Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hangi duygunuzu kontrol edemiyorsunuz ?? (1 Kullanıcı)

fatoss

Kayıtlı Kullanıcı
sinirlendiğimde ve heyecanlandığımda titriyorum , konuşamıyorum bi de saçma saban düşüncelere dalmaktan kendimi alamaıyorum.....
en önemlisi siğarayı bırakma istiyorum ama kendimi bir türlü kontrol edemiyorum her ramazan bırakacam bırakacam diyorum maalesef

hayal_8100

Kayıtlı Kullanıcı
benimde tek sıkıntılı yönüm herşeyin hemen olmasını istiyorum.aceleci bi yapım var.buda nişanlımla benim aramızı çok açıyor:(

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
sinirlendiğimde ve heyecanlandığımda titriyorum , konuşamıyorum bi de saçma saban düşüncelere dalmaktan kendimi alamaıyorum.....
en önemlisi siğarayı bırakma istiyorum ama kendimi bir türlü kontrol edemiyorum her ramazan bırakacam bırakacam diyorum maalesef

gerçekten bazen kendimizi frenliyemiyoruz ne yapacağız bunları bilmem

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
benimde tek sıkıntılı yönüm herşeyin hemen olmasını istiyorum.aceleci bi yapım var.buda nişanlımla benim aramızı çok açıyor:(

bende aynı sizin gibiyim aceleciyim istedigim hersey hemen ollsun istiyorum nişanlımla allahdan aramızı acmıyor oda asırı sakın dengeliyoruz birbirimizi ama en cok rahatsız oldugum biraz inat olusum :(

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
bende aynı sizin gibiyim aceleciyim istedigim hersey hemen ollsun istiyorum nişanlımla allahdan aramızı acmıyor oda asırı sakın dengeliyoruz birbirimizi ama en cok rahatsız oldugum biraz inat olusum :(

inşallah inadını bırakırsın bazen hepimiz yapıyoruz

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı
ben biraz çabuk öfkeleniyorum ve aceleciyim 7 aylığım ondan herhalde...:)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
çabuk öfkelenme ve ardından öfke adına birşey kalmaması :)

nuuur

Kayıtlı Kullanıcı
selamü aleyküm arkadaşlar ben çabuk çabuk sinirlenmem aksine altan almaya çalışırım her ne konu olursa olsun.
bu aralarda çok dalıp gidiyorum biraz sorunlarım var belki çok düşünüyorum ondan olsa gerek ama bunu yenmeye çalışıyorum nasıl derseniz bişey kafama taktıgımda kalkıp abdest alıp dua ederim namaz kılarım yada kuran okurum ve rahatlıyorum.....

sizlerde sinirlendiğiniz zaman bence bunları yapın rabbim her daim için yanımızdadır .....

çok şükür ki ben gittikçe rabbime daha yakın olmaya çalışıyorum (daha fazla ibadet ederek rabbimi düşünerek) bunlar benim küçük düşüncelerim ..
yüce rabbime emanet olun

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
öfkemi tabii ki

ama çözümü buldum:) öfkelendiğim zaman hemen uzaklaşıyorum yoksa haklı haksız herkes kaynıyor arada :)

turk8487

Kayıtlı Kullanıcı
ben biraz çabuk öfkeleniyorum ve aceleciyim 7 aylığım ondan herhalde...

ARZU 74 DE KATILIYORM AYNEN:))

NESLİHAN_OEM

Kayıtlı Kullanıcı
Kontrol edemediğim tek şey dilimmmm.sanki benim emrim dışında çalışıyo.önce söylüyorum sonra inanılmaz pişman oluyorum.ama rabbiminde yardımıyla onuda dize getireceğim inşallah

sonayg

Kayıtlı Kullanıcı
..................................

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt