizi en guzel sekilde eda etmeyi nasip etsin selam ve dua ile....

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim bizleri yolundan ayırmasın...
Ne mutlu kardeşim değerini bil ve bol bol şükret..

sınan_06

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim kıldıgımız namazları kabul etsin rüyan senin için bi uyarıdır krdsim inşallah allah kabul eder namazlarımızı bizlerede dua et allaha emanet ol...

metin4u

Kayıtlı Kullanıcı
masallah .. takdir ve tebrik ediyorum
allah namazlarimizi kabul etsin

lale&gül

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm kardeşim çok güzel rüya görmüşsün herkese nasip olmaz böyle güzel rüyalar DUA ile...

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
Allahcc mübarek etsin kardeşimiz...Dualarını bekleriz...BESMELE...SELAM...DUA..

emretorun

Kayıtlı Kullanıcı
allah hepimize hayırlı rüyalar gösteresin inş.

mansure

Kayıtlı Kullanıcı
Maşallah çok güzel rüyalar.Allah razı olsun paylaştığın için kardeşimB)

kral_hakan

Kayıtlı Kullanıcı
maaşallah ne mutlu sana ki allah (c.c.) namaz kılmanı istiyor inşallah sende ona layık bir kul olursun allah yolunu açık etsin seni dünyadaki tüm şeytanlara ve nefsine korusun allahım sana ve tüm forumdaki kardeşlerimize (içlerinde banada)namazı kılmayı daim eylesin.
amin.
el fatiha

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
değerli kardesim çok güzel ruyalar görmüşsün ama bu rüyalarını herkese anlatmasan çok daha iyi olur

semra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Keşke bende senin yaşında namaza başlasaydım çok pişmanım.İnşallah sen namazlarını hiç bırakmazsın

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Bende görmek istiyorummmmmmm

Karîn'den Korun

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlara vesile olur inşallah, Allah şeytanın şerrinden ve nefsimizden korusun bizi hak yolundan ayrılmayı nasip etmesin inşallah,Selametle

Selamun Aleyküm

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt