Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamı Yaşamak. (1 Kullanıcı)

MetinK.

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Kendimi Daha Çok Allah Yoluna Adamak İstiyorum.İçimde Bir Boşluk Var Bu Boşluğu İslamla Doldurmak İstiyorum.Bana Ne Gibi Önerileriniz Olabilir.İlk İşim 5 Vakit Namaz Kılmak Birde Küfür Etmemeye Çalışmak.Sosyal Hayatım Yüzünden 5 Vakit Namaz Kılamıyorum.Ama Bundan Sonra Hiçbirşeyin Namaz Kılmama Engel olmasına İzin Vermiyeceğim.Sizinde Bana Tavsiyeleriniz Varmıdır?

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Bu forumda bol bol dolaş, dini konulara göz at. Buradakiler ile takıl. Şöyle 1-2 ay konuştuğunda onlar gibi yumuşak kalpli oluyorsun, çok da bilgileniyorsun... :)

Muhtazaf abim ve Yakais abim var, bize bir abi oldular. Onlar da sana yardımcı olur :a16:

Gül Berra, VaVeyla, Çeşm-i Bülbül, İbra, Receb-i Kamer var, onlar da hep İslam'ı yaşarken hem de eğlendirirler. :a04:

Mavci abim çok misafirperverdir, herkese bir şeyler ikram eder. :) İkram da eder nasihat da. :)

Daha sayamayacağım birçok kişi sana çok yardımcı olacaktır. :)

Son olarak İNCİNUR ve ben Seda, kardeşleriniziz. Hem öğrenirken hem bize öğreteceğiniz birer kardeşiz. :a15:

Ben sana bu tavsiyeyi vereyim, diğerleri sana ayrıntılı ayrıntılı tavsiye verip yardımcı olurlar. :)

Ayrıca hoşgeldin :a35:

(Çok gülücüklü oldu yahu)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt