Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hayelleri Zorlayan Resim (1 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
SA KARDEŞİM.ALLAH RAZI OLSUN PAYLAŞIMINDAN DOLAYI.BU ARADA İNCİNUR YANIMDA ÇOOOOOOK SELAMI VARMIŞ.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
YAZMAK İSTİYORDA.KENDİ ÜYELİĞİNDEN KONUŞMAK İSTİYOR ODA OLMUYOR.ŞİFREYİ UNUTTUM.KÜSMÜŞ,AĞLIYOR

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Cevdet Abicim çok Güzel Resimler

Hepsini Aldim...

Paylaşimin Için Allah Razi Olsun...

A.e.ol.dua Ile...

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamaleyküm cevdetabi.girdik şifeye bekliyorum.nasılsın iyimisin bende kanpanya yapmak istiyorum.besmle kanpanyası.şeytan kaçıyor besmele çekince olurmu

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
SA KARDEŞİM.ALLAH RAZI OLSUN PAYLAŞIMINDAN DOLAYI.BU ARADA İNCİNUR YANIMDA ÇOOOOOOK SELAMI VARMIŞ.
a.s kardeşim özledik incunuru öyle selamla kurtulamaz kendisi gelsin ve bizi bilgilendirsin.incunur kardeş site senle daha güzel olacak.en kısa zamanda bekleriz kapımız her zaman açık ve hiç kapanmıyacak allahın izniyle.s.a

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamaleyküm cevdetabi.girdik şifeye bekliyorum.nasılsın iyimisin bende kanpanya yapmak istiyorum.besmle kanpanyası.şeytan kaçıyor besmele çekince olurmu

VE ALEYKÜM SELAM CANIM BENİM BU DÜŞÜNCENDE DOLAYI SENİ TEBRİK EDERİM SEN BANA YAZ NASIL BİR ŞEY YAPALIM BEN SANA YARDIM EDERİM

SEN BİR FORM AC BESMELE CEKELİM DİYE VE BİR TARİH BELİRLE BEN GERİSİNİ HALLEDERİM SANA YARDIM ETMEK BENİ İCİN BİR ŞEREFTİR A.E.O.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
bakşimdi ekremabi.besmele çekince şeytan kaçıyo ya kanpanya yapalım olurmu

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
tamam oldu.şimdieve bilgisayar gelicek ben ozaman başlatcam.çünkü takipetcem.burdaolmaz.ben sana haber vercem cevdetabi dolabıma buzdolabına astık hep okuyom şeytan çok korkuyor

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
yacevdet abi niye konuşmuyon çabuk olaz zamanımvar

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
tamam oldu.şimdieve bilgisayar gelicek ben ozaman başlatcam.çünkü takipetcem.burdaolmaz.ben sana haber vercem cevdetabi dolabıma buzdolabına astık hep okuyom şeytan çok korkuyor

s.a. canım benim evet doğru söylüyorsun ne iş yaparsan yap önce besmele cek işin kolay olur bereketli okur okula girerken cek başarılı bir öğrenci olursun

istersen ben formu acayım senin adını yazarım ama yinede sen bilirsin seni koooocaman öpüyorum a.e.o.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
yokyok ben açıcamkendi yazımla yazıcam senbana yardım edersin....senbenim yardımcımolursun ama çok çekicez.birmilyon defa tamammı.-

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
ayçok güzel.cevdetabi ezanokunuyor.akşamezanında melekler gökten iniyorlar namaz kılanları allaha söylüyolar.çabukkıl

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
yokyok ben açıcamkendi yazımla yazıcam senbana yardım edersin....senbenim yardımcımolursun ama çok çekicez.birmilyon defa tamammı.-

s.a. tamam patron sen nedersen emrin olur 1 milyon olur bencede uygun allah yardımcımız olsun benim bilgi sayar bu gün biraz gec kalıyor kusura bakma a.e.o.B)B)B)B)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
sen namazkıl.ben senibeklerim.şimdi eve gitcez bizde kılcaz.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt