Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Her gün Bir Hediye (2 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
*Gönüller bir olsun bu mübarek ayda düşüncelerimiz hem fikir olsun Allah"ın yolunda, hayırlara vesile olsun bu mutlu gün tüm Müslümanlara Kurban Bayramı"nız mübarek olsun canım dostlarıma.

leyla-1

Altın Üye
ya Şekur

okunan.......133.000

Allah kabul etsin

leyla-1

Altın Üye
ya Şekur

okunan.......138.000

Allah kabul etsin

leyla-1

Altın Üye
ya Şekur

okunan.......142.000

Allah kabul etsin

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm
Çok Değerli Osman hocam aramızdan ayrılalı tam 3 sene oldu o geceyi senin aniden aramızdan ayrılmanızın üzüntüsü hala içimde o geceyi o günü hiç unutamıyorum o zamanlar acılar içinde yaşarken gecenin 3.5 saatlerinde hiç uyumadan dua ederken son bir defa siteye bakayım derken Çok Değerli rahmetli Mustafa hocamın sizin vefatı ile ilgili konusunu okurken yaşadığım o acıya ancak bir ben bir Allah bilir gece yarısı bağıra bağıra hıçkırıklara boğuldum yokluğunuza hala hiç alışamadım çok değerli hocam sitede öncelikle çok değerli İbrahim hocamızın acısı sizin acınız çok değerli Furkan kardeşimin çok değerli Mustafa hocamın hafız hocamızın ve en değerli kardeşimin ani vefatları beni ne kadar derinden üzdü yaraladı anlatamam hala burnumun sızlaması geçmedi sizleri geç tanıdık erken kaybettik Allah rahmet eylesin mekanlarınız cennet kabirleriniz nur içinde olsun inşallah.
Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun.
Ne desek boş taktir ilah sözün bittiği an:(

leyla-1

Altın Üye
Çok Değerli
Salih hocam nerelerdesiniz sizi çok merak ediyorum inşallah kötü olumsuz bir şey yoktur:(
Bu konu sizlere emanet hocam...
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun saygılar selamlar sizin ve çok değerli İslam hocamın da ellerinden hürmetle öperim.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Aleyküm
Çok Değerli Osman hocam aramızdan ayrılalı tam 3 sene oldu o geceyi senin aniden aramızdan ayrılmanızın üzüntüsü hala içimde o geceyi o günü hiç unutamıyorum o zamanlar acılar içinde yaşarken gecenin 3.5 saatlerinde hiç uyumadan dua ederken son bir defa siteye bakayım derken Çok Değerli rahmetli Mustafa hocamın sizin vefatı ile ilgili konusunu okurken yaşadığım o acıya ancak bir ben bir Allah bilir gece yarısı bağıra bağıra hıçkırıklara boğuldum yokluğunuza hala hiç alışamadım çok değerli hocam sitede öncelikle çok değerli İbrahim hocamızın acısı sizin acınız çok değerli Furkan kardeşimin çok değerli Mustafa hocamın hafız hocamızın ve en değerli kardeşimin ani vefatları beni ne kadar derinden üzdü yaraladı anlatamam hala burnumun sızlaması geçmedi sizleri geç tanıdık erken kaybettik Allah rahmet eylesin mekanlarınız cennet kabirleriniz nur içinde olsun inşallah.
Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun.
Ne desek boş taktir ilah sözün bittiği an:(

Mekanları cennet olsun.
Rabbim kabir rahatlığı versin onlara.
kıymetli büyüklerimiz ,hocalarımız.
zaman her acının ilacı diyoruz.ama
kalp hüzünleniyor göz yaşarıyor.
bu yapacağımız son hatmi onların ruhlarınada bağışlayalım inşallah.
selametle kal gönül dostum.

leyla-1

Altın Üye
Mekanları cennet olsun.
Rabbim kabir rahatlığı versin onlara.
kıymetli büyüklerimiz ,hocalarımız.
zaman her acının ilacı diyoruz.ama
kalp hüzünleniyor göz yaşarıyor.
bu yapacağımız son hatmi onların ruhlarınada bağışlayalım inşallah.
selametle kal gönül dostum.
Amin Amin Amin
Zaman geçse de acıları ilk günkü gibi içimizde hepsi de çok değerli hocalarımız ve çok değerli kardeşlemizdi hiç birinin yeri doldurulamaz bu zamanda gerçekte öyle çok değerli insanlar bulunmaz Allah'ın bir lütfu bizlere böyle değerli hocalarımıza ve değerli kardeşlerimize sahip olduğumuz için hiç bir zaman unutmayacağız hiç birini her zaman kalbimizde gönlümüzde dualarımızda aramızdan ayrılan değerli hocalarımızdan Allah rahmet eylesin mekanları cennet kabirleri nur ile dolsun geride kalan değerli hocalarımızdan e değerli kardeşlerimizin tekrar başları sağ olsun Allah onlardan da binlerce kez razı olsun emeklerine gönüllerine sağlık Allah mükafatlarını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah onlarıda darda sıkıntıda bırakmasın başımızdan eksik etmesin inşallah.
Amin inşallah gönül dostum:(

leyla-1

Altın Üye
ya Şekur

okunan.......150.000

Allah kabul etsin

leyla-1

Altın Üye
Cumamız mübarek dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun. Allah Cumanızı kabul ve mübarek eylesin…

leyla-1

Altın Üye
ya Şekur

okunan.......156.000

Allah kabul etsin

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
[ı]
[sıze="7"]cumamız mübarek dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun. Allah cumanızı kabul ve mübarek eylesin…[/sıze]​
[/ı]

amin amin amin....
Allah razı olsun.
Gönlü güzel kardeşim.
Selametle kal.inşallah.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt