Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

.::çiçek Ve Su::. (1 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
[YOUTUBE]qhL71v-RB-w[/YOUTUBE]

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşim Eline Gönlüne Sağlik Allah Razi Olsun Rabbime EMANETOLUN SELAM VE DUA İLE

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşim Eline Gönlüne Sağlik Allah Razi Olsun Rabbime EMANETOLUN SELAM VE DUA İLE

aleykum selam cevdet abi amin inşallah rabbim senden de razı olsun cevdet abi
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
sevenai_normal_papatyalar_7.jpg

Selamün Aleyküm nur damlam..Emeğine ve yüreğine sağlık olsun inşallah. Hikaye gerçekten güzel ve anlamlı idi..Çiçek ve su arasındaki manayı bizlere bu güzel öykü vesilesiyle naklettiğin için teşekkürler..Daimi dualar ve baki muhabbetle Rabbimize emanetsin güzel kardeşimB)B)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
sevenai_normal_papatyalar_7.jpg

Selamün Aleyküm nur damlam..Emeğine ve yüreğine sağlık olsun inşallah. Hikaye gerçekten güzel ve anlamlı idi..Çiçek ve su arasındaki manayı bizlere bu güzel öykü vesilesiyle naklettiğin için teşekkürler..Daimi dualar ve baki muhabbetle Rabbimize emanetsin güzel kardeşimB)

aleykum selam gül tanem
ben teşekkür ederim gül tanem gözlerine saglık papatyalarımı aldım ben papatya görünce çok mutlu oluyorum çok teşekkür ederim ellerine saglık gül tanem
rabbimize emanetsin inşallah
selam dua ve muhabbetle inşallah
<<B)>>

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt