Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DECCAL VE KIYAMET(Slayt) (1 Kullanıcı)

A

Arzu_76

RE: DECCAL VE KIYAMET(Slayt)

Evet hüzümnlü kardeşim haklı keşke imkan olsa da bu sayfada bizde görsek

Kısmet nasipse görürüz inşallah

Dua ile

sencan

Kayıtlı Kullanıcı

ARKADAŞLAR BEN ÇOĞUNA BAKAMADIM KORKTUM.DOWNLOAD FİLE TIKLADIKTAN SONRA GELEN KÜÇÜK KUTADA KAYDETİ TIKLARSANIZ AÇILIYO DENEYİN Bİ SELAMETLE...

loiskeyf

Kayıtlı Kullanıcı

Allah C.C bizi böylelerinden korusun
allahım bizi yolundan ayırma ya rabbi
paylaşımın için teşekkür ederim kardeşim allah razı olsun B)

antitifo

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun
emeğine sağlık

ILKER26

Kayıtlı Kullanıcı
kardes bunu beceremedim valla dogru dürüs bi link verseydin iyi olurdu saygilar yine....

h_denizkizi

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Kardeşim...emeğine Sağlik...rabbim Cümlemizi Korusun,doğru Yoldan Ayirmasin Inşallah...
Ilk Defa Böyle Bir şey Duydum Ve Gerçekten Varmi Böyle Birisi???deccal Olabilirmi???kiyamet Iyice Yaklaşti...rabbim Cümlemizi Muhafaza Eylesin...sonumuzu Hayir Eylesin Inşallah...

kıvırcık fenerli

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Bizi Uyardiğin Için
Deccal Olabilir Olmayabilir Allah C.c. Bilir
Bize Düşen Imanimizi Korumak

sert

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese hayırlı günler.Allah'a emanet olun

Yusuf Abdurhak

Kayıtlı Kullanıcı
Sahtekarlara kanmayalim!

Sahtekarlara kanmayalim!

As Salamu Alaykum Wa Rahmatullahi wa Barakatuhu,

hayirli günler dindar kardeslerim, Allah Subhan wa Taala'nin rahmeti, bereketi ve huzuru üzerinizde olsun, insa Allah.

Sizlere YouTube adli sitenin su kisa belgeselini izlemenizi tavsiye ederim:

YouTube - Sai Baba's secrets revealed

Ve hepiniz sahid olacaksiniz ki, Sai Baba adli sahis bir sahtekardir. Al Hamd Ul' Allah, biz aklimizi kullanarak onun basit oyunlarini evvelden cözdük, ancak insanlarin büyük bir kismi Allah Azze ve Celle'nin verdigi akili kullanmiyorlar. Bu yüzden din konusunda daha yeni veya cahil olan vatandaslarimizi uyarmak ve uyandirmak icin, sizlere yukaridaki link'i öneriyorum.

Bunca Sai Babacilar arasinda bir tane akil sahibi cikip da, Sai Baba'ya, "Sen eger kendini Tanri ilan ettiysen. Su günesi bir gece vakti üzerimize yükselt ki zindanlar kalmasin ve karanlik ufuklara günes dogsun", diyemiyorlar. Ey mümin kardeslerim! Cehalete giden yol, alimleri ve akil sahiblerini terk etmekten gecer. Al Hamd Ul' Allah, Islam dini Hakk dini ve Hakk sözünü akil sahibleri anlar. Bu yüzden dinimizi gerekirse sokaklara cikip, toplantilar düzenleyerek, dawa yaparak dünyanin dört bir yanina anlatmaliyiz.

Wa Salam Alaykum
Yusuf Abdurhak

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Ben göremedim iş yerindeyim ve bilgisayarda paint yok malesef buyüzden de göremedim ya:gulegule

pedalisa

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli arkadaşım, verdiğiniz link hata veriyor.Sayfayı açmıyor.Uygulamada bir yanlışlık yok.Link ölmüş olabilir. Yenilerseniz çok sevinirim.Teşekkür ederim.Selamlar..

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
bu sai baba denen sahtekar arenaya konu olmuştu orda izlemiştim.ALLAH akıl fikir versin ne diyim ama belli ki sonları köt olucak

NurBüşra

Kayıtlı Kullanıcı
ben indiremiyorm yardımcı olabilir misiniz acaba.. :S

salih cingöz

Kayıtlı Kullanıcı
Allah En Büyük Dayanağimiz Arkadaşlar Cümlemizin Yar Ve Yardimcisi Olsun.paylaşimin Ders Alinacak Cinsten Allah Razi Olsun Kardeşim Ecrinize Sevabini Kat Kat Yazsin Selam Ve Dua Ile

Asİ_GeNç

Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşim Için Allah Razi Olsun Bilgilendirdiğin Için....

sofistike_

Kayıtlı Kullanıcı
acil

acil

selAM bu konuda daha fazla bilgisi olan varsa benimle paylaşabilirmi acaba ödev için gerekiyor çok önemli saygılarla

memego

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim eline sağlık çok güzel bir çalışma olmuş...bizlere de insanları başka daccal lerden korumak düşüyor... inşallah...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt