Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

günah,haram ve namehram olan yerler..yorumlarnızı beklıyorum (1 Kullanıcı)

kubat

Kayıtlı Kullanıcı
http://www.youtube.com/watch?v=IJ1ncuDDlc4&feature=related

ishakyakup

Kayıtlı Kullanıcı
sevgili arkadaşlar şu konu kafamı cok karıştırıyo göbekle diz arası na bakmak haram..erkeğin, erkeğe göbekle dizkapağı arasına bakması haramdır..kadının erkeğe mahrem yeri olarak ölçü bu değildir bılıyoruz... bi arkadasım bana gobekle dız arası gordugun zaman boy abdestı alcaksın demıstı yanı ozaman bırının gobegı gozukmustu oyuzden dedı
sımdıd tv lerde goruyoruz mankenler nerdeyse cıplak dolasıyo bızım yapacagımız seyler nedır yaa.. gusul mu alcaz yanıı
dunyanın sonu geldı hep kıyamet alametlerı dimi arkadaslar
yorumlarınızı beklıyorum allaha emanet olun

namahrem bayanın elleri, ayakları bilekten aşağı, ve yüzü müstesna..her yerine bakmak haramdır...yüzünün ellerinin ve ayaklarının görülmesi her ne kadar caiz ise de; na mahrem bi kadının yüzüne,el ve ayaklarına ... trene baktığı gibi bakılmaz. edebe aykırıdır...

bir kadının veya erkeğin bakılması haram olan yerlerine bakmak,mutlak haramdır.. lakin bu bakış gusul gerektirmez...

ayrıca bu işler yorum kaldırmaz..alacaksın eline bi ilmihal kitabı okuyacaksın..anlamadığın yerleri gidip işin ehli bir hocaya danışacaksın...öğreneceksin

asla böyle soruları forumlara sormayacaksın...

selametle...

kubat

Kayıtlı Kullanıcı
tşk.ben sadece gusul ıcın sormustum okadar cahıl degılım kardeş

kubat

Kayıtlı Kullanıcı
aaaaaaa ama sen uzattın ama konuyu sus yaa tmm ıyıkı bısey sorduk

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt