Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Derdini söylemeyen dermanını bulamaz....; (1 Kullanıcı)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
gözümde yaş yüreğimde haykırış oldu şükrüm... RABBİM KABUL ETSİN DE DUAMIZI gerisi hep gelir...

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Sır olan özelinizi içinizden Allah C.C. na arz edin ve sığının doğrusu ve yeterlisi budur...

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Ayrılacağım müsadenizle..

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
herşey için teşekkürler dualarınız ı eksik etmeyin... dua ve selam ile

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Aleykum Selam efendim...Bizden de selamlar ...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
düşününce çıldıracak gibi olur mu insan,aklım almıyor olanları.ya rabbim bütün acizliğimle sana yalvarıyorum,yardım et selamete çıkar bu kul'unu...

denizderya35

Kayıtlı Kullanıcı
öyle bunaldım ki artık dayanacak dermanım,psikolojim kalmadı... boşanmayı düşünüyorum artık rabbim sabır ver

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
öyle bunaldım ki artık dayanacak dermanım,psikolojim kalmadı... boşanmayı düşünüyorum artık rabbim sabır ver

sakın kardeşim çok iyi düşün derim,boşanmak en son çare olsun.çok zor sonrası emin ol baba evine dönmek çok zor,zulm görmüyorsan,aldatılmıyorsan yapma. ne bileyim sınavın bu senin sabırlı ol.boşanma lafı edilince içim cız eder,nolur son çare olsun yapma...

denizderya35

Kayıtlı Kullanıcı
baba evine zaten ölsem dönmicem olmaz olsun öyle baba... 2yıldır evliyim hala bi düzen kuramadık yaa.. eşim bişeylere karar veriyo istemiyorum yapma dediğim zaman yine bildiğini yapıyo en son çile bana patlıyo.bu yıl doğum yaptım ameliyattan çıktım yeni bebeğim oldu hayatımda kucağıma ilk kez çocuk aldım ve bir ton şeyle uğraşmak zorundayım. bebeğime bile yeteri ilgiyi gösteremiyorum kendime ayırıcak zamanım yok, şöyle ayaklarımı uzatıp bi dinlenemiyorum 5dk yalnız kalayım istiyorum bebek uyurken yok evin her köşesinde bi insan var... inancım olmasa intihar edicem ama inancım engel oluyo. hoş ölsem kızım napıcak? acele karar vermek istemiyorum ama gerçekten bittim

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
baba evine zaten ölsem dönmicem olmaz olsun öyle baba... 2yıldır evliyim hala bi düzen kuramadık yaa.. eşim bişeylere karar veriyo istemiyorum yapma dediğim zaman yine bildiğini yapıyo en son çile bana patlıyo.bu yıl doğum yaptım ameliyattan çıktım yeni bebeğim oldu hayatımda kucağıma ilk kez çocuk aldım ve bir ton şeyle uğraşmak zorundayım. bebeğime bile yeteri ilgiyi gösteremiyorum kendime ayırıcak zamanım yok, şöyle ayaklarımı uzatıp bi dinlenemiyorum 5dk yalnız kalayım istiyorum bebek uyurken yok evin her köşesinde bi insan var... inancım olmasa intihar edicem ama inancım engel oluyo. hoş ölsem kızım napıcak? acele karar vermek istemiyorum ama gerçekten bittim

aman kardeşim yapma lütfen.sabır et biraz.şuan belki yeni doğum yapmış olmandan ötürü sıkıntıdasındır.geçecektir emin ol.yuvanın kıymetini bil. hz. asiye firavun gibi bir eşe sabretmiş,mükafatı cennet olmuş,unutma!!!... hem daha 2 yıllık evlisin çok normal böyle şeyler olması,keşke bende evimde eşimin yanında olabilsem.sana nacizane bi kardeş tavsiyesi,sabırlı ol rabbimin bir bildiği vardır mutlaka.boşanmayı sakın aklından geçirme ve bunu sakın ama sakın eşine söyleme ima bile etme.kim bilir eşin dışarıda nelerle uğraşıyordur.onun açısındanda düşün yeni bebeği olmuş çok büyük bi sorumluluk.kim bilir aklından neler geçiriyordur.dua et bol bol rabbine sığın, o bize yeter...

denizderya35

Kayıtlı Kullanıcı
ah canım ahhhh :( onu en başından terketmeliydim belkide... haram yoldan dönsün bana sahip çıksın istedim aileden yana bahtsızım ben. aile kuralım ikimiz iş kuralım allah ne verdi geçinelim istedim 2 yıldır bunun için uğraştım haramdan döndürdüm evet ama bu seferde ben bittim. allah bana bunun bedelini çok ağır ödetiyo ve ne yapacağımı hiç bilmiyorum.

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
ah canım ahhhh :( onu en başından terketmeliydim belkide... haram yoldan dönsün bana sahip çıksın istedim aileden yana bahtsızım ben. aile kuralım ikimiz iş kuralım allah ne verdi geçinelim istedim 2 yıldır bunun için uğraştım haramdan döndürdüm evet ama bu seferde ben bittim. allah bana bunun bedelini çok ağır ödetiyo ve ne yapacağımı hiç bilmiyorum.

rabbim sıkıntılarının mükafatını verecektir mutlaka.sen eşine destek olmaktan bıkma.yalnış hatırlamıyorsam eğer bi hadisti sanırım.eşini imana getiren kadın allah katında çok kıymetliymiş.sen sabırla yürü.belki benim söyleyeceklerim yeterli olmayacak biliyorum ne bileyim canım işte bir yuva dağılırken arş sallanır melekler ağlarmış,içim titriyor kurulu yuvaların dağılacağını duyduğum zaman.sabır kardeşim sabır.''allah sabredenlerle beraberdir'' sık sık hatırla bu ayeti kerimeyi...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
yakais hocam hakkınızı helal ediniz.konunuzu biraz meşgul ettik.ama dağılmak üzere olan bir yuva olunca mevzu kendimi tutamadım çok üzüldüm çünkü.rabbim yuvalarımızı cennetten bir köşe haline getirsin,huzursuz yuvalara huzur versin inşaALLAH..

denizderya35

Kayıtlı Kullanıcı
ilk yazdığımda derdimi yakais yarın size bişeyler yazacağım demişti yazmadı... takip ediyorum teselliye çok ihtiyacım var yada bir umuda

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
çok kötüyüm... çokkkk yardım et.... ALLAHIM

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt