Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÇOK İLGİNÇ YA!!! (1 Kullanıcı)

fidan

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÇOK İLGİNÇ YA!!!

s.a. ben resmi görünce güldüm sadece banada lisedeyken falan çok böyle yazılar gelirdi hatta geçen gün bi arkadaşım bir maili göndermiş aynı bu içerikte 13 kişiye göndermessen başın beladan kurtulmaz yazmış (bide sen böyle şeylere inanmazsın ama buna dikkat et diye de uyarmış) bende aynın maili geri gönderip hadi sen uğraş bi 13 kişi daha bul gönder dedim.
şu ana kadar böyle çok şey geçti elime ama hiçbirini dağıtmadım çok şükür rabbime hayatımda bir felakette yaşamadım bunlarala ilgili.

bunlar gerçekten boş şeyler kardeşlerim zamanınızı böyle saçma şeylere harcamayın.

allaha emanet olun

(unutmadan resimdeki hayalet halka filmindeki kızı çok andırıyor bence ordanalıntı değiştirilmiş görüntü)

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı

ARKADAŞLAR TAMAM OLABİLİR NEDEN ARKADAŞIMIZIN ÜSTÜNE BU KADAR GİDİYORUZ BİR HATA YAPMIŞ OLABİLİR BİZ NEDEN HATA ÜSTÜNE HATA YAPIP ARKADAŞIMIZI SOĞUTUYORUZ ALLAH'IM HEPİMİZDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH ENİSE KARDEŞİM SENDE KUSURA BAKMA HEPİNİZ HAKKINIZI HELAL EDİN BENCE BU KONUYU BURADA KAPATALIM SELAM VE DUA İLEE......

medina

Kayıtlı Kullanıcı

böyle şeylerle vakit kaybetmeyelim bende siteye falan bakmıcaktım bakmamda ama malesef yorumları okurken gördüm:mad::mad::mad:

sel34xxx

Kayıtlı Kullanıcı

Gerçek hayatta nice sıkıntıdan korkmayan bizler, kimin ne amaçla yada ne hikayeyle bizlere göndermiş olduğu bu tür şeylerden korkuyoruz. Oysa hayatın içinde ne olaylar dramlar yaşanıyor.
Hayatta korkudan çok sevgiyi düşünün yaptığınız her şeyi sevgi perçinleyin kazanç onun altında unutmayın. Evet bende çok kez paranormal olaylarla karşılaştım hala birçok şeyden korkarım. Ama bilmediğimden değil bildiklerimden korkar oldum

@ebruli

Kayıtlı Kullanıcı

resim ilginc ama ben inanmiyorum boyle seylere.iyide ne alaka bu resmi baskalarina gondermeyle anlamis degilim.

nuurdan

Kayıtlı Kullanıcı
resmi görünmüyor nasıl ve nerden açılacak.

zeynomis

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar bende inanmayanlardanım.katiliyorum sizlere.Konuyu açan arkadaşımıza da fazla yüklenmeyelim.Bir an tededdüt edebilir ve bizim yorumlarımızı merak etmiş olabilir.

NUR__

Kayıtlı Kullanıcı
GERÇEK olsa bile herşey sadece ALLAH'tan, kaza da bela da...

ama bunu 7 kişiye gönder 7 gün içinde duan kabul olsun gibi şeyler,
sadece basit bir oyun... ve bu tür oyun oynanacak site değil burası...

Fieminillah

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı
bırakın bu işleri arkadaşlar lütfen
hayır ve şer Allah'tandır
esselamün aleyküm

tuna_35

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm katılıyorumhayır da şer de Allah tandır inanmayın böle şeylere ayrıca böyle şeyler uydurarak inançlarımıza hakaret ediyorlar lütfen yanlış şeyler bunlar...selametle

cananca

Kayıtlı Kullanıcı
ya saçmalık kardeşim yok yolla 3 kişiye murat et yok şu bu salkalrın işi

ya mucib

Kayıtlı Kullanıcı
ya arkadaşlar inanmayın böle şeylere zaten o görünen şey yani montaj olan şeyler resimlerede çıkmazlar oyüzden gerçek deildr

oksiyus

Kayıtlı Kullanıcı
Namazla ilgili ibretlik rüya

Namazla ilgili ibretlik rüya

inanmıyorum böyle şeylere.

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
13 kişiye gönder 1000 kişiye gönder bunlara inanmayalım.

Göndermedim yoksa 2 saniye sonra ölecek miyim ? Allah ne isterse o olur.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt