Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkese Merhaba (1 Kullanıcı)

jadeready

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm kardeşlerim foruma yeni üye oldum inşallah ben sizden birçok şey öğrencem sizde benden...

BuLuT_BeYY

Kayıtlı Kullanıcı
selemun aleykum arkadaşlar forma yeni uye oldum. evlilik konusu hakkında danısacak bilgi sahibi birisi ile goruşmek istiyorum bayan bir ablamız olursa sevinirim cünki danışmak istediğim şeyler bir bayanın daha iyi anlayıp cevap vereceği şeyler olduğunu düşünüyorum...saygılar..

zamannamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Ve alyküm selam;
Neslihantozan arkadaşıma katılıyorum burda bilginin ucu yok çok şükür her gün yeni formlar yeni bilgiler çok şükür.
Sİzinde üyeliğiniz hayırlı olsun, umarım sizde aynı duyguları paylaşırız burda.
Selam ve dua ile.
:H

sürgün18

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim bende yeni üyeyim çok şey bilmiyorum ama elimden gelene kadar yardımcı olurum ALLAH a emanet ol hayırlı günler

BuLuT_BeYY

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkür ederim... Yanlış anlama ama birşeyler yaşamış daha tecrubeli bir ablam yardımcı olursa daha çok sevinecem...ayrıca konuyu özel olarak görüşmek istiyorum özel olarak yazışılabilecek bir bölüm varmı burada...saygılar...

sürgün18

Kayıtlı Kullanıcı
ben yeni evliyim ama elimden gelene kadar yardımcı olurum kardeşim

BuLuT_BeYY

Kayıtlı Kullanıcı
pekala ozaman teşekkur ederım nasıl sorabilirim soyleyeceklerımı ...

BuLuT_BeYY

Kayıtlı Kullanıcı
ARKADAŞLAR DİNİ KONULAR HAKKINDA BİLGİLİ OLAN BİR ABLAMIZ YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM FORMDAN ÖZEL BİR SEKİLDE SORABİLİRMİYİM BİLMİYORUM .OLMUYORSA MAİL DEN ULASABİLİR MAİL ADRESİ VERMEK SERBESTMİ ONUDA BİLMİYORUM AMA BU KONUYU KAFAMDAN ATMAK İÇİN SORMAM LAZIM ... SAYGILARIMLA...MAİL caleygana5@ hot

vanora

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşlerimize yardimci olmak boynumuzun borcu inşallah derdine derman bulunur

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt