Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen objektifinden (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İslamiye.gen objektifinden

sevvalmina yazdı:

selamünaleyküm katılıyorum güzel kardeşime bide orda gece vakti görse inşallah rabbim nasip eder sana görmeyi dua ile
aleykümselam kardşeim.inşAllah naisp olur..Allahım razı olsun.duada unutma kardeşim...selam ve dua ile.çok sağoalsın

nurrumeysa

Kayıtlı Kullanıcı

resimler çok güzel.Çok sağolun ALLAH razı olsun

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

selamunaleyküm.. resimler çok güzel. emeğinize sağlık...

yusuf42

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.tevhidyolu.org

ben gurbetci bir arkadasiniz olarak bu resimlere baktikca vatan özlemim daha da cok artti o ezen seslerine hasret kaldik buralarda ama ne yapailim hayat sartlari emeginize saglikB)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

yusuf42 yazdı:
ben gurbetci bir arkadasiniz olarak bu resimlere baktikca vatan özlemim daha da cok artti o ezen seslerine hasret kaldik buralarda ama ne yapailim hayat sartlari emeginize saglikB)

SELAMÜNALEYKÜM;

ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN::.. İNŞALLAH KAVUŞMAK NASİP OLUR BİR GÜN SİZE VEDE DİĞER GURBETÇİ ABİLERİMİZE, KARDEŞLERİMİZE NASİP OLUR::..

by-cansuyu

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İslamiyet.gen objektifinden

heyyyt beee
safranbolu herkesin gitmesi gereken bir yer bir sene orada bulundum iş icabi girip çıkmadığım sokak kalmadı ama okadar zevk alıyorsun ki sokkakları gezerken yerdeki taşlar dahi aynı şeklıyle kalmış ... tarihin bukadar güzel bir şekilde korunduğu başka bir yer varmı keşke her ev bunlar gibi olasa

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

by-cansuyu yazdı:
heyyyt beee
safranbolu herkesin gitmesi gereken bir yer bir sene orada bulundum iş icabi girip çıkmadığım sokak kalmadı ama okadar zevk alıyorsun ki sokkakları gezerken yerdeki taşlar dahi aynı şeklıyle kalmış ... tarihin bukadar güzel bir şekilde korunduğu başka bir yer varmı keşke her ev bunlar gibi olasa

malesef seninle aynı kanıdayım kardeş. inşAllah nasip olmayanlara bir an önce Türkiyemin eşsiz güzellikleri... buram buram tarih buram buram Anadolu hoş güzel edasıyla Allah'ın yaratma sıfatına mahsar olan güzellikler..

tebessumd

Kayıtlı Kullanıcı

ECRİN HİCRAN KARDEŞİMİZİN YAZISINI OKUYUNCA KENDİMDEN UTANDIM VALLAHİ:( .HEM İSTANBULDAYIZ HEMDE BÖYLE BÜYÜK ZATLARI ZİYARETE GİTMİYORUZ :(.RABBİM ŞİKAYETLERİNDEN MUHAFAZA EYLESİN İNŞALLAH. RESİMLER ÇOK GÜZELDİ KARDEŞİM SAYENİZDE HER YERİ GEZMİŞ OLDUK :pALLAH CC RAZI OLSUN.B)

by-cansuyu

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
by-cansuyu yazdı:
heyyyt beee

malesef seninle aynı kanıdayım kardeş. inşAllah nasip olmayanlara bir an önce Türkiyemin eşsiz güzellikleri... buram buram tarih buram buram Anadolu hoş güzel edasıyla Allah'ın yaratma sıfatına mahsar olan güzellikler..

gittiysin bilirsin safranbolunun adı eski safranbolu olmuş ki ben yenisini sevmedim belediyenin oraları aslında safranboluya yeni binalar yapılırsa bunla eskileri gibi olmalı yapı bozulmamalı ama nerdee bizim memleket kültüre falan bakmaz paraya bakar

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

tebessumd yazdı:
ECRİN HİCRAN KARDEŞİMİZİN YAZISINI OKUYUNCA KENDİMDEN UTANDIM VALLAHİ:( .HEM İSTANBULDAYIZ HEMDE BÖYLE BÜYÜK ZATLARI ZİYARETE GİTMİYORUZ :(.RABBİM ŞİKAYETLERİNDEN MUHAFAZA EYLESİN İNŞALLAH. RESİMLER ÇOK GÜZELDİ KARDEŞİM SAYENİZDE HER YERİ GEZMİŞ OLDUK :pALLAH CC RAZI OLSUN.B)

KARDEŞ SEN BİR GÜN SANAH NAMAZINA GİT ORAYA MADEM GİTMEDİN OLMAZ BAK NERELERDEN HASRET KALMIŞLAR VAR AMA SENİN 2 OTOBÜS ÖTE YANINDA İKİ ADIM YANİ OLMUYOR BÖYLE AVLUYU BOŞ BIRAKIYORSUN..

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

by-cansuyu yazdı:
aska mecnun yazdı:
by-cansuyu yazdı:
heyyyt beee

gittiysin bilirsin safranbolunun adı eski safranbolu olmuş ki ben yenisini sevmedim belediyenin oraları aslında safranboluya yeni binalar yapılırsa bunla eskileri gibi olmalı yapı bozulmamalı ama nerdee bizim memleket kültüre falan bakmaz paraya bakar

EVET KARDEŞ BİZ TARİHİ KORUMADAN ZİYADE YAPALIM DERKEN BOZUYORUZ DEDİĞİN GİBİ SADECE TARİHTEN MADDİ İSTİFADE EDİNELİM DİYOR YETKİLİLER AMA O ZAMANDA MANEVİYAT GİDİYOR... HERŞEYİN HAYIRLISI BUNU DUYDUĞUMADA ÜZÜLDÜM RABBİM HAYIRLAR EYLESİN HAKKIMIZDA İNŞ

tugba gunes

Kayıtlı Kullanıcı

HAYIRLI GÜNLER BENİM SİZLERDEN BİR RİCAM OLACAK
BEN KAPALI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞABİLECEĞİM İŞ BULMAKTA ZORLANIYORUM.MATEMATİK MEZUNUYUM AMA NE YAPACAĞIM İÇİNDEN ÇIKAMADIM.ANKARA'DA OLAN BU KONUYLA İLGİLİ BİLGİNİZ VARSA ALLAH RIZASI İÇİN PAYLAŞIN.

seher vakit

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN EMEGINIZE SAGLIK KARDESIM
COK GÜZEL FOTOGRAFLARB)

metfamu

Kayıtlı Kullanıcı

esselamü aleyküm .resimler çok güzel.ama olmadı kardeşim çok ara vermişsiniz daha gezilecek görülecek çok yer var siz bizim yerimize gezin fotoğraflarınızı bekliyoruz.Allaha emanet olun.emeğinize sağlık.arkasının gelmesi ümidiyle B)

handan06

Kayıtlı Kullanıcı

ÇOK GÜZELLER SÜPER YANİ ELLERİNE SAĞLIK

cemre_meva

Kayıtlı Kullanıcı

resimlerin hepside çok güzleller allah razı olsun paylaştınız için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt