Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

(d)üşüyorum EFENDİM ! (1 Kullanıcı)

inam_9

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim

Edeb bir tac imiş nur-u Huda dan
Al ol tacı,emin ol her beladan

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
güzel bir paylaşım aminenur kardeşim ey sevgili kardeşim belki yanılmış olabilir kim kopyalamışsa ayıp etmiş sen kafanı yormu Allaha havale et emeğine sağlık bu işin peşini bırakmazsın biliyorum ama sabırlı ol. ben cok sayfa gezdim ama aynısı bulamadım doğrusu selam ve dua ile kal.:a26:

evet anlıyorum güzel kardeşim ama... kopyaLANDIGIDA DOGRU DEGİL BENCE CÜNKÜ İSTİYORUM İSMİNİ FORUMUM BENDE BAKAYIM DİYORUM

CEVAP VERMEDEN GİTTİ .. BURASI LUNA PARK MI HERKES KAFASINA GÖREMİ KONUŞACAK...

söylemişse birsöz .. cevaplasın isbatlasın....

zaten güzel kardeşim.. utana sıkıla ... karaladıklarımı paylaşıyorum günler öncesinden çok degerli kardeşlerine okutuyorum .. onlar fikrini söylüyor öyle paylaşıyorum...(meltem ,sibel ,nevin, şahittir.. on gün önce melteme okudum.. o zaman baya karalamaydı ... dünde diger degerli kardeşlerme okuttum bunları daha önce blogumda yayınlıyorum ordan okudular.. hatta pek kıymetli kardeşim sibel .. birkaç yeri degiştirmeme vesile oldu ... düşüyorumum parantezleri onun fikri mesela...

burası luna park degil... üzüyor bunlar tabi beni...

neyse hayır olsun inşaALLAH
yine ya sabır ya sabır.. bu site sonunda beni sabırküpü yapacak onu biliyorum ama :)

(bu işin peşini bırakmıyacam ama her yazdıgımda olaymı çıkacak böyle ...
söz söyleyen aslanlar gibi gelir isbat eder yok .. edemiyor .. yine aslanlar gibi gelir özür diler .. bu işler böyle yürür çamur at izi kalsın hesabı)

çok teşekkür ederim kardeşim. ..rabbimize emanet olunuz inşaALLAH
selam ve dua ile

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzeldi kalemine,yüreğine sağlık... Şu olayı bende merak ettim, nasıl geçmiş anında başka foruma neticesini bekliyoruz....

inam_9

Kayıtlı Kullanıcı
:a33:--------------------------------------------------------------------------------
Hakk'a saygısızlık günahı; insanlara kin ve nefret duyma günahı; fikirlere hürmetsizlik etme günahı; toplumun içine ihtilâf ve iftirak tohumları saçma günahı; karanlık görme, karanlık düşünme günahı; kendimizi masum, başkalarını mücrim kabul etme günahı; herkesi cehennemlik ya da yobaz sayma günahı; olumlu her hareketi baltalama günahı; kendi insanî değerlerimizi tahrip etme günahı.. ve daha nice günahlar"
Bence, artık bütün bu günahlardan tevbe etme zamanı gelmiş olmalı..

hangi forum
söyleyebirmisin

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH SENDENDE RAZI OLSUN AMİNENUR EMEK ETMİŞSİN BELLİ HAKLISIN BELKİ O BAŞKASIYLA KARIŞTIRDI BOŞVER BİZ SENİN YAZDIĞINI BİLİYORUZ KAFANA KATMA HAYATTA İNSANIN BAŞINA HERŞEY GELİR.... KENDİNE İYİ BAK GÖRÜŞÜRÜZ..

GÜL BAKAYIMMMMM.....:a14: :a12:

:K

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Allah razı olsun kardeşim

Edeb bir tac imiş nur-u Huda dan
Al ol tacı,emin ol her beladan

:a33:--------------------------------------------------------------------------------
Hakk'a saygısızlık günahı; insanlara kin ve nefret duyma günahı; fikirlere hürmetsizlik etme günahı; toplumun içine ihtilâf ve iftirak tohumları saçma günahı; karanlık görme, karanlık düşünme günahı; kendimizi masum, başkalarını mücrim kabul etme günahı; herkesi cehennemlik ya da yobaz sayma günahı; olumlu her hareketi baltalama günahı; kendi insanî değerlerimizi tahrip etme günahı.. ve daha nice günahlar"
Bence, artık bütün bu günahlardan tevbe etme zamanı gelmiş olmalı..

hangi forum
söyleyebirmisin

rabbim razı olsun karderşim bizde BÜYÜK merakla bekliyoruz... ne söyleyecek tabi girebilirse siteye...
teşekkür ederim ..

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Çok güzeldi kalemine,yüreğine sağlık... Şu olayı bende merak ettim, nasıl geçmiş anında başka foruma neticesini bekliyoruz....

teşekkür ederim kardeşim
rabbim razı olsun...
anında başka foruma geçe bilir çünkü bun ben daha önce blogumda yagınladım.. alınmışsa ordan alımıştır...
bekliyorum ... bende sizin gibi

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
ALLAH SENDENDE RAZI OLSUN AMİNENUR EMEK ETMİŞSİN BELLİ HAKLISIN BELKİ O BAŞKASIYLA KARIŞTIRDI BOŞVER BİZ SENİN YAZDIĞINI BİLİYORUZ KAFANA KATMA HAYATTA İNSANIN BAŞINA HERŞEY GELİR.... KENDİNE İYİ BAK GÖRÜŞÜRÜZ..

GÜL BAKAYIMMMMM.....:a14:

:K

sagol güzel kardeşim çok teşekkür ederim rabibm cümlemizden razı olsun .. hayır o birşey degil karalama serüvenim başlamadan bitecek galiba :):)
tekrar teşekkür ederim kardeşim..
selam ve dua ile

eY sEvGiLi

Kayıtlı Kullanıcı
evet anlıyorum güzel kardeşim ama... kopyaLANDIGIDA DOGRU DEGİL BENCE CÜNKÜ İSTİYORUM İSMİNİ FORUMUM BENDE BAKAYIM DİYORUM

CEVAP VERMEDEN GİTTİ .. BURASI LUNA PARK MI HERKES KAFASINA GÖREMİ KONUŞACAK...

söylemişse birsöz .. cevaplasın isbatlasın....

ALLAH a sukur kafamıza göre konusmuyoruz kardeşim yalan söyleme gibi bi derdimde yok..bu yazıyı görmus olsaydım lınkı koymazdım..yinede canın saolsun..

kardeş bak inankı senı kırmamak adına elımden gelenı yapıyorum ama her yerde sankı yalancıymısım laf olsun dıye söylemısım gıbı sözler kullanmıssın..seni ALLAH a havale edıyorum..ben sadece sevınecegini düşündüm baska forumlardan begenılıp alınmıs dıye ben neye niyet ettim sen neyle sucladın ALLAH razı olsunn

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
kardeşim
baksana 19:45 de eklemiş ben bunu dün sabah bloguma ekledim saat saat 15:00 civarları nevin ve dualar kardeşimim mesajları var.. ya burdan gördü kopyaladı ya blogdan ... yazı kelimesi kelimesine bana aittir .. dün sana okadar dedim yaz şu forumum ismini diye neden yazmadın gittin ...
acele dedim dinlemedin...

insanları şüphede bırakma...dün yazsaydın bunu hiç sorum olmayacaktı..

eY sEvGiLi

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim
baksana 19:45 de eklemiş ben bunu dün sabah bloguma ekledim saat saat 15:00 civarları nevin ve dualar kardeşimim mesajları var.. ya burdan gördü kopyaladı ya blogdan ... yazı kelimesi kelimesine bana aittir .. dün sana okadar dedim yaz şu forumum ismini diye neden yazmadın gittin ...
acele dedim dinlemedin...

insanları şüphede bırakma...dün yazsaydın bunu hiç sorum olmayacaktı..

kardeşim yargılamayı bırakırmısın vaktim olsaydı yazmazmıydım sana ne garezim var benım vallahi helal olsun ya ne edelim dedik ne bulduk..

nevin_70

Kayıtlı Kullanıcı
Emeginize saglik, Allah razi olsun.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
üye olup söyledik ismimizin yazılmasını ... inşaALLAH yazarlar aslında hiç önemli degil ismimim yazılıp yazılmaması ama.. bu durumda şart oldu...

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum nur ablam
oncelıkle ne guzel bi karalama bu maşALLAH cok begendım..devamı olur umarım..
ben acızane bir fikrimi beyan etmek isityorum..
ey sevgılı kardeşimize sankı biraz haksızlık etmişsin gibi geldı bana..hangi dusunceyle o mesajları yazdıgını anlıyorum ama kardeşimizde yanliş bişey dedmiş..zaman zaman basımıza gelebılıyo bu hemencik alıverıyorlar :) alsınlarda ne guzel paylaşsinlar yayılsın okunsun anlam cıkarıulsın fayda dokunsun zaten..
kusura bakma abla uzun tuttum samımıyetıne ınanark yorumumu yaptım kabul edersen..
selametle inşa-ALLAH..

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
selamun aleykum nur ablam
oncelıkle ne guzel bi karalama bu maşALLAH cok begendım..devamı olur umarım..
ben acızane bir fikrimi beyan etmek isityorum..
ey sevgılı kardeşimize sankı biraz haksızlık etmişsin gibi geldı bana..hangi dusunceyle o mesajları yazdıgını anlıyorum ama kardeşimizde yanliş bişey dedmiş..zaman zaman basımıza gelebılıyo bu hemencik alıverıyorlar :) alsınlarda ne guzel paylaşsinlar yayılsın okunsun anlam cıkarıulsın fayda dokunsun zaten..
kusura bakma abla uzun tuttum samımıyetıne ınanark yorumumu yaptım kabul edersen..
selametle inşa-ALLAH..

sagol cannn teşekkür ederim...

birinci sayfadaki benim ondan ricalarımı okudunmu .. defalarca .. online oldugunu gördüm ve sordum...ve o cevaplamadı çıktı gitti zaten kaç gündür biliyorsun diger konumun başına gelenleri ..ben sadece ondan söyledigi şeyin tamamlasını istedim o çıktı gitti diyor şimdi önce çıktım dogrudur olabilir ama o psikolojiyle ben farklı anladım .. çünkü ben konuyu açmışım bismillah daha 20 dak .ançak olmuş olmamış bana diyor başka forumda gördüm .. güzel kardeşim .iyi niyet bile olsa maksat aşılmış oluyor... ben bile kendimden şüphe etmeye başladım.. biraz kendini benim yerine koy .. ben kopyalanmasına başka yerde paylaşılmasın birşey demiyorum

haddim mi !!ben neyim ki!!! diyim .. yazdıgım neki !!! .
en amatör en amatör en amatör yazı ben yazının peşinde degilim ..

ben bir iddia atılmış ben konuyu yeni açmışım (gerçi blogda sabah yayınladım ama.. görülme ihtimali zayıf... ) başka yerde gördüm diyor... ben benim olmayan bir yazıyamı ismimi yazdım !!... güzelce izahını açıklamanı yapsana bir gün sonra der ve birkaç saat sonra der bizde deriz gördüler kopyaladılar .. aynı saattte güzel kardeşim ne demek istedigimi anlamışsındır...

bu biraz kardeşimim bunları düşünmemesinden...
benim zor bir hafta geçirmemden malum sebeplerden...
kaynaklanmış olabilir... yine bir sabotajla karşı karşıyayım diye düşünmeden edemedim kendimi...

neyse kardeşim
gönül kırmışsak af ola bizim hakkımız yoktur varsada helal olsun...

selam ve dua ile

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Dünyanın karanlığı üzerimde..

Toprak yerine sagnak sagnak yağdı riya, hırs, kin…

Yağmadı hidayet yağmurları üzerime….

Tut elimden efendim.. bir kez olsun.. (d)üşüyorum

Selamunaleyküm bacımm benim daha öncede söylediğim...
gibi harika olmuş.. özellikle kopyaladığım kısım çook hoşuma gitti...
ne kadar anlamlı dizeler...
güzel yüreğine,kalemine sağlık
Efendimiz (s.a.v) şefaatine nail olma duasıyla...B)

yun_us25

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
cid-be16d7dad725ce0d.spaces.live.com
selamun aleykum güzel kardeşim ememğine yüreğine sağlık RAHMAN razı olsun devamını bekleriz..
söylenennlere kulak asmayınız gören görüyor ,bilen biliyor..selam ve dua ile:BB)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt