Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Meşgulümm :)) (1 Kullanıcı)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
sick-person-300x286.jpg
hastayım

kardeşim geçmiş olsun, mideniz mi :( :(

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
evet bu aralar çok sık ağrıyor eskiden bu kadar olmazdı
yani ölüm nedenim mide ağrısından olacak...

Allah korusun kardeşim böyle demeyin ama :( :( Allah tez vakitte şifanızı verir kardeşim inş.. Ayet-i Kerime de Rahmetim her şeyi kuşatmıştır.diye buyurmuştur Rabbimiz.. İnş rahmetini tez vakitte sıhhatinize yağdırır ve iyileşirsiniz inş..

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Allah korusun kardeşim böyle demeyin ama :( :( Allah tez vakitte şifanızı verir kardeşim inş.. Ayet-i Kerime de Rahmetim her şeyi kuşatmıştır.diye buyurmuştur Rabbimiz.. İnş rahmetini tez vakitte sıhhatinize yağdırır ve iyileşirsiniz inş..

inşallah ama gerçekten çok kötü bir ağrı ya günde sadece bir öğün yiyorum oda sadece atıştırıyorum
eskiden bu kadar olmazdı bir aydır musallat oldu

geçmiş osun behiye Allah şifa versin.
teşekkür ederim allah razı olsun
amin

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
inşallah ama gerçekten çok kötü bir ağrı ya günde sadece bir öğün yiyorum oda sadece atıştırıyorum
eskiden bu kadar olmazdı bir aydır musallat oldu

teşekkür ederim allah razı olsun
amin

kardeşim hiç duydunuz mu bilmiyorum, benim annanemin midesinde ülser varmış, ve tedavi olarak kaplıca tavsiye etmişler. kaplıcanın şifalı suyundan bir hafta boyunca içip, yediklerine de çok dikkat edip bir nevi perhiz yapıyorsun, 1 haftada miden tertemiz oluyor ve tüm hastalıklar geçiyormuş. bir araştırmanızı tavsiye ederim. geniş fırsatım olduğu bir vakitte sizin için ben de araştıracağım bu konuyu..

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim hiç duydunuz mu bilmiyorum, benim annanemin midesinde ülser varmış, ve tedavi olarak kaplıca tavsiye etmişler. kaplıcanın şifalı suyundan bir hafta boyunca içip, yediklerine de çok dikkat edip bir nevi perhiz yapıyorsun, 1 haftada miden tertemiz oluyor ve tüm hastalıklar geçiyormuş. bir araştırmanızı tavsiye ederim. geniş fırsatım olduğu bir vakitte sizin için ben de araştıracağım bu konuyu..
teşekkürler sizden haber beklicem çok iyi olur derim hatta yanlız ben nerden bakabilirim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt