Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

KURANI KERİMİ YIRTAN KIZ (1 Kullanıcı)

SUMRU

Yasaklı Kullanıcı
RE: KURANI K. YIRTAN KIZ

RE: KURANI K. YIRTAN KIZ

HABER ALINTIDIR

SUMRU

Yasaklı Kullanıcı
RE: K.K. YIRTAN KIZ

HABER ALINTIDIR

SUMRU

Yasaklı Kullanıcı
RE: K.K YIRTAN KIZ

RE: K.K YIRTAN KIZ

HABER ALINTIDIR

SUMRU

Yasaklı Kullanıcı

İBRET ALINACAK BİR OLAY ANCAK

Açıklama: Bu resim Patricia Piccinini isimli bir sanatçının heykeline aittir. Sanatçının kendi sitesinde yaptığı açıklamayı aynen aşağıya alıyoruz. İngilizce bilmenize gerek yok, resimlerden de anlıyorsunuz zaten.

`Cursed Girl` Hoax
Some of you might have seen an image of one of the creatures from `The Leather Landscape` on a website or in an email. This image was stolen from Patricia`s website and used without her permission and against her wishes. She has no connection with - or knowledge of - the person who first started the hoax. The story about the Koran was made up by somebody else (we do not know who) and it disturbed her greatly. She is upset that many people have been fooled and perhaps disturbed by this story. Patricia is an artist. The image is a picture of an art work - a sculpture made from silicone. It is about the idea of genetic engineering. The hoax story that you read was a hoax that had nothing to do with her.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RE: KURANI KERİMİ YIRTAN KIZ

sumru kardeş sana tepkim var neden mahrum yerleri kapamadan resimleri buraya koydun lüften kaldır imkanın varsa yoksa yöneticiye söyle lütfen:mad:

Zafer

Yasaklı Kullanıcı

:eek::eek::eek::eek::eek::eek: SubhanALLah Töbe Töbe Kardeşim bu ne yaa TüyLerim Diken Diken olduu :(:(:(:( ALLAH ım AFFet bizLeri YARABBİm :(:(

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

Bu resimler ne kadar doğrudur acaba insanın içinde şiphe uyandırıyor
fotograflara dıkkatlı bakıldıgında her kare de durus sekıllerı aynı hıç kıpırdama yok bana göre pek inandırıcı gelmedi.

Kendi düşüncem ?

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

DOGRUMU BİLMEDİGİM İÇİN YORUM YAPMIYORUM

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

Yalan Arkadailar herşeyi dinden sanmayın allah c.c. ve rasulünün yolu ibrettir boyle asparagaslar degil... Hurafe,Bidat,Nifak ve Fitneyi içimize sokanlara ALLAH c.c. tarafından hesap sorulacaktır... İnşallah...B):mad:

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

YANI HABER DOGRU DEGİLMİDİR.

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

FOTOĞRAFA DİKKATLİ BAKAN BİRİ HER KAREYİ AYRI SEKILDE GÖZDEN GEÇİRİRSE KENDİSİ ANLAYACAKTIR.

ESEN KALINNN

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

ANLATIN BEN ANLAYAMIYORUM.YALANSA BU NEDİR

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

ben resimleri görünce bunalıma giriyorum.yalan habere kuranı neden katmışlar anlamıyorum

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

Bence bu dış ülkelerden birinde bi müzede çekilmiş fotoğraflardır diye düşünüyorum.ayrıca bunda bunalıma girilecek bi şey bulamıyorum sadece dikkatli bakın karelere

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

Fatoş hanım Zamanın her evresinde Fitne Fesat ve Bidatler olucak münafıklar Kafirler Ve Fasıklar oldukca onlarda olucak bunu yapan ark. mantıgını anlamıyorum Kur an acaba Azabın çetinligini gösterecek kadar korkurmuyor mu acaba onları ??? hayrolsun inş. unutmayın kardeşlerim... Dost istiyene ALLAH cc Yeter... Murşid İsteyene Kur an Yeter... Uyarıcı isteyene Muahmmed sav yeter...

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun.ben buresmi telefonda görmüştüm ve görüntünün yanısıra kuranı kerimde okunuyordu.şimdi resmi görünce yalanmı dogrumu bilmiyorum ama insan ürküyor...

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

YA gecenlerde ırak yakınlarında insana benzeyen bi balık turu cıkarıldı ve başında 24 saat boyunca kuran-ı kerim okunuyordu bu olay gundemı bı hafta salladı ve arastırmacılar aynısını bı muzede gosterdıler yani arkadaşlar bu da tam bilmiyorum ama balmumuyla yapılan ve muzede sergılenen bi şey diye düşünüyorum.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

BANADA İNANDIRICI GELMİYOR ALTTAKİ RESİMLER DEDİGİNİZ GİBİ MUMDAN YAPILMIŞ GİBİ,AMA İNSAN ÜRKÜYOR.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt