Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kim nerede? Ne yapıyor? (1 Kullanıcı)

berat05

Yönetici
su iner yokuşlardan, hep basamak basamak;
benimse alın yazım, yokuşlarda susamak.

Özetlemek gerekirse :)

Güldürdünüz beni...bu ne uzun anlatım.... gün sonunda kafa karıştırdınız..

Evet :)
Konyada ikametgah etmekteyim :D
üniversite okuyorum uzaktan eğitim . çalışıyordum unlu mamullerde işten ayrıldım biraz erken ayrılmışım ama :) yazın staj yapacağım sonra yazın köye giderim biraz temiz hava toprak :) sonra gene aynı devam :) 16 yaşındaydım 21 e girdik forumda :)

Maaşallah...müşerref olduk efendim..
Rabbim uzun hayırlı ömürler nasip eylesin gençlerimize :)

TANITIM için teşekkürler ;)

berat05

Yönetici
Esselamu aleyküm...​

"Kaan kardeşim..sizi görmek ne güzel...NAMAZ vakitleriyle konularda yarıştığımız günleri özledim...."

Buraya "maneviyatım" daha bebekken geldim....hala daha büyüyemeyen bir çocuğum....yaşım her ne kadar 40 a gelse de :)

2 çocuğum var.... oğlum 10 , kızım 4,5 yaşında ...Rabbim çocuklarımızı bizlere bağışlasın inşaallah...hayırlı , imanlı büyütmeyi nasip eylesin cümlemize ..

Muhasebenin bodrumundan başlayıp tavanına çıkan....
hergün bir imtihandan geçen..sınanan...
kalbimin terazisinin her kırıldığımda yerinden oynadığı
İnsanlarla uğraşmanın çok zor olduğu bir dönemde... dolu dolu uğraşıp ,
her düştüğümde...haydi yine dediğim ...
hamd etmektle uğraşan bir kardeşinizim...

Konuşmaya , kendini anlatmaya alışık olmayan bendeniz için kocaman bir adım daha

Sadece şunu söylemek istiyorum ;

Bu forumu sevmekten vazgeçemedim..​

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Güldürdünüz beni...bu ne uzun anlatım.... gün sonunda kafa karıştırdınız..

Maaşallah...müşerref olduk efendim..
Rabbim uzun hayırlı ömürler nasip eylesin gençlerimize :)

TANITIM için teşekkürler ;)
iyiydi her anlam çıkabilecek bir dize :)

Amin Hepimize versin ALLAH :)
biz teşekkür ederiz :)

Esselamu aleyküm...​

"Kaan kardeşim..sizi görmek ne güzel...NAMAZ vakitleriyle konularda yarıştığımız günleri özledim...."

Buraya "maneviyatım" daha bebekken geldim....hala daha büyüyemeyen bir çocuğum....yaşım her ne kadar 40 a gelse de :)

2 çocuğum var.... oğlum 10 , kızım 4,5 yaşında ...Rabbim çocuklarımızı bizlere bağışlasın inşaallah...hayırlı , imanlı büyütmeyi nasip eylesin cümlemize ..

Konuşmaya , kendini anlatmaya alışık olmayan bendeniz için kocaman bir adım daha

Bu forumu sevmekten vazgeçemedim..

maşaALLAH ALLAH neslinizi hayırlı etsin :)
insanlarla uğraşmak zor bozuk düzende insanlarla uğraşmak çoook daha zor ALLAH yardımcınız olsun :)
forumun yeri bi ayrı vaveyla hemşerimin dediği gibi çok şeyler kattı bizlere forumdaki büyüklerimiz vesilesiyle

git gide giren çıkan azalsa da :(

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Vaay kimler gelmiş kimler Kaan abimiz hoşgeldiniz..Maşallah abim Allah bağışlasın yavrucağınızı..
Ya ben :) Bende 7 ay önce evlendim şükürler olsun herşey yolunda gidiyor..Rabbimiz güzel bir aile hayatı nasib etti şükürler olsun..Ve inşallah evliliğin semeresi hükmünde olan bir yavru nasib edicek bizede..Dualarınızı beklerim abim Allaha emanetsiniz..

Daha ne değişsin vaveyla kardeşim Maşallah barekallah tebrik ediyorum evliliğinizi..Rabbim iki cihan saadeti versin inşallah..Bir ömür Onun rızası dairesinde bir evlilik olsun inşallah..Mutluluklar dilerim kardeşim :)
rabbim evladınızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin kardeşim.. huzurunuz daim olsun
Esselamu aleyküm...​

iyiki vazgeçmedin ablam iyiki... iyiki burdasın
üniversite okuyorum uzaktan eğitim . çalışıyordum unlu mamullerde işten ayrıldım biraz erken ayrılmışım ama :) yazın staj yapacağım sonra yazın köye giderim biraz temiz hava toprak :) sonra gene aynı devam :) 16 yaşındaydım 21 e girdik forumda :)

seni tanımak ne güzel ibra kardeşim..

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
ama artık burda olun...
bırakma kuzum burayı...
ve evliliğin hayırlı çooook mutlu olsun

Amiinnn ablam saolasin fırsat buldkca gelirim :)

ALLAH mutlu ve mesut eylesın.Daım ve sabıt kılsın.Evınızı reıs'i islamiyet olsun...Mutluluklar...Selam ve yurekten samımı dua'larımla...

Amiinnn amiinnnn Allah razi olsun kaan abi tesekkr ederim bu guzel dualariniz icin :)

Vaay kimler gelmiş kimler Kaan abimiz hoşgeldiniz..Maşallah abim Allah bağışlasın yavrucağınızı..
Ya ben :) Bende 7 ay önce evlendim şükürler olsun herşey yolunda gidiyor..Rabbimiz güzel bir aile hayatı nasib etti şükürler olsun..Ve inşallah evliliğin semeresi hükmünde olan bir yavru nasib edicek bizede..Dualarınızı beklerim abim Allaha emanetsiniz..

Daha ne değişsin vaveyla kardeşim Maşallah barekallah tebrik ediyorum evliliğinizi..Rabbim iki cihan saadeti versin inşallah..Bir ömür Onun rızası dairesinde bir evlilik olsun inşallah..Mutluluklar dilerim kardeşim :)

Amiinn saolasin kamer bende sizi tebrik ederim hayirlisiyla sagliklica kucaginiza alirsinz yavrunuzu insallah cook sevindim :)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Amiinn saolasin kamer bende sizi tebrik ederim hayirlisiyla sagliklica kucaginiza alirsinz yavrunuzu insallah cook sevindim :)

Amin inşallah kardeşim inşallah bekliyoruz heyecanla :) Allah razı olsun kardeşim darısı sizlere inşallah bu güzel hissi Rabbim isteyen herkese nasib etsin inşallah..

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Amin inşallah kardeşim inşallah bekliyoruz heyecanla :) Allah razı olsun kardeşim darısı sizlere inşallah bu güzel hissi Rabbim isteyen herkese nasib etsin inşallah..

Bende yazacaktım nasıl olduysa unutmuşum :)
Tebrikler abi inşaALLAH Hayırlı ve sağlıklı bir evlat olur :)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Bende yazacaktım nasıl olduysa unutmuşum :)
Tebrikler abi inşaALLAH Hayırlı ve sağlıklı bir evlat olur :)
Allah razı olsun ibra kardeşim :) İnsan nisyandan gelirmiş normaldir unutman 17 den 21 e inkılab etmişsin bu sitede yani yaşlanmışsın yani unutmak normaldir artık senin için :D İnşallah kardeşim Allah razı olsun sende okul iş vs hallet sonra senide evlendirelim inşallah :)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun ibra kardeşim :) İnsan nisyandan gelirmiş normaldir unutman 17 den 21 e inkılab etmişsin bu sitede yani yaşlanmışsın yani unutmak normaldir artık senin için :D İnşallah kardeşim Allah razı olsun sende okul iş vs hallet sonra senide evlendirelim inşallah :)

Ecmain abi :)
Ne 17 si 16 dan abi :D
hah abi bana bunlarla gelin :D :D

Kaan Erdem

Yönetici
Hayırlı ve guzel haberlere duyupta sahıt olmak gercekten guzel kıymetlı kardesım.ALLAH daim etsın sabıt kılsın.Evladınızıda hayırlısı ıle kucagınıza alın ınsaALLAH..

O hayırlı haberıde beklıyor olacagız.Selam ve yurekten samımı dualarımla kardesım.

Kaan Erdem

Yönetici
Hayırlısı olsun kardesım.Bır donem hepımız buradayken gozumuzun onunde buyudun... :)

Kaan Erdem

Yönetici
Aleykumselam kıymetlı ablamız...

ALLAH bagıslasın..Hayırlı ve uzun omurler versın..Cok zaman gecırdık burada ve emek verdık..Azmınız,sevgınız ve kardeslıgınız hep aynı olcude devam ettı ALLAH daım etsın sabıt kılsın ınsALLAH..

Guzel gunlerdı,hayat sartları bıraz buradakı gorevımızı sekteye ugrattı...Hayırlısı artık dıyelim ablamız..Selam ve yurekten samımı dualarımla...

Esselamu aleyküm...​

leyla-1

Altın Üye
8 yılı bitirip 9. yıla döndüğümüz ve bu yıllar arasında sitemizde çok güzel kardeşliklere sahip olduk hep beraber hayırlara vesile olmaya çalıştık ve bilmediğimiz öğrenmediğimiz konularda bilgiler aldık hala almaya devam edeceğiz burada burda olmamıza vesile olan bütün kardeşlerimizden Allah binlerce kez razım olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Son yıllarda yaşadığımız akla hayale gelmeyecek acılarımızda hiç bir zaman bizleri yalnız bırakmayan ve şu anda aramızda olmayan çok değerli hocalarımız kardeşlerimiz ablamızın yokluğuna hala alışamadık:(
Ayrıca son yıllarda o kadar acılar yaşamış olsakta mutlu günlere hep beraber vesile olduk bu arada evleneli 20 ay olacak Rabbim bizler için hayırlı layık gördüyse hayırlı olacaksa hayırlı evlat olacaksa "Ya Rabbim Yüce zatına itaatli,Sana kul olmaya layık Yüce peygamberimize de ümmet olmaya layık bir evlat nasip etsin" Amin
İmtihanımızın şekli bu seferde farklı şekilde geçiyor Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bu günlerimizi aratmasın bu günden geriye bırakmasın beterin beterinden korusun Rabbim.
Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah yuvalarımızda huzur mutluluk dirlik düzen geçim sevgi muhabbet İslamiyet yaşamak nasip etsin Rabbim.
Bu aralar çok yoğun olduğumuz ve sorumluluğumuz daha fazla olduğu için birde aydır şehir dışına gidip geldiğim için bayağı bir yoğun çok acı sıkıntı dolu günler geçirdim çok şükür canımız sağ aldığımız bir nefes için için bile ne kadar şükür etsek azdır.
Allah hakkımızda ne hayırlı ise en hayırlı ve güzelini nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun selametle kalınız.

Kaan Erdem

Yönetici
Hakkınızda hayırlısı olsun,ALLAH mutlulugunuzu daım etsın kardesım.....

8 yılı bitirip 9. yıla döndüğümüz ve bu yıllar arasında sitemizde çok güzel kardeşliklere sahip olduk hep beraber hayırlara vesile olmaya çalıştık ve bilmediğimiz öğrenmediğimiz konularda bilgiler aldık hala almaya devam edeceğiz burada burda olmamıza vesile olan bütün kardeşlerimizden Allah binlerce kez razım olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Son yıllarda yaşadığımız akla hayale gelmeyecek acılarımızda hiç bir zaman bizleri yalnız bırakmayan ve şu anda aramızda olmayan çok değerli hocalarımız kardeşlerimiz ablamızın yokluğuna hala alışamadık:(
Ayrıca son yıllarda o kadar acılar yaşamış olsakta mutlu günlere hep beraber vesile olduk bu arada evleneli 20 ay olacak Rabbim bizler için hayırlı layık gördüyse hayırlı olacaksa hayırlı evlat olacaksa "Ya Rabbim Yüce zatına itaatli,Sana kul olmaya layık Yüce peygamberimize de ümmet olmaya layık bir evlat nasip etsin" Amin
İmtihanımızın şekli bu seferde farklı şekilde geçiyor Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bu günlerimizi aratmasın bu günden geriye bırakmasın beterin beterinden korusun Rabbim.
Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah yuvalarımızda huzur mutluluk dirlik düzen geçim sevgi muhabbet İslamiyet yaşamak nasip etsin Rabbim.
Bu aralar çok yoğun olduğumuz ve sorumluluğumuz daha fazla olduğu için birde aydır şehir dışına gidip geldiğim için bayağı bir yoğun çok acı sıkıntı dolu günler geçirdim çok şükür canımız sağ aldığımız bir nefes için için bile ne kadar şükür etsek azdır.
Allah hakkımızda ne hayırlı ise en hayırlı ve güzelini nasip etsin Rabbim.

mehtap58

Kayıtlı Kullanıcı
benim üçüncü senem dolacak ağustosda burdaki üyeliğimden. Bu sayfaya üye olmadan bir kaç gün sayfayı takip ettim. tesettür sayfasına baktım. Okuduktan sonra kapanmam hususunda acele etmem gerektiğini anladım ve kapandım. o gün de sayfaya bugun kapandım diye mesaj attım. Sonra arkadaşlarım oldu burda çok sevdiğim . mutlu günlerimi de de acılı günlerimi de burada paylaştım anlattım. Bebeğimi kaybediyorum diye yazdımda yine sizlerden dualar aldım. Yine bebeğimi kucağıma aldım diye buraya duygularımı yazdım. Bilmediklerimi sordum öğrendim. Başa döncecek olursam bu sayfayı takip etmeye tesettürle başladım. Elhamdülillah üç sene olacak. Yeni evliydim şimdi bir kızım var onaltı aylık. vs vs. uzun seneler daim olmasını dilerim sayfamızın.

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı ve guzel haberlere duyupta sahıt olmak gercekten guzel kıymetlı kardesım.ALLAH daim etsın sabıt kılsın.Evladınızıda hayırlısı ıle kucagınıza alın ınsaALLAH..

O hayırlı haberıde beklıyor olacagız.Selam ve yurekten samımı dualarımla kardesım.
Allah razı olsun abicim amin abim inşallah sağlıkla sıhhatle gelir yavrumuz bekliyoruz inşallah hasretle özlemle :) haberdar ederim inşallah abim hayırlı ramazanlar sağolun varolun abim..

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Allah hepinize hayırlar versin. Dualarınız hayırlı ise kabul olsun. Ben bu siteye üye olalı 6 sene geçmiş. 45 senedir Almanya da Hessen eyaleti Wetzlar şehrinde kalıyorum. Aslen Karaman merkezdeyim. Şu an malülen emekliyim. Buradaki bir cami derneğinde eğitimden sorumlu görev yapıyorum. 4 çocuktan biri hayatta onu okutmaya çalışıyoruz. Saygılarımla.

leyla-1

Altın Üye
Hakkınızda hayırlısı olsun,ALLAH mutlulugunuzu daım etsın kardesım.....

Amin Amin Amin
Allah razı olsun kardeşim bu arada hoşgeldiniz aramıza tekrar uzun zamandır görüşemedik Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin iyilik güzellikler nasip etsin Rabbim.

Kaan Erdem

Yönetici
Hayırlısı olsun hakkınızda....
benim üçüncü senem dolacak ağustosda burdaki üyeliğimden. Bu sayfaya üye olmadan bir kaç gün sayfayı takip ettim. tesettür sayfasına baktım. Okuduktan sonra kapanmam hususunda acele etmem gerektiğini anladım ve kapandım. o gün de sayfaya bugun kapandım diye mesaj attım. Sonra arkadaşlarım oldu burda çok sevdiğim . mutlu günlerimi de de acılı günlerimi de burada paylaştım anlattım. Bebeğimi kaybediyorum diye yazdımda yine sizlerden dualar aldım. Yine bebeğimi kucağıma aldım diye buraya duygularımı yazdım. Bilmediklerimi sordum öğrendim. Başa döncecek olursam bu sayfayı takip etmeye tesettürle başladım. Elhamdülillah üç sene olacak. Yeni evliydim şimdi bir kızım var onaltı aylık. vs vs. uzun seneler daim olmasını dilerim sayfamızın.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt