Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kıyamet geliyor !! (1 Kullanıcı)

ksturan

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ben 18 yaşımdayım bu olay 2 ay oldu aklımdan gitmiyor olayı anlatıyım :

yatıyordum uyumusum rüya görüyorum anlamısdım ama gercek gibiydi rüyada olduğumu biliyorum ama bir türlü kalkamıyordum rüyamda azrail vardı ne kadar sevdiğm varsa hep canını aldı bazıları deprem bazıları zehirlenerek bazıları da elektirik çarparak öldü vew en sonunda rüyadan kalktım ama kıpırdayamıyordum
birden gördüğüm azrail sandığım şey bana doğru yükselerek geldi öleceğimi sanmısştım ama ölmedim iki kulağımın yanına gelerek bişiyler söledi vee en sonunda birdan kiyamet geliyor hazırlan diyerek bağırdı çok korkdum ne yapcam bilmiyorum 2 ay geçti unutamıyorum

ve amcam askerde komutanına elektirik çarpmış onu kurtarıyım derken kendide çarpılmış ve sehit oldu amca oğlum zehirlendi midesi yandı ve şimdi ölüm döşeğinde Allah teala yarımcımız olsun

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
Çok ilginç anlattıkların kardeşim nedim bilmiyorum şaşırdım Rabbim yar ve yardımcınız olsun...

Emine Emel

Kayıtlı Kullanıcı
banada çok ilginç geldi bize düşen görevimizi yapalım
ne yaparsa rabbim güzel yapar gerisini rabbime havale et
allah yar ve yardımcın olsun ablam

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
İlginç gerçekten..Hakkınızda ve hakımızda hayırlısı olsun..

ksturan

Kayıtlı Kullanıcı
cami hocasına gittim caminin oda karabasan dedi ama benim gördüğüm melek beyaz dı ve can alıyordu kıyamet yaklaştı arkadaşlar hazırlıklı olalım ben o meleği görünce canımı alcak sandığımda sanki tüm herşey bitmiş gibiydi bu bana bir şans gibi sizinde şansınız var hala

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam
gerçekten çok garip
ne diyelim allah yardımcımız olsun
(zaten kıyamet alametleri de bir bir oluyor)
allah imandan ayırmasın

emretorun

Kayıtlı Kullanıcı
Bende 3-4 ay önce rüyamda azraili gördüm ve öleceğimi sandım ve kulağıma namaz kıl deyip gitti.Allah yar ve yardımcımız olsun.

hazan nisan

Kayıtlı Kullanıcı
ilginç......................................................

Ayşegül00

Kayıtlı Kullanıcı
allah yardımcımız olsunnnnnnnnnnnnnnn....

kral_hakan

Kayıtlı Kullanıcı
allahuekber kardeeşim sana tavsiyem allahresulüne bol bol salavat getir. ve rüyalara fazla takılma unutmaki rüyalarla yollar belirlenmez ve çokça tövbe ve istiğfar et yaptığın yanlışların varsa düzelt ve günde düzenli bir şekilde kuranı kerim oku allaha emanet ol ve olun allah (c.c.) daim yardımcın olsun amin.
bişde unutmadan namazlarını vaktinde ve elinden geldiğince dosdoğru kıl...

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
Kardesım hayır olsun.bence de ruyana odaklanma, gordun ve gectı.Fakat ders

almaya calıs.Rabbım bu ruyayı nıye gormenı nasıp ettı bır dusun.bızım de dusunmemız

gerek tabı.Rabbım bızlerın günahlarını affetsın ınsalllah.namazlarını dosdogru kılan,

emırlerını yerıne getıren kulllarından eylesın ınsallah.

Allah'a emanet olun.

Selametle...

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
hayirdir insallah kardesim..

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
cok ilginç rabbim hayırlı olmasını nasip eder. sehit olanlara Allahtan rahmet dilerim

MehmetSanli

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirdir insallah kardes. Olumlu dunya her zaman her anda kiyamet kopabilir. Ilmi rabbimizde.

semra_06

Kayıtlı Kullanıcı
ilginç hayırlısı olsun cümlemize rabbim hayırlısını versin

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeş belki uyandıktan sonra gördüğünüz şey üç harflilerdir bazen yapıyolar öyle şeyler hem onları gördüğün zamanlardada kıpırdıyamıyor ses çıkaramıyormuşsun öyle okudum öyle duydum rabbim hakkınızda hayırlı olanı verir inşallah.....::(

mürmüdük

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
anadoluhaber.blogcu.com
s.a ben 18 yaşımdayım bu olay 2 ay oldu aklımdan gitmiyor olayı anlatıyım :

yatıyordum uyumusum rüya görüyorum anlamısdım ama gercek gibiydi rüyada olduğumu biliyorum ama bir türlü kalkamıyordum rüyamda azrail vardı ne kadar sevdiğm varsa hep canını aldı bazıları deprem bazıları zehirlenerek bazıları da elektirik çarparak öldü vew en sonunda rüyadan kalktım ama kıpırdayamıyordum
birden gördüğüm azrail sandığım şey bana doğru yükselerek geldi öleceğimi sanmısştım ama ölmedim iki kulağımın yanına gelerek bişiyler söledi vee en sonunda birdan kiyamet geliyor hazırlan diyerek bağırdı çok korkdum ne yapcam bilmiyorum 2 ay geçti unutamıyorum

ve amcam askerde komutanına elektirik çarpmış onu kurtarıyım derken kendide çarpılmış ve sehit oldu amca oğlum zehirlendi midesi yandı ve şimdi ölüm döşeğinde Allah teala yarımcımız olsun
Allahcc herşeye kaadirdir...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt