Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

birazda gülelim..... (1 Kullanıcı)

cihanyangin

Kayıtlı Kullanıcı
allahin selami rahmeti bereketi onun habibi hazreti peygamberin şefaati tüm okuyan dostlarin üzerine olsun allahin rahmeti kalbinizden bereketi evinizden hiçmi hiç eksik olmasin yüce allahin rahmet kapilari hep size açik olsun rahmet melekleri sizin komşunuz olsun evinizde bereket huzur muhabbet olsun dertlilere deva hastalara şifa borçlulara eda dlilyorum allah yar ve yardimciniz olsun.gönül bahçesinden çikan gül kokulari ruhunuza dolsun... Dileyin allahdan aziz kardeşlerim tüm dileğiniz olsun ...sevgi pinarindan içenler gönül bahçesine girenler güller ve sizler sizlere bir kez daha selam olsun..içinizde sevgi muhammed sevgisi olsun.karanliklar değil mekaniniz aydinlik olsun............ Selam.ve.dua.ile.. Kalin.... Can kardeşlerim

amin allah razı olsun arkadaşım gerçekten çok güzel bı dua paylaşmışsın teşekürler

gulefsan

Kayıtlı Kullanıcı
Eşimle Kavga Ettim Ne Yapcam Anne :)

Eşimle Kavga Ettim Ne Yapcam Anne :)

Eşiyle yine kavga ettiğini söyleyen yeni evli genç kadın, telefonda annesinden yardım ister:

“Anneciğim, bu kez ona iyi bir ders vermek istiyorum.Bir süre eve dönüp senin yanında kalabilir miyim?”

Annesi bir süre duraksadıktan sonra kızına daha etkin bir çözüm yolu önerir :

“Eşine gerçekten iyi bir ders vermek istiyorsan ben gelip sizde kalayım

kasirga5274

Kayıtlı Kullanıcı
:K:K ÇOK GÜZELDİ EMEĞİNİZE SAĞLIK SELAMETLE:a04:

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
güzeldi kardeşim. Eline emegine saglik.
Hayirli cumalar...
Selam ve dua ile...

EBRUGULLU

Kayıtlı Kullanıcı
Gerçekten çok güzel.rabbim kimsenin yuvasini huzurunu bozmasin.sikintisi olanlarada sabir versin.

zamannamaz

Kayıtlı Kullanıcı
:a01:

Rabbim herkese hayırlı geçimler , huzurlu yuvalar , tatlı muhabbetler versin inşallah.
Selam ve dua ile.:a16:

:Eyyub:

Kayıtlı Kullanıcı
hehe yine yapmışsın yapacağını....

sonayg

Kayıtlı Kullanıcı
.................................................

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
bende hakikaten kavga etmiştir diye üzülüp bir hışımla forma girdim ama güzel bir fıkra karşıma çıktı.ellerine saglık.selametle

furkan barbaros

Kayıtlı Kullanıcı
çıldırtan olaylar...

çıldırtan olaylar...

1- Bir sey tamir ederken elin tamamen yaglandiginda burnun kasinir.

2 - Yere düsürdügün bir bozuk para veya bir küçük vida ulasilmasi en zor yere yuvarlanir.

3 - insanlarin seni seyretme olasiligi düstügün komik durum ile dogru orantilidir.

4 - Yanlis numara çevirdiginde çevrilen numara kesinlikle mesgul degildir.

5 - Patronuna lastigin patladigi için geç kaldigini söylediginde ertesi gün lastigin gerçekten patlar.

6 - Girgir geçmeye basladigin anda patron kapida görünür.

7 - Sıkışık trafikte serit degistirdiginde, terk ettigin serit daha hizli akmaya baslar.(her zaman)

8 - Dusa girip islandiginda telefon çalar.

9 - Birileri ile karsilasma ihtimalin, görünmek istemedigin zaman en üst düzeydedir.

10 - Bir makinenin çalismadigini ispat etmen gerektiginde kesin çalisir.

11 - Kasintinin siddeti ulasma zorlugun ile dogru orantilidir.

12 - Sinemada siranin ortasinda oturanlar salona en son girerler.

13 - Üzerine yag-reçel sürülmüs bir ekmek kesinlikle en pahali haliya ve yüzüstü düser.

14 - Ayaginiza tam oturan bir ayakkabi kesinlikle magazadaki ayakkabilarin en çirkinidir.

15 - Herhangi bir seyi begendiginizde derhal üretimden kaldirilir,

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
boya yaprken hertarafa gazete yada herhangi bişey serdiğinizde boya gidip en küçük de olsa açık yere düşer

çok hoştu eline sağlık selametle..........

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt