Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu Duaya Amin Diyenlere Selam Olsun... (1 Kullanıcı)

H

harputlu

Allaha amanet olun

Allaha amanet olun

Aminnn Aminnnnn Aminnnn Aminnnn Aminnnn

leyla-1

Altın Üye
Amin Amin Amin Cümlemizin Bizlerinde Inşallah Emeğinize Sağlik Allah Razi Olsun.

blow_me

Kayıtlı Kullanıcı
amin yarabbi sen bizi bağışla amin amin amin........

seherce

Kayıtlı Kullanıcı
gökyüzündeki yildizlarin sayinsinca kadar aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

gul_i rana

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum, AMIN.
Allah c.c. dualarimizi kabul etsin.

erdal

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH (c.c.) razı olsun ....

Böyle duaya AMİN denmez mi...AMİN....AMİN......AMİN..............

leyla-1

Altın Üye
Bu Duaya Amin Diyenlere Selam Olsun...
Bu Duaya Amin Diyenlere Selam Olsun...Ya Rabbi!
Eğer imanıma bir şüphe girmiş ben de ondan tövbe etmemişsem ihlasla derim ki : Allah tan başka yaratıcı yok, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer bilmeden Müslümanlığıma küfür karıştırmışsam, derim ki: Allah birdir, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer Allah ı birlememe şirk girmişse, ben de bunun farkında değilsem ihlasla derim ki: Allah tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer bilmeden seni tanımamda yanlışım varsa derim ki: Allah tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer bilmeden amelime riya ve kendimi beğenme duyguları karışmışsa derim ki: Allah tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer farkında olmadan kalbime küçük ve büyük günahların fitnesi girmişse derim ki: Allah bir, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
İmanımı gönülden tazeleyerek, ihlasla derim ki: Allah tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah ın Resulüdür.
Ey diri olan!
Ey ebedi var olan!
Ey izzet ve ikram sahibi olan!
Ey gücün, şerefin ve büyüklüğün sahibi olan Allah ım!
Halimi düzelt, işlerimi güzelleştir, beni bela ve fakirliğin acılarından koru, düşmanların şerrinden, şeytanın aldatmasından, nefsin arzularından, saptıranların saptırmasından beni koru ey Rabbim!

Ya Rabbi!
Beni çok ibadet eden salihlerden ve şükreden zenginlerden eyle; dini ve dünyevi bütün işlerimi düzene koy. Hayırlı nimetlerimi sonuna erdir.

Ya Rabbi!
Ömrümün son zamanlarında, ölüm anında kalbimi ve dilimi imanla doldur. Bana son anda; şehadet ederim ki, Allah birdir ve yine şehadet ederim ki, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) O nun elçisidir demeyi nasip et...
AMİN... YARABBİ AMİN YARABBİ AMİN YARABBİ AMİN.
Amin emeğinize sağlık Allah razı olsun Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin inşallah cümlemize bizlerede inşallah. Amin

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
amin,amin,amin,amin,amin,amin,amin,amin,amin hepsine inş.

berra34

Kayıtlı Kullanıcı
aminn.bende şehitler için yapılan kampanyaya katılmak istıyorum..aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt