Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Biz BURADAYIZ...Siz NEREDESİNİZ..? (1 Kullanıcı)

_YUSUF_

Yönetici
Allah'ın rahmeti bereketi selamı kardeşlik duyguları ile birbirine bağlanmış siz temiz kalpli dostlarımın üzerine olsun.
Değerli kardeşlerim, sizin gibi değerli insanlarla tanismamiza vesile olan bu forumla tanışalı 14 yıl olmuş. bu sure zarfinda gercekten hem bizler hem dünya cok hızlı ve tehlikeli bir değişimin içerisinde. bu değişime kapılıp sırâdı müstakim den bizi saptirmayan rabbimize hamdolsun. forum sayfalarindan nefse hos gelen sosyal medya platformlarina akin akin insanların kaymasıda bu tehlikenin ne kadar etki ettiğini gosteriyor. zira bu forum platformlarında dostluklar ilim sevdası üzerinden kurulurken sosyal medya platformlarinda (tabirimi mazur görün) abuk sabuk videolar cekerek birbirleriyle etkileşim kuruyorlar.
Forumu tekrar eski gunlerine cevirme gayreti gösteren berat05 kardesimede ayrica teşekkür ederim zira hem bize hem kendisine cok sey kattığını düşündüğüm bu siteye karşı ahde vefasini gösterdiği için.
eee bizde berat05 karsesimim bu halisane ameline destek vermesek olmaz? inşallah bizlerde yogun tenpomuzdan zaman ayirabildigimiz surece yine eskisi gibi buralarda olmaya gayret edeceğiz. hem kendimize hemde kardeşlerimize faydalı olmaya calisacagız insallah.

hepinizin mubarek ramazan ayını tebrik eder huzurlu bereketli bir ramazan geçirmenizi dilerim

mir_erhan

Moderator
Mavci...Mirerhan...Kaan..Yusuf..Erkan..

Buraya adını yazamadığım ama hatırımda olan her bir Gönül Dostu ....NEREDESİNİZ ?
Aslında hiç kopamadık buradan.
Çok başka bir yeri var buranın.
İnşallah elimizden geldiğince daha fazla katılım göstereceğiz.
Allah sizden razı olsun ablamız vesileniz ile tekrar buluşacağız kardeşlerimizle.

berat05

Yönetici
Ve Aleyküm selam ve rahmetullahi ve berakatuhu... Esselamu Aleyküm değerli kardeşim.. Sizleri burada görmek inanın beni çok mutlu etti... geldiğiniz için çok sevinç içindeyim. Hepinizin yeri ayrı, emekleri ayri, çabanız ayrı... iyi ki iyi ki buradasaniz. Içim dolu dolu... Ancak bu kadarını yazabiliyorum.... Allah cc hepinizden razı olsun. Emeklerinizin, adımlarınızın karşılığını kat be kat versin. Rabbime emanet olun

Nur-u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm kardeşlerim .çok duygulandım .10yuldan fazla oldu ara ara giriyordum kimse olmayınca hüzün kaplıyordu yüreğimi ...zaman nasıl geçmiş o zamanlar 27 şimdi 43oldum .ama buradki samimiyet kardeşlik hiçbir yerde olmadı .nasılsınız dua kardeslerim ?

mir_erhan

Moderator
Selamün aleyküm kardeşlerim .çok duygulandım .10yuldan fazla oldu ara ara giriyordum kimse olmayınca hüzün kaplıyordu yüreğimi ...zaman nasıl geçmiş o zamanlar 27 şimdi 43oldum .ama buradki samimiyet kardeşlik hiçbir yerde olmadı .nasılsınız dua kardeslerim ?
Hoş geldiniz kardeşim.
Çok zaman geçti aslında hepimiz uğrarardık ara ara sizin gibi kimseyi göremiynce hüzünle giderdik.
Ama inşallah elimizden geldiğince burda olmaya devam edeceğiz.

Nur-u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldiniz kardeşim.
Çok zaman geçti aslında hepimiz uğrarardık ara ara sizin gibi kimseyi göremiynce hüzünle giderdik.
Ama inşallah elimizden geldiğince burda olmaya devam edeceğiz.
Hoşbulduk mir erhan kardeşim .
Site çok değişmiş .inceliyorum öğrenicem inşallah .telefonuma sayfayı indirdim hemen .burdayım artık Allah'ın izniyle.

_YUSUF_

Yönetici
aleyküm selam kardesim
hoş sefa geldin.
bundan sonra daha sık burdayiz inşallah

mir_erhan

Moderator
Allah'ın rahmeti bereketi selamı kardeşlik duyguları ile birbirine bağlanmış siz temiz kalpli dostlarımın üzerine olsun.
Değerli kardeşlerim, sizin gibi değerli insanlarla tanismamiza vesile olan bu forumla tanışalı 14 yıl olmuş. bu sure zarfinda gercekten hem bizler hem dünya cok hızlı ve tehlikeli bir değişimin içerisinde. bu değişime kapılıp sırâdı müstakim den bizi saptirmayan rabbimize hamdolsun. forum sayfalarindan nefse hos gelen sosyal medya platformlarina akin akin insanların kaymasıda bu tehlikenin ne kadar etki ettiğini gosteriyor. zira bu forum platformlarında dostluklar ilim sevdası üzerinden kurulurken sosyal medya platformlarinda (tabirimi mazur görün) abuk sabuk videolar cekerek birbirleriyle etkileşim kuruyorlar.
Forumu tekrar eski gunlerine cevirme gayreti gösteren berat05 kardesimede ayrica teşekkür ederim zira hem bize hem kendisine cok sey kattığını düşündüğüm bu siteye karşı ahde vefasini gösterdiği için.
eee bizde berat05 karsesimim bu halisane ameline destek vermesek olmaz? inşallah bizlerde yogun tenpomuzdan zaman ayirabildigimiz surece yine eskisi gibi buralarda olmaya gayret edeceğiz. hem kendimize hemde kardeşlerimize faydalı olmaya calisacagız insallah.

hepinizin mubarek ramazan ayını tebrik eder huzurlu bereketli bir ramazan geçirmenizi dilerim
Eyvallah kardeşimiz. Duygularımıza tercüme olmuş kelimeleriniz.
Allah razı olsun.
İnşallah gayretle burada olmaya devam edeceğiz.
Selam ve dua ile...

Nur-u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli Kardeşlerimiz...
Forumumuz yeni yüzüyle karşımızda...
Rabbim emeği geçenlerden razı ve hoşnut olsun inşallah...
Bayağı bir zamandır öksüz olan forum canlanmaya başladı ELHAMDULİLLAH...
Şimdi haberi olmayan ya da olamayan ya da birirlerinin çağırmasını, davetini bekleyen kardeşlerimiz için yeni sistemde çağrı yapıyoruz inşallah...
@üyeadı; @üyeadı; @üyeadı; @üyeadı;

Örnek.. [MENTION=3]Erkan;[/MENTION] [MENTION=51]Erdem;[/MENTION] [MENTION=141919]KAANERDEM;[/MENTION] [MENTION=60957]berat05;[/MENTION]............
Böylece herkes 3-5 kişiye ulaşsa ve foruma çağırsa inşallah forumumuz dolup taşacaktır yine eskisi gibi...
Ben başlıyorum...

[MENTION=16903]aliye_aliye[/MENTION] [MENTION=75498]Muhtazaf[/MENTION] [MENTION=98391]Çeşm-i Bülbül[/MENTION] [MENTION=96566]VaVeyla[/MENTION] [MENTION=35193]RECEB-I KAMER[/MENTION] Nerelerdesiniz..?
Abi nerdrsiniz bekliyoruz ??

berat05

Yönetici
Okuduklarımla geçmişi yad edip , her birinin oluşturduğu tebessümle isimlerini tek tek yazmak istiyorum.
Biz sizinle bir bütün olduk....olacağız...Bu forumla öğrendik... Birlikte ayağa kalkıp yürüdük.....

Allah cc hepsinden razı olsun. Yad etmeye devam....

Devamını getireceğim İnşaallah...

Mavci
Kaan Erdem
Nevin1982
serdengeçti
niğdeli
serap8191
muhtazaf
nadas06
gülsengüll
gecekondu
çeşmibülbül