Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kim demiş kadın aklı gıttır diye .... (1 Kullanıcı)

şafakvakti

Kayıtlı Kullanıcı
Bir kadınla bir adam arabalarında giderlerken çarpışırlar. İkisinin de arabası m...ahvolur ama şans eseri ikisi de hiç yara almadan kurtulur.

Arabalarından sürünerek çıkarlar ve kadın adama bakıp:
-"Çok ilginç! Sen erkeksin ben de kadın. Arabalarımız mahvoldu ama ikimize de hiçbir şey olmadı. Bu belki de tanışıp, dost olup, hayatımızın sonuna kadar huzur içinde birlikte yaşamamız için bir
işarettir" der.

Müthis¸ heyecanlanan adam: "Evet, galiba haklısın" diye cevap verir şaşkınlıkla.

-"Bak, arabam hurdaya döndü ama bir şişe şarap sapasağlam. Bu kesin bir işaret. Bu şarabı içip şansımızı kutlamalıyız" diye devam eden kadın, şarap şişesini adama uzatır.

Adam şişeyi alır, açar ve yarısını içip kadına verir. Kadın hemen şişenin mantarını kapatıp adama geri
uzatır.

Bunun üstüne adam sorar:
-"Sen içmeyecek misin?" Kadın cevap verir:

- "Hayır ben polisi bekleyeceğim":a15:

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Kadın aklı gıt mıdır bilmem de uyanık olduğu aşikar:a01:

fütüvvet

Kayıtlı Kullanıcı
araya girmiş gibi olmayım ama burda anlatılan şey bir kurgu..gerçek hayatta o kadın hangi araba kendisinin bunun farkında olamayacak kadar bilincini kaybetmiş olur..

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Böle durumlarda benim bildiğim kadınlar daha çok korkarlar vede panik atak olurlar,böle bi kurnazlığıda düşünmeleri hayli zordur ama yinede inanalım sizin güzel hatırınız için.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt