Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Birbirimize TEFRİCİYE Okuyalım... (1 Kullanıcı)

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
yasemin iki cihandada mutlu olmak şimdiye kadar sahip olamadığım tüm güzelliklere sahip olmak sağlıklı bereketli mutlu huzurlu bir hayat sürmek

atris

Kayıtlı Kullanıcı
81 tane daha okudum

atris

Kayıtlı Kullanıcı
lutfen arkadaslar bu tefrıcıye cok beklemıs bıraz cabuk bıtırmeye calısalım

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
illaki_sevgi_73 niyeti hayırlısıyla ev sahibi olmak

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm kardeşim.120 tane okudum. Allah kabul etsin..

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
atris kardeşim sen demedinmi bana bu topice gel diye burda neye gre okunuyor anlamadım neyse siza hayırlı akşamlar benimde başka okumalarımda var 50 okurum

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
üstelik kardeşim tabiki uzar keddisi bile bu kadar sürede 10 tane okumuş diğer kardeşlerimiz yine ona göre baya fazla okunuşlar yani neyse bana 50 okundu yazın

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm
yeni hayat kardeşimiz için aldığım 50 tefriciye okunmuştur. Allah c.c kabul etsin

atris

Kayıtlı Kullanıcı
üstelik kardeşim tabiki uzar keddisi bile bu kadar sürede 10 tane okumuş diğer kardeşlerimiz yine ona göre baya fazla okunuşlar yani neyse bana 50 okundu yazın

ablacım zorakı okuyacaksan kalsın ben sana gel derken salaten tuncınanın san aaıt oldugunu bılmıyordum san dedıgım sayıları okudum yanı san azaten okunmus ben kendı adıma sana dıyorumkı bask arkadaslara yardımcı ol bız okuruz san da okuruz karsılık beklemeden yanlız

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
neyse kardeş evet bana okundu 1000 tanenin 700e yakınını ben okudum zaten üstelikl ebn size okumayın dedim akşam siz okudunuz bende burda okudum tamam ne siz bana okuyun ne ben burda hayırlı akşamlar

atris

Kayıtlı Kullanıcı
eee ablacım hıc sınırlenme vallaha ya tabııkı kendın ıcın okuyacaksın bende yazdıgım dualarımın cogunu kendım okudum kendı agzımdan tabııkı kendım ıcın dua cıkacak okudukların ıcın sagol ama karsılık beklenerek dua yapılmaz kımse kırılmasın dıye ugrasıyoruz burda herkese dua okunsun yarım dualar bıtmeden baskalrı ıcın baslanılmaz

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Canım benim atrisim,listelesene,ben yaşlı bir kadınım hem okuyup hem kontrol edemiyorum.Hadi canım benim.
Selam ve Dua ile

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
işte bende onu diyorum bu kardeşimiz kendisi için bile okumamış yani kendi biraz çabalar kişi diğerleride destek olur benim bildiğim

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
yoksa tabiki karşlılıkla yapılmaz neyse kardeşim dedim ya ben başka sitelerded dua okuyorum yetişemem zaten size kolay gelsin ben bu sitede bir daha topic falanda açmam zaten merak etmeyin kırılmadım hayırlı akşamlar

atris

Kayıtlı Kullanıcı
ablacım okumasın o buraya dılegını yazmıs benım ıcımden okumak gelıyo ben bıtırmek ıstıyorum

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim hayırlı akşamlar benım adım nebahat dileğim. kardeşimle benim hacca gitmemiz.cocuklarımın iman yolunda hak yolunda gıtmeleri.hayırlı yuva kurmaları ve bir ev almayı diliyorum yüce rabbimden. allaha emanet olun

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
kolay gelsin kardeş boşsan oku tabi

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
Allah kabul etsin inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt