Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Biz BURADAYIZ...Siz NEREDESİNİZ..? (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Rabbim acil şifalar versin inşaAllah kardeşim. Hastalıklarımız günahlarımıza kefaret olsun. Rızasına uygun yaşamayı daim etsin. Burada olmaya çalışıyoruz.
Amin Allah razı olsun abim sağlık sorunları yüzünden fazla birşeye bakamıyorum mesaj yazamadım sizlere de umarım sizlerde iyisinizdir Rabbim tez zamanda hayırlı şifalar versin maddi manevi şifa versin Rabbim maddi manevi sıkıntılardan kurtarsın çok şükür halimize Rabbim bugünlerimizi aratmasın bu günden geriye bırakmasın Rabbim selam ve dua ile selametle kalın Allah a emanet olun.

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Amin Allah razı olsun abim sağlık sorunları yüzünden fazla birşeye bakamıyorum mesaj yazamadım sizlere de umarım sizlerde iyisinizdir Rabbim tez zamanda hayırlı şifalar versin maddi manevi şifa versin Rabbim maddi manevi sıkıntılardan kurtarsın çok şükür halimize Rabbim bugünlerimizi aratmasın bu günden geriye bırakmasın Rabbim selam ve dua ile selametle kalın Allah a emanet olun.
Allah razı olsun Rabbim cümlemize şifa versin.
Allah'a emanet ol kardeşim.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm kıymetli kardeşlerim. Burdayım Hamdi olsun.
@mavci abi bir sorun var. Teli değiştirdim ama yeni telefonuma siteyi indiremedim. Nereden yapıyordum unuttum .yardımcı olanilirmisin.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Selamünaleyküm kıymetli kardeşlerim. Burdayım Hamdi olsun.
@mavci abi bir sorun var. Teli değiştirdim ama yeni telefonuma siteyi indiremedim. Nereden yapıyordum unuttum .yardımcı olanilirmisin.
Ve Aleyküm selam değerli kardeşim 🫡
Bilgisayardan mı girdiniz peki..?

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi

leyla-1

Altın Üye
Ve Aleyküm selam hoş geldiniz bizde her zaman buradayız çok şükür.

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Rabbim hepimizin ayaklarımızı sabit sıhhatlerimizi afiyet müslümanlıkta kardeş eylesin. Saflarımızı sık gücümüzü birlik eylesin. Bu dünya imtihanlarını geçerek son nefeste Rabbimize Şahadet getirmeyi nasip eylesin. Amin. Buradayız in-şa-Allah.

Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt