Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

HER DERDE DEVA ESMAÜL HÜSNA (1 Kullanıcı)

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
RE: HER DERDE DEVA ESMAÜL HÜSNA

SA KARDEŞİM BU MÜBAREK İSMİ ŞERİFLERİN SIRI VE ESRARINA CANI GÖNÜLDEN İMAN ETMİŞ VE İNANMIŞIM SON BİR YILDAN BERİ HER GÜN 500 YA ALLAH 500 YAMÜNTEKIM 313 YA ERRAHMANİ RAHİM 165 YA MANİ 157 YA ALİM 100 YA VASİ 70 ESTAFİRULLAHİ İNNAHU KANE GAFFARE 75 YA MÜZZİL 70 YA RAFİU 70 YA HASİP 21 YA CEBBAR 21 YA HALİKU 21 YA HADİ 16 YA HAFİZ HERGÜN MÜTLAKA BUNU TESPİH OLARAK OKUYORUM RABBİM KABUL ETSİN İNŞALLAH HERKESE TAFSİYE EDİYORUM ALLAHA EMANET OLUN

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

dinci yazdı:
SA KARDEŞİM BU MÜBAREK İSMİ ŞERİFLERİN SIRI VE ESRARINA CANI GÖNÜLDEN İMAN ETMİŞ VE İNANMIŞIM SON BİR YILDAN BERİ HER GÜN 500 YA ALLAH 500 YAMÜNTEKIM 313 YA ERRAHMANİ RAHİM 165 YA MANİ 157 YA ALİM 100 YA VASİ 70 ESTAFİRULLAHİ İNNAHU KANE GAFFARE 75 YA MÜZZİL 70 YA RAFİU 70 YA HASİP 21 YA CEBBAR 21 YA HALİKU 21 YA HADİ 16 YA HAFİZ HERGÜN MÜTLAKA BUNU TESPİH OLARAK OKUYORUM RABBİM KABUL ETSİN İNŞALLAH HERKESE TAFSİYE EDİYORUM ALLAHA EMANET OLUN

Allah Kabul etsin cok güzel bi aliskanlik, Gercekten cok kiymetli esmaül hüsna her derde deva kiymetini bilip sizin gibi cokca zikredelim insallah

dinci

Kayıtlı Kullanıcı

bahar58 yazdı:
dinci yazdı:

Allah Kabul etsin cok güzel bi aliskanlik, Gercekten cok kiymetli esmaül hüsna her derde deva kiymetini bilip sizin gibi cokca zikredelim insallah
AMİN BAHAR KARDEŞİM HER KİTAPTAN BİRER İKİŞER ALARAK ARTTIRIYORUM BANA VERDİYİ MANEVİ HUZURU HİÇ BİRYERDE BULAMADIM HAYIRLI AKŞAMLAR

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

dinci yazdı:
bahar58 yazdı:
dinci yazdı:

AMİN BAHAR KARDEŞİM HER KİTAPTAN BİRER İKİŞER ALARAK ARTTIRIYORUM BANA VERDİYİ MANEVİ HUZURU HİÇ BİRYERDE BULAMADIM HAYIRLI AKŞAMLAR

Kiymetini bilene ne güzel, Gercekten dediginiz gibi huzur verici, manevi olarak insan kendini garantide hissediyor,, Acikcasi malesef bende yeni ögrendim anlamlarini faziletlerini, bi derdin SIkIntin olsundana esmaül hüsna derman bulmasin..... Her derde Deva, Cok menmun oldum aliskanlik edip okumaniza,, Insallah herkez öneminin farkina varip günlük okurlar..

ALLAHA EMANET OLUN, ALLAH MÜKAFATINI VERIR INSALLAH, HAKKINIZDA NE HAYIRLI ISE RABBIM ONU NASIP ETSIN

AHSEN-I FIGAN

Kayıtlı Kullanıcı

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.
ALLAH RAZI OLSUN................!GÜZEL OLMUŞ.............!

cakamo

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUNALEYKÜM;ALLAH RAZI OLSUN!!!!

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

VE ALEYKÜM SELAM
CÜMLEMIZDEN INSALLAH)

gulen

Kayıtlı Kullanıcı

ÇOK GÜZEL ALLAH RAZI OLSUN BİLGİSAYARIMA İNDİRİYORUM DOSYALAYACAĞIM HAKKINI HELAL ET DEVAMINI BEKLİYORUZ. ALLAH ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN, HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN.

BU ARADA DİNCİ KARDEŞİM TESBİHATLARDA BAZI SAYILAR BELİRTMİŞ. BU SAYILAR DA MI İLLA ÇEKİLMESİ LAZIM? KUSURA BAKMAYIN BEN BU SAYI MEVZUNA KAFAYI TAKMIŞ GİBİ GÖRÜNÜYORUM AMA TAM ANLAMIYLA ANLAMAYA ÇALIŞIYORUM.SELAMETLEB)B)B)B)

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

gulen yazdı:
ÇOK GÜZEL ALLAH RAZI OLSUN BİLGİSAYARIMA İNDİRİYORUM DOSYALAYACAĞIM HAKKINI HELAL ET DEVAMINI BEKLİYORUZ. ALLAH ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN, HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN.

BU ARADA DİNCİ KARDEŞİM TESBİHATLARDA BAZI SAYILAR BELİRTMİŞ. BU SAYILAR DA MI İLLA ÇEKİLMESİ LAZIM? KUSURA BAKMAYIN BEN BU SAYI MEVZUNA KAFAYI TAKMIŞ GİBİ GÖRÜNÜYORUM AMA TAM ANLAMIYLA ANLAMAYA ÇALIŞIYORUM.SELAMETLEB)B)B)B)

Ne demek gülen Kardesim helali hos olsun cok menmun oldum;)... Yanlis Bilgi vermek istemem (Esmaül Hüsna ve FAziletleri diye bir kitap aldim bu bilgileride ordan yazdim,, kitapta belirli bir sayida okunmasi gerektigi yazmiyordu...bildigim kadariyla aliskanlik edip hergün belirli bi sayida zikretmek faziletli,,) Insallah dinci Kardesim görürde yaziyi size cevap verirB)
Selametle Allaha Emanet Olun

dinci

Kayıtlı Kullanıcı

bahar58 yazdı:
gulen yazdı:

Ne demek gülen Kardesim helali hos olsun cok menmun oldum;)... Yanlis Bilgi vermek istemem (Esmaül Hüsna ve FAziletleri diye bir kitap aldim bu bilgileride ordan yazdim,, kitapta belirli bir sayida okunmasi gerektigi yazmiyordu...bildigim kadariyla aliskanlik edip hergün belirli bi sayida zikretmek faziletli,,) Insallah dinci Kardesim görürde yaziyi size cevap verirB)
Selametle Allaha Emanet Olun
SA BAHAR KARDEŞİM BEN BU TESBİHİ KAYNAKLARDAN ALDIM BU ŞEKİLDE OKUNMASINDA FAYDA OLDUGU SÖYLENİYOR BENDE BU ŞEKİLDE OKUYORUM AMA HER TESPİHE BAŞLARKEN EUZU BESMELE ÇEKİYORUM ASIL KAYNAKSA YUSUF TAVASLI HOCAMIZIN TAM DUA KİTABINDA BÜTÜN DETAYLARIYLA ORADA BULA BİLİRSİNİZ BEN BU TESBİHATA BAŞLADIĞIMDA DAĞINIK OKUYORDUM DAHA SONRA YUSUF HOCAMIZIN KİTABININ SAYESİNDE TOPARLAYIP BU ŞEKİLDE HERGÜN MUNTAZAMAN OKUYORUM ALLAH KABUL ETSİN CÜMLEMİZİN İBADETLERİNİ BEN KURAN OKUMAYI BİLMEDİYİM İÇİN TESPİH KONUSUNA ÇOK ÖNEM VERİYORUM ALLAHA EMANET OL

dinci

Kayıtlı Kullanıcı

bahar58 yazdı:
dinci yazdı:
bahar58 yazdı:
dinci yazdı:

Kiymetini bilene ne güzel, Gercekten dediginiz gibi huzur verici, manevi olarak insan kendini garantide hissediyor,, Acikcasi malesef bende yeni ögrendim anlamlarini faziletlerini, bi derdin SIkIntin olsundana esmaül hüsna derman bulmasin..... Her derde Deva, Cok menmun oldum aliskanlik edip okumaniza,, Insallah herkez öneminin farkina varip günlük okurlar..

ALLAHA EMANET OLUN, ALLAH MÜKAFATINI VERIR INSALLAH, HAKKINIZDA NE HAYIRLI ISE RABBIM ONU NASIP ETSIN
KARDEŞ HAKİKATEN MUAZZAM BİR ESRARI MUAZZAM BİR SIRI VAR OKUDUKÇA BAĞLANIYOR BAĞLANDIKÇA DAHA FAZLA OKUYORSUN HERKESE TAFSİYE EDERİM HER DERDE DEVA NEKADAR ÖFKELİ OLURSANIZ OLUN ALLAHIN CC İSİMLERİNE SIĞINDIĞINIZ AN HERŞEYİ UNUTUYORSUNUZ ANLATAMAM ANCAK YAŞAYARAK BENİ ANLARSINIZ

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

Verdiginiz bilgi icin cok sagolun Allah RAzi Olsun insallah alip okuycamB).. Bendede var esmaül hüsnanin kitabi ama yazar farkli

gulen

Kayıtlı Kullanıcı

TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞLERİM

DÜN NAMAZDAN SONRA SENİN İÇİN DUA ETTİM KARDEŞİM RABBİM SANA VE DİĞER ÖĞRENCİLERE ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN DİNCİ KARDEŞİM SENİN VE EŞİN İÇİNDE DUA ETTİM

ALLAH KABUL ETSİN.

SİZDEN BİR RİCAM OLACAK BENİM VE RAHMETLİ EŞİM HÜSEYİNİM İÇİN DUA EDER MİSİNİZ???

YERİ CENNET OLSUN RABBİM BİZİ CENNETLİK KULLARINDAN ETSİN VE CENNETİNDE HÜSEYİNİMLE BENİ KAVUŞTURSUN DİYE.:(B)

ALLAH RAZI OLSUN

RABBİM HEPİNİZİ CENNETİYLE MÜJDELESİNB)B)

dinci

Kayıtlı Kullanıcı

SA ELBETTE DUA EDERİM DUAM TÜM ÜMMETİ MUHAMMET MUSTAFA SAV İÇİNDİR EŞİNİZİN YATTIĞI YER NUR MEKANI CENNET OLSUN İNŞALLAH ALLAHA EMANET OLUN GECEM KARDEŞİM

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

gulen yazdı:
TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞLERİM

DÜN NAMAZDAN SONRA SENİN İÇİN DUA ETTİM KARDEŞİM RABBİM SANA VE DİĞER ÖĞRENCİLERE ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN DİNCİ KARDEŞİM SENİN VE EŞİN İÇİNDE DUA ETTİM

ALLAH KABUL ETSİN.

SİZDEN BİR RİCAM OLACAK BENİM VE RAHMETLİ EŞİM HÜSEYİNİM İÇİN DUA EDER MİSİNİZ???

YERİ CENNET OLSUN RABBİM BİZİ CENNETLİK KULLARINDAN ETSİN VE CENNETİNDE HÜSEYİNİMLE BENİ KAVUŞTURSUN DİYE.:(B)

ALLAH RAZI OLSUN

RABBİM HEPİNİZİ CENNETİYLE MÜJDELESİNB)B)

Esselamun aleyküm
Allah Razi Olsun AblaB)B)B)B) Gercekten manevi acidan cok büyük destek oluyo cok sagolun cok mutlu ettiniz beniB)...
Allah esinize Rahmet eylesin mekani cennet olsun... Insallah abla sinavlarim bi bitsin esiniz icin abim icin bi yasin okurum,,, isim bilmiyorum ama gülen ablanin esi icin diye niyet ederim..
Allaha Emanet olun

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Hergün bol bol "Ya Afüvvü Celle Celalühü" ismi şerifini zikreden kimseye Allah-u Teala cehennem azabını yaşatmaz."Ya Tevvabu Celle Celaluhu" diyenin tevbeleri kabul olur.(Allahu Alem)

99 ismin de arı ayrı anlamları olduğu gibi hepsi de ayrı bir derde devadır.Yeter ki bizler buna gönülden inanalım ve Yalnız O yüceler yücesinden dileyelim.

gulen

Kayıtlı Kullanıcı

dinci yazdı:
SA ELBETTE DUA EDERİM DUAM TÜM ÜMMETİ MUHAMMET MUSTAFA SAV İÇİNDİR EŞİNİZİN YATTIĞI YER NUR MEKANI CENNET OLSUN İNŞALLAH ALLAHA EMANET OLUN GECEM KARDEŞİM

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM YANLIZ BEN GÜLEN KARDEŞİNİZİM GECEM KARDEŞİMİZDEN DE ALLAH RAZI OLSUN B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)

ALLAH SİZLERE EŞİNİZLE HAYIRLI GÜZEL ÖMÜRLER NASİP ETSİN, RABBİM İKİ CİHANDA AFİYET NASİP EYLESİN.

gulen

Kayıtlı Kullanıcı

Esselamun aleyküm
Allah Razi Olsun AblaB)B)B)B) Gercekten manevi acidan cok büyük destek oluyo cok sagolun cok mutlu ettiniz beniB)...
Allah esinize Rahmet eylesin mekani cennet olsun... Insallah abla sinavlarim bi bitsin esiniz icin abim icin bi yasin okurum,,, isim bilmiyorum ama gülen ablanin esi icin diye niyet ederim..
Allaha Emanet olun
[/b][/quote]

TEŞEKKÜR EDERİM BAHAR KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN EŞİMİN ADI HÜSEYİN.

EĞER OKURSAN ÇOK MUTLU EDERSİN BİZLERİ.

RABBİM DARLIK YÜZÜ HİÇ GÖSTERMESİN, İYİLERLE KARŞILAŞTIRIP MUHATAP ETSİN.B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)

gulen

Kayıtlı Kullanıcı

sert yazdı:
Hergün bol bol "Ya Afüvvü Celle Celalühü" ismi şerifini zikreden kimseye Allah-u Teala cehennem azabını yaşatmaz."Ya Tevvabu Celle Celaluhu" diyenin tevbeleri kabul olur.(Allahu Alem)

99 ismin de arı ayrı anlamları olduğu gibi hepsi de ayrı bir derde devadır.Yeter ki bizler buna gönülden inanalım ve Yalnız O yüceler yücesinden dileyelim.

ALLAH RAZI OLSUN SERT KARDEŞİM BUNU NOT EDECEĞİM. SELAMETLE KAL..

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

sert yazdı:

ALLAH RAZI OLSUN INSALLAH NOT EDIP OKUYACAGIM

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt