Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kadir Gecesinin Fazileti Ve Yapilmasi Gerekenler. (1 Kullanıcı)

berra34

Kayıtlı Kullanıcı
s.a inanın çok faydalı şeyler bunlar allah razı olsun..ben kendı adıma çok faydalandım..

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
Selamunaleyküm...allah C.c. Razi Olsun...inşallah Bu Geceyi Hakki Ile Eda Edenlerden Oluruz...allah C.c Emanet Olun...selam Ve Dua Ile...

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam ...ALLAH c razı olsun..inşALLAH dolu dolu geçiren kullardan olur ALLAH cc rızasını kazanırız..selam ve dua ile klaın selametle...

Selamunaleyküm...allah C.c. Razi Olsun...inşallah Bu Geceyi Hakki Ile Eda Edenlerden Oluruz...allah C.c Emanet Olun...selam Ve Dua Ile...

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Cümlemize Kadir Gecesini Hakkiyla Eda Etmemizi Nasip Etsin.a.e.olun Dua Ile.

yalan_yalan

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm Allah razı olsun paylasımınız için .

oğzşvl

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kadir gecemiz tüm müslüman alemine hayırlar getirir inşallah

tövbekar_18

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH CC hepinizden razı olsun yaradan inşallah kadir gecesini hakkıyla eda etmeyi bize nasib eder,ettiğimiz duaları kabul eder ve inşallah bizi salihlerden eyler dualarım sizinle...

RiSaLei-NuR

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.powereglence.com
Es-Selamın aleykum paylaşım için teşekkürler emeğinizden istifade ediceğiz inşaallah Allah razı olsun şimdiden kadir gecesi kandiliniz mübarek olsun Rabbim inşaallah o gece yaptığınız ibadetleri ve dualarınızı en güzel derecede dergah-ı izzetinde kabul eylesin selam ve dua ille

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam risalei-nur kardeşim.inşALLAH.selam ve dua ile kalın selametle..

sema937

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese Selam.ben Bu Siteyle Yeni Taniştim çok Begendim.yani Buda Ilk Mesajim.yarin Kadir Gecesi Bütün Muhammet ümmetinin Ve Buradaki Herkesin Kadir Gecesi Mübarek Olsun.allah Bereketini Rahmetini üzerimizden Eksik Etmesin Inş.bu Mübarek Gecede Bizlerede Dua Ederseniz Sevinirim.

Kaan Erdem

Yönetici
hoş geldiniz.üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun...temenni ve dilekleriniz amin diyelim...faydalı ve yararlı paylaşımlarınızı bekliyoruz...selametle....

Herkese Selam.ben Bu Siteyle Yeni Taniştim çok Begendim.yani Buda Ilk Mesajim.yarin Kadir Gecesi Bütün Muhammet ümmetinin Ve Buradaki Herkesin Kadir Gecesi Mübarek Olsun.allah Bereketini Rahmetini üzerimizden Eksik Etmesin Inş.bu Mübarek Gecede Bizlerede Dua Ederseniz Sevinirim.

MEKKE

Kayıtlı Kullanıcı
emeğinize sağlık kardeşlerım... Allah (c.c.) razı olsun..

Atak60

Kayıtlı Kullanıcı
Yarın kadir gecesi hamd oLsun yine kavuştuk.Mübarek geceye Cenabı hakk layıkıyla istifade edenlerden eylesin.Bir daha kavuştursun inşaallah.amin.Hayy hakk medet ya kadiri mutlak medett.

Rayyan_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamin Aleyküm Kaan Kardeş..

Ellerine Sağlik...güzel Bir Yazi Olmuş...

Rabbim Kadir Gecesini Hakkiyle Eda Etmeyi Cümlemize Nasip Eylesin Inşaallah..

Dua Ile.........

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt