Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Güldüren Sözler.. (1 Kullanıcı)

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
hello!can friendim...my abuzittin...
how are you friendim.çoluk chıldren how.best'tir inşALLAH.my'a question sorarsan best'im ALLAH a şükür.world işte yuvarlanıp going'im.my mother what yaping.keyfi beatiful dur inşALLAH.epeydir my mother le no speaking.eğer my mother i see çok selam song.
la friendim my father what yaping.gine coffehaneye going mi?he friendsleriyle coffehanede okey and batak playing mi?he'ye song sakın yenilmesin.
my brodher in chıldreni ölmüş.boy mu gırl mü olduğunu no bilmeking.chıldrenin boy mu girl mü olduğunu my'a song.
my school da baya beatiful going işte.school un başından beri english lesson seeing.english i söktüm.I'm speak english şakır şakır.your a söz verdiğim gibi.mail ime son verirken your un gözlerinden kiss.your u çok özledim.hele bi swim olsun my comeing inşALLAH... :sirit:

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi Yüksek Okul ? -Ali Paşa İlkokulu. -Hani Yüksekokuldu ? -Evet Yüksekokul ! Tam 6 katlı !!:D:D:D

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Sıcak ülkeden bir turist, Erzurum'a gelmiş. Hava buz gibi. Ama Erzurumlular gülüyor, oynuyor, bayram yapıyorlar.
Turist "Bir şey mi var?"demiş.

Erzurumlu:
-Bugün, düşman işgalinden kurtuluşumuzun yıldönümü... Ona seviniyoruz.

Turistin tepkisi:
-Bırakın düşman sevinsin... Bu soğuktan kurtulduğuna.

salavatqetir

Kayıtlı Kullanıcı
Tıp okuyacak birisine neden coğrafya dersi verilir ki?
Hastayı kaybettik ama üzülmeyin dağlar denize paralel ! :D

:))

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Elalemin çocukları 1. oluyor. Diyen anneme, "Bak analar neler doğuruyor sende iş yok" dedim yine terlik yedim :D

Bir Kadın, " Git Başımdan Yanlız Kalmak Îstiyorum" Diyorsa Gitmeni Değil Kalmanı Îstiyordur Belkide Gitmeni Îstiyordur. Bilemedim ki Şimdi Kadınları Anlamak Zor :D

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
İki Arkadaş yürürken konuşuyorlar.
- Geçen gün hayal kırıklığına uğradım.
- Geçerken bakkala da uğrasaydın.

salavatqetir

Kayıtlı Kullanıcı
Mustafa Ceceli Yaza Özel Single Çıkarmış
Es Allah'ını Seversen Es... :D

salavatqetir

Kayıtlı Kullanıcı
Şimdi Bana Kaybolan Yıllarımı Verseler
Bunlar Benimkiler Değil Deyip Çirkeflik Yaparım...:D

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
SIKI GİYİN ÜŞÜTÜRSÜN.
4 evli erkek balığa çıkar...

1. erkek:
-balığa çıkabilmek için karıma geçen hafta bütün evi badana yapma sözü verdim der

2. erkek:
-o da bi şey mi ya ben karıma evdeki bütün elektronik eşyaları yenileme sözü verdim.der

3. erkek:
-siz gene iisiniz ben karıma yeni araba sözü verdim der

4. erkek?!!??

hepsi şaşırır döner 4. erkeğe sorarlar

-ne o sen karına söz vermedinmi yoksa sesin çıkmıyo

4. erkek:
-yooo ben hiçbişeye söz vermedim saati sabah 5.30 a kurdum çalınca karımın kulağına şunları
fısıldadım karıcım benimle annemlere mi gelirsin yoksa balığa mı çıkayım der karımın cevabı kesin ve
netti...

-SIKI GİYİN ÜŞÜTÜRSÜN....
biggrin.gif
)

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Kasırgayı Nasıl Başlattın

Tatil köyünde bir Amerikalı ile tanışan Türk işadamı adamı sohbet ediyorlar. Bizimki anlatıyor:
- Böyle bir tatil aklımdan bile geçmezdi. Bir yangın fabrikamı kül etti. Sigorta paramı ödeyince, "Oğlum dedim, bunca yıl eşek gibi çalıştın da ne oldu? Şimdi tatil zamanı", dedim ve bu tatile çıktım.
- Tesadüfe bak, demiş Amerikalı... Benim de çok iyi iş yapan bir restoranım vardı. Bir kasırga taş üstünde taş bırakmadı. Sigorta paramı ödeyince ben de bu tatile karar verdim.
Epey bir zaman geçtikten sonra, sessizliği bizim iş adamı bozmuş:
- Yahu anlatsana, sen kasırgayı nasıl başlattın?

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selâmun âleykum. (önce selâm sonra kelâm)

Temelin bol süt veren bir ineği varmış ve evini onun süt parası ile geçindiriyormuş,bir gün inek hasta olmuş ve temelide bir telaştır almış derhal köyün büyüklerine danışmış büyükler Rabbime oruç ada ve hemen başlaki inek iyileşsin demişler bunun üzerine 30 gün oruç adamış ve hemen başlamış,ama kader bu inek 25.gün ölmüş.Bunun üzerine temel çok kızmış ve ya Rabbi
zannetmeki temel bu işte zarar etti tuttuğum oruçları ramazan dan düşeceğim ineğide kurbana saydım demiş.

Selâm ve selâmetle kalınız.Saygılarımla.

salavatqetir

Kayıtlı Kullanıcı
Bugün sabah yolda yürüyordum, yahu arkadaş insanlar bu kadar mı özenti olur;
bi baktım herkes yürüyo :)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
SINAVDAN SIFIR ALDIM AMA ÖNEMLİ DEĞİL , ÖNEMLİ OLAN KATILMAKTI ::D

Kadına dal verirsen ağaç eder
, ekmek verirsen aş eder, ev verirsen yuva eder, sevgi verirsen başına taç eder, ama sakın kredi kartı verme,ocağın söner ::D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt