Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkes hangi ilde dogdugunu ve nereli oldugunu yazsin :D (1 Kullanıcı)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Eveet! Sizleri daha iyi tanimak adina bu oyunu actim :D

Ben : Cankiri'liyim ve Turkiye'deyken Ankara'da oturuyorum, ama suan Fransa'da Paris sehrinde yasiyorum :D

Sira sizdeeee ..

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Ben ordu akkuşta doğdum orduluyum istanbulda yaşıyorum :)

esraisra

Kayıtlı Kullanıcı
istanbulda doğdum orada büyüdüm muşluyum ama bir kere gittim orası harika bir yerrr

Ayse_92_38

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Almanya augsburg sehrinde dogdum ve suan asbach-bäumenheimda yasiyorum memleketim kayseri mimarsinan :)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Almanya augsburg sehrinde dogdum ve suan asbach-bäumenheimda yasiyorum memleketim kayseri mimarsinan :)

Mantiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii diyorum baska bir sey demiyorum :) Sen de benim gibi gurbetcisin yani, ayni kader! Fakat ben Turkiye'de dogdum, Fransa'ya geleli 9 ay oldu :D

esraisra

Kayıtlı Kullanıcı
ewet mersn yazıyor suan is we okul yüzünden burdayım ama mus harika arkadaslar beklermmm

esraisra

Kayıtlı Kullanıcı
ya istanbulda kaln warsa benide götrsünn çokk özledimmm

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
Aslen agrılıyım orda dogdum bı sure ıstanbul sonra kayserıde buyudum suan ıstanbulda yasıyorum bıkere agrıya gıttım ama her sene kayserıye gıderım her sehrın yerı ayrıdır benım ıcın agrı kırgınlık kayserı cocukluk ıstanbul olgunluk demek benm ıcın:)

esraisra

Kayıtlı Kullanıcı
istanbul ama yinede mersin :(((((

esraisra

Kayıtlı Kullanıcı
sansa bak 2 sene önce kayserdydm gecn bayram ağrıdaydım suan mersndeyimmm

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
oo sen benıde gecmssın bende coevımde duramadım malesf bekarken ozamn sıkaytcıydım ama sımdı ozledım ınsan hıcbıseyın degerını zamanında bılmıyo malesef:/

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Ordu'nun dereleri
Aksa yukari aksaaa
... Vermem seni ellere falan filan ama bu turkuden taniyorum o sehri. Istanbul zaten baska bir olaaay :)

Kendi memleketim diye demiyorum ama Ordu gerçekten muhteşem bir yer birgün gidersen muhteşem kelimesinin bile az oldugunu göreceksin :) :D

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Kendi memleketim diye demiyorum ama Ordu gerçekten muhteşem bir yer birgün gidersen muhteşem kelimesinin bile az oldugunu göreceksin :) :D

Gercekten cok ovgu alan bir yer.. Belgesellerini falan izledim, insallah su birinci kitabim ciksin, bir dahaki sefere Ordu'yu memleket yapip yazacagim bir kitapta.. Gercekten soyluyorum..
Ama ilk kitabimda gitmeden, gormeden Elzag'i memleketi yaptim kahramanimin bakalim insaAllah..

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Gercekten cok ovgu alan bir yer.. Belgesellerini falan izledim, insallah su birinci kitabim ciksin, bir dahaki sefere Ordu'yu memleket yapip yazacagim bir kitapta.. Gercekten soyluyorum..
Ama ilk kitabimda gitmeden, gormeden Elzag'i memleketi yaptim kahramanimin bakalim insaAllah..

Kitapmı yazıyorsun sen ?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt