Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Küçükken Salaktım :))) (2 Kullanıcı)

lavinya

Kayıtlı Kullanıcı
cem yılmaz ın yazılarından alıntı sanırım..okuduğumda
çok gülmüştüm bende....güzel bi paylaşımdı....

ahiret-yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
:D :Dhahah cok güzel

Birinden özür dilediğim zaman Allah´ın bana bir özür vereceğini sanırdım. Sakat olacağımı düşünüp hemen ´dilediğim özrü ´ geri alırdım. bu cok güzel hahahahahahh

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
:Dhahah cok güzel

Birinden özür dilediğim zaman Allah´ın bana bir özür vereceğini sanırdım. Sakat olacağımı düşünüp hemen ´dilediğim özrü ´ geri alırdım. bu cok güzel hahahahahahh

:)

eee arkadaşlar hadi hepimizin küçükken "sandığı" bi çok şey yada az şeyler vardır dimi..
buyrun yazalım :)
mesela benim; şuan aklıma gelmedi ama ... tek aklıma gelen dondurma külahının uçlarını yemeyişim di :)

.

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
ya bende küçükken tv de geçen alt yazıları birsürü adamın elinde uzun şeritler halinde kağıtlarla hızlı bi şekilde koştuğunu sanardım......hehe

K

kırıkkalp

-Sabahları kalktığımda aklimin hala yerinde olup olmadığını anlamak için 2+2, 3+4 gibi toplama işlemleri yapardım. Sonuçlar doğru olunca da çok sevinirdim.

ayy çok şirin yaaaa bence hiçte salaklık değil çok tatlı yaaa:a16::a16::a16:( ooo kimbilir ben ne salaklık yapmışımdır ama aklıma hiçbiri gelmiyoki yazayım neyse selam ve dua ile...)

K

kırıkkalp

bende küçükken renkli gözlü insanların çevrelerini o renkte gördüklerini sanırdım mesela gözleri maviyse mavi görüyo gibi salaklık işte selam ve dua ile........

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
:) konuğun başlığı bile komik :)

ALLAH razı olsun çok güzellerdi

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
esselamunaleyküm verahmetullahi veberekatuhu

esselamunaleyküm verahmetullahi veberekatuhu

ben küçükken , sek sek oynardım..​

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
SASIRACAK
Uçak, Yeşilköy havaalanından havalanmıştı. Bakırköy Akıl Hastanesi'nin üzerinden geçerken, pilot birden gülmeye başladı. Hostes meraklandı. Pilota neden güldüğünü sorunca, pilot gülmesine devam ederek, şu cevabı verdi:

"Başhekim kaçtığımı öğrenince kim bilir nasıl şaşıracak."

nuurdan

Kayıtlı Kullanıcı
allah iyiliğini versin güldürdün azcık bizi:):):)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt