Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kıyamet geliyor !! (1 Kullanıcı)

berry

Kayıtlı Kullanıcı
çol ilginç tüylerim ürperdi paylaşımın için allah razı olsun

pembe rüya

Kayıtlı Kullanıcı
çok ilginç ve korkutucu Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. amin

ksturan

Kayıtlı Kullanıcı
öncelikle s.a arkadaslar ben bayadır internete girmemiştim yeni girdim ve bir çok yorum yapmıssınız hepineze teşekkürler en son yorumumda rüyamdakilerden sadece 2 kisi ölmüstü bir iki ay içinde bir çok kisi öldü belki siz diyorsunuz dur yalandır diye elektirikten ölen amcamın kanıtı var ama link ekliyemiyorum kayseri yuvalı köyü şehit asker diye aratırsanız bulursunuz
bunu gerçeleri görmeniz için verdim benim ailemden bir çok kişi öldü bu rüyamdan sonra allah teala beni sınıyor gibi geliyor bazen delirecek gibi oluyorum lütfen benim için dua edin anama babama bisi olursa ben dayanamam . gördüklerim in hepsi oluyor dedem traktörle devrildi öldü babaannemi odada sıkısıp öldüğünü görmüsdüm o nunda kalbi sıkısıp öldü ailem gittikce azalıyor bu neden olabilir benim çok büyük bir günah işlediğimi sanmıyorum benim yasımdakiler neler yapıyor ben namaz kılıyorum şu an bunları yazaken gözlerim dolu yazıyorum okuldan eve gelince evdekilere bisi oldumu die steres le geliyorum günlük 30 gram antideprasan ilaçlar alıyorum yardım edin bana lütfen

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Evet gerçekten çok ilginç bir durum.

Karîn'den Korun

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam kardeşim, Şimdi bir kaç kelam edicem elimden geldiğince

Öncelikle kıyamet kopacağı zaman dünya üzerinde hiç bir Mümin, hiç bir Allah diyen müslüman kalmayacaktır. Yani kıyamet müslümanların üstüne kopmayacaktır.

"Kıyamet müminlerin başına kopmaz. Cenab-ı Allah kıyametin kopacağına yakın bir zamanda, bir rüzgar gönderir. O rüzgarın dalgalanmasıyla, imanı olan hiç bir mümin kalmayacak, ruhunu teslim edecektir. Allah onlara rahmet eylesin."

1. Şerhüs-Sünne 15/90, Müsned-ül Firdevs 5/88, El-Metalibül Aliye hadis no: 4582 (İmamı Busiri hadisin sıhhatine hükmetmiş); Kenzül Ummal 15/229; Şuab-ı İman Beyhaki 2/191; Mu'cemut-Taberani El-Kebir 3/3037.

ve büyük alametler daha gelmedi Hz.Mehdi (a.s) gelecek deccali öldürecek vs. bi süre sonra güneş batıdan doğucak ve bozulma başlayacak, yani bir nevi insanların hayvanlık dönemi olucak 1 tane müslüman kalmayacak dünya üzerinde ve bu 120 sene sürecek kıyamet bunlardan sonra kopacaktır kardeşim.
Elimden geldiğince açıklamaya çalıştım Mahmut hocanın sohbetlerinden. İşinize yarar inşallah.

Yalnız bunların yanında son şunu yazmak istiyorum her şeyi kenara bırakıp şunu okuyun

"Ölenin zaten kıyameti kopmuştur"

Şehit olan amcana Allah rahmet Eylesin, çok büyük bir mevkidir şehitlik keşke bende olabilseydim askerde ama nasip işi bunlar.
Oğlum zehirlendi midesi yandı anladım ben yazından eğer yanlış anlamadıysam, Allah'u Teala tez zamanda şifa verir inşallah oğluna.

Selamun Aleyküm

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Bence Kıyamet senaryolarını bırakıp KIYAM 'et meye bakalım daha doğru...Nasıl olsa Allah C.C. nun emri olur...Biz KIYAM ,Rüku,Secde mize bakalım bize o lazım...
Deccal diyorlar ama ortada olan gerçek deccalı görüp anlamıyorlar ...Bak PARA için nasıl takla atıyorlar...Yalanlar söylüyorlar...
OL emri Allah C.C. na ait hiç bir şey için endişe etmeyin...Bizler kendimizi Allah C.C. nun sevdiği KUL olmak için çaba sarf edelim...
Gerisi teferruat...İnanın...
Selamlar...

ottman

Kayıtlı Kullanıcı
Deccal diyorlar ama ortada olan gerçek deccalı görüp anlamıyorlar ...Bak PARA için nasıl takla atıyorlar...Yalanlar söylüyorlar...
Asil deccal paradir su anda para için ruhunu satanlar oldukca deccali baska yerde aramak !!!!!!

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt