Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÇOK İLGİNÇ YA!!! (1 Kullanıcı)

enise karadeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar valla çok garip.ben bile korktum.zarar girmezsiniz.yollayın şunu ya...
bu yazıyı kim yazdığını,resmi kimin çektiğini bilmiyorum.resimdeki çocuk arkadaşlarıyla tatil için Sundarbana gitmişler.resim çekmelerini istemiş.flaş patlamış.bir süre sonra çocuk bağırmış ve bayılmış.iki gün sonra çocuk kalp krizinden ölmüş.arkadaşlar resmi çıkarmışlar ve resmi görünce çok korkmuşlar.resim çekilirken hepsi orda olmalarına rağmen görmedikleri birşeyler varmış.birer birer sinir krizi geçirip hastaneye yatırılmışlar.bir asker bu resmi 13 uzmana göndermiş hemen terfi etmiş.bir şirket sahibi bu resmi görmüş gülmüş ve silmiş.bunun üstüne iflas etmiş.başka bir genç bu resmi görmüş ve inanmamış.ertesi gün trafik kazasında ölmüş.yine başka bir genç bunu görüp 13 kişiye yollamış en çok istediği şey gerçekleşmiş.bu resmi 13 kişiye gönder. ve onları seyret.resim burda.sakın silme.
http://img82.imageshack.us/my.php?image=12po1.jpg
(bu yazıyı bana bir arkadaşım mail olarak gönderid.açıkzası resim gerçekten ilginç.ama inansammı inanmasammı diye tereddütde kaldm.yorumu size bırakıyorum)

enise karadeniz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÇOK İLGİNÇ YA!!!

http://img82.imageshack.us/my.php?image=12po1.jpg

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

böyle şeylere inanmayın KAZA VE KADER ALLAH CC.DEN DİR EGER BAŞINIZA BİR BELA YADA MUSİBET GELİRSE BU ALLAH C.C. BOYLE ŞEYLERE PİRİM VARMEYİN LÜTFEN...

Tayfun_Dokgoz

Kayıtlı Kullanıcı

SANA KATILIYORUM ARKADASIM SIYAHGULSEVDALISI ALLAH NE VERISE HAYIRLISINI VERSIN O EĞER KOTU DE VERSE IYIDE VERSE HAYIRLISINI VERIR RABBIM BIZI DOĞRU YOLDAN AYIRMASIN ( AMİN )

aise_sahra

Kayıtlı Kullanıcı

ESSELAMU ALEYKÜM
bende resme baktım açıkçası ürkütücü ama bu tarz şeylere çokta inanmamak lazım.doğru bile olsa buda ALLAH (c.c) tan gelir.unutmayalımki hayırda şer de ALLAH (c.c) tandır...

enise karadeniz

Kayıtlı Kullanıcı

boşver serap kardeşim.bende anladım resmin saçma olduğunu.ama illede görcem dersen siteyi yanlış yazmış olabilirsin ona dikkat et.

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı

Siyahgulsevdalisi yazdı:
böyle şeylere inanmayın KAZA VE KADER ALLAH CC.DEN DİR EGER BAŞINIZA BİR BELA YADA MUSİBET GELİRSE BU ALLAH C.C. BOYLE ŞEYLERE PİRİM VARMEYİN LÜTFEN...

ruzgar_17

Kayıtlı Kullanıcı

ya allah yolcusu kardesler lutfen butur olayklarla kardeslerımızın kafasını karıstırmayalım sıteyı bır cok kardes zıyaret edıyo etkısınde kalmamak halıyle ımkansız lutfen bırbırımıze herzamankı gıbı yararlı olalımmmmmm allah selamet versın

DUN_SURGUNU_YA

Kayıtlı Kullanıcı

Siyahgulsevdalisi yazdı:

Ben de bu konuda kardeşime katılıyorum.

medahms

Kayıtlı Kullanıcı

S.A- İLGİNÇ BİR RESİM AMA SANIRIM BU BİR MONTAJ

OKU

Kayıtlı Kullanıcı

bu resmi 13 kişiye gönder. ve onları seyret
DEMİŞSİNİZ..
SİZ GÖNDERİN BİZDE SONUCUNU BEKLEYELİM BÖYLE DAHA İNANDIRICI OLUR HERHALDE..
KAZA VE KADER FASLINA DİKKAT..
EDELİM LÜTFEN..
BEN BU FORMU TAKİP EDİCEM İNANDIĞIMDAN DEĞİL HA
NEKADAR
BASİT
BİR
MİSYONER
FAALİYETİNİ
BELGELEMEK
İÇİN
A.E.O

orion

Kayıtlı Kullanıcı

orta yaş seviyesindekiler mutlaka hatırlarlar bir zamanlarda , posta kutularına konan isimsiz böyle zincir mektuplar vardı. Bunu atmayın ve filanca sayıda mutlaka dağıtın, dağıtmazsanız birilerinin başına şu gelmişti gibi. Sonunda insanların maneviyatlarıyla oynayarak psikolojik baskıyla korkutuyorlardı. İnanın bunun ile en aşağı 10 kez karşılaştım ama hiç göndermedim.

Ayrıca günümüzde de bazı hanımlar hala buna benzer bir zincir ile bir çeşit hamur pişirip buna bir sürü şey katıp dilekte bulunduktan sonra mutlaka başka birine pas ediyorlar ve o kişiyede sıkı sıkı yapmaları için tembihde bulunuyorlar. Ancak dinini bilen hanımlar bilirler ki , hamursuz bayramı diye adlandırılan bir yahudi geleneğinden geçmedir bu.

MÜSLÜMAN UYANIK OLMALI !

Ramazan-

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKUM ARKADASLAR;
UZUN ZAMANDIR BU TARZ RESİMLER YAZILAR İNTERNET ORTAMINDA E-MAİL ORTAMININDA BÜYÜK Bİ RANT SAĞLAMIŞ DURUMDA BEN BUNLARI TASVİP ETMİYORUM.ALLAH-TEALAYA İNANIYORUM YANİ İSLAMİYETİN GEREKLİ GÖRDÜĞÜ TÜM HALLERİ KENDİMDE YAPMAYA ÇALISIYORUM HAK TEALA İZİN VERDİĞİ MÜDDETCE GERÇEK BULMADIGIM PHOTOSHOP DİYE ANIMSATTIGIM RESİM YÜZÜNDEN BASIMA GELMEYEN KALMAYACAK.ŞUDUR Kİ EGERKİ GELİRSE RESİMDEN DEĞİL HAK TEALADAN GELMİŞTİR.O YÜZDEN BU TARZ ŞEYLERE İNANIP DA KENDİMİZİ VE BAŞKALARINI KANDIRIP BUNDAN Bİ RANT SAĞLAMAK İSTEYENLERİN EKMEĞİNE YĞ SÜRMEYELİM ARKADAŞLAR BİZ KENDİMİZİ ALLAHIMIZI VE ONUN BİZE HEDİYE ETTİĞİ KENDİ KELAMINI BİLELİM SAYGILAR

talia

Kayıtlı Kullanıcı

bu resmi siteye koyan arkadasami söylüyorum,bu resmi buraya koymakla ne elde etdin anlamiyorum..resmi acmadim sadece yorumlari okuyordum resim acik bir sekilde alt satirlarda karsima cikti ve korkumu anlatamam,cok sagol sana,sanirim korkutmak amaci ile koydun emeline kavustun,ben korktummmmmm.......daha verimli seylerlen ugras bence..selametlen...

y-a-k-u-p

Kayıtlı Kullanıcı

arkadaslar öncelikle hepinize selamlar şunu söylemek istiyorumki bu resim bir montaj kesinlikle korkmanıza gerek yok ben grafikerim ve photoshopla neler yapılabilir biliyorum ve bu resim kesinlikle montaj üstünde dekupe izleri bile duruyo yani söylemek istediğim böyle şeylerden korkmayın ve inanmayın bunlar saçmalıktan başka bişey değil (resimde gördüğüm kadarıyla bir ruh gibi göstermeye çalışmışlar ama ruhlar insana görünmezler) o yüzden bu gibi şeylere inanmayın...

gulderen

Kayıtlı Kullanıcı

Selamünaleyküm kardeşim bu tür rsimlerle ve böyle işlerle uğraşarak imanınızı nekadar zedelediğinizin farkındamısınız acaba. Olanca cesaretime rağmen o resime bakamadım.Bu tür olaylarla gerçek hayattada internet ortamında vede bu sitedede karşılaşıyorum.Anlaşılan cehalet hangi cağda yaşarsak yaşayalım teknolojinin neresinde olursak olalım hüküm sürüyor.Ben butür şeylere itibar edip inanmıyorum inanalarıda esefle kınıyorum.Bunlar bu güzel inancımızı gölgeleyip imandolu kalplere korku salmaktan başka bir işe yaramaz.Lütfen bu sitedeki güzelliklerin üstünü böyle çirkin şeylerle örtmeyiniz.Dünyada insanlardan başka varlıkların olduğunun bilincindeyiz biz şu anda görünen insanları anlayıp çözemezken onların dünyasında ne işimiz olur.Tepkimi mazur görünüz
böyle dinimizin ve dinimize hizmet eden insanların yanlış anlaşılmasına vesile olabilir.Allaha emanet olunuz.

medahms

Kayıtlı Kullanıcı
KORKULACAK BİR ŞEY YOK

KORKULACAK BİR ŞEY YOK

s.a. ya arkadaşlar müslüman bir kişi otür şeylerden kormaz bir ikincisi o resim korkulacak bir resimde değil üçüncüsü olayı bazı arkadaşlar baya abartmışlar. dördüncüsü televizyonda veya sinemalarda bu resimden daha korkunç filimleri seyrediyorsunuz peki onlardan niye korkmuyorsunuzda şu cansız duran resimden korkuyorsunuz ben anlam veremiyorum. bazı arkadaşlara rica ediyorum lütfen butür şeyleri abartmayalım. benim oresmi oraya koymamın sebebi bu türşeylerden korkulmayacağını ve korkulacak birşeyin olmayacağını göstermekti amacım Alt kısıma yine koyuyorum o resmi bakarsanız korkulacak birşeyin olmadığını görürsünüz sagolsun arkadaşımızın birisi bizi eleştirmiş oresmi oraya koymamı ama onunda canı sağolsun içinden öyle gelmiş ne diyelim. herşeyin hayırlısı ne diyelim. ( A.E.O.) SEVGİLERİMLE

enise karadeniz

Kayıtlı Kullanıcı

s.a
arkadaşlar resmin saçma ve montaj olduğunu bende biliyorum.ancak bazı arkadaşlarımızın rencide edici açıklamalarına da anlam veremiyorum.sevgili talia arkadaşım.emin ol bu resmi buraya göndermekle elime hiçbir şey geçmedi.ne bir kÂrım nede zararım oldu.ama senin butür bir yorum yaparak ne elde ettiğini emin ol bende çok merak ediyorum.bu resmi bana bir arkadaşım gönderdi bende sizlerle paylaşmak istedim.hayrın ve şerrin yanlızca allahtan geldiğini emin olun bende çok iyi biliyorum.SELAMETLE...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt