Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

lütfen dua cembrime sizde dualarinizi ekleyin (1 Kullanıcı)

dua cemberim

Kayıtlı Kullanıcı
Kardesim! Biricik kardesim!
ardesimin kötü aliskanligi var madde bagimlisi.Neyapsamda onu kurtaramiyoruz. Her yolu denedik olmadi. simdi yanliz allaha dayandim yapacak hic birseyim yok.rabbim onu kurtarsin.Ona merhamet etsin onu merhameti herseye yeter.lütfen sizde kardesime dua edin Rabbim onu dogru yola getirsin hidayet etsin.Neyapacagimi bilmiyorum artik. Birer ayetel kürsi yada birer yasin artik kalbinizden dudaklarinizdan ne cikrasa. Allah simdiden hepinizden razi olsun

ayse64

Kayıtlı Kullanıcı
Allah cc en kısa zamanda kardeşinizi bu alışkanlığından kurtarır inşallah 3 tane ayetel kürsi okudum

elifeslem

Kayıtlı Kullanıcı
Yolunu kaybedenleri doğru yola klavuzlayan ALLAH'ım kardeşinizide doğru yola klavuzlasın.Tez vakitte kurtarsın inşaALLAH.

1....Ayetelkürsi
10...Ya Kaviyyül Metin celle celalühu
100..Ya Reşid
100..Ya Kuddus

okudum.

merhabayasam

Kayıtlı Kullanıcı
insanın sevdiği birisini kötü halde görmesi ne demek çok iyi biliyorum RABBİM İNŞALLAH TEZ ZAMANDA ona hidayetini nasip etsin hidayete erdirecek vesiller çıkarsın karşısına çıkardığı vesileleri kardeşinizin değerlendirmesini nasip etsin tez zamanda RABBİM o illetten tiksindirsin tiksindirici haller versin RABBİM SİZDE SABIR VERSİN inşallah BOL BOL DUA EDİN HACET NAMAZI KILIN GECELERİ TEHETCÜT NAMAZLARINDA KARDEŞİNİZE DUA EDİN BOL BOL İSTİGFAR EDİN DUALARINIZ KABUL OLSUN İNŞALLAH bilirim kardeşim bir insanın hidayete ermesi için nasıl yanılır bilirim dualarınızda benimde sevdiğim insanın hidayete ermesi ve alkol belasından tez zamanda kurtulması için dua ederseniz sevinirim dualarda buluşalım inşallah
KÖTÜ ALIŞKANLIKLARINDAN KURTULMASI İÇİN 17GÜN SÜREYLE GÜNDE 7 DEFA AHZAP SURESİNİ OKUYUN inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt