Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BİRAZDA GÜLELİM (1 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BİRAZDA GÜLELİM

huzunlu_gurbet yazdı:
:T:T ya eline saglikCEVDET ABIM inan tam 3 gundur siteye giremiyordum bizim bilgisatar diger butun adresleri açiyodu bu benim sitemi açmiyodu çok sukur bugun girebildim baksana yavv smileyler bile degismis ben giremeyeli:):):B

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM EVET BÖYLE GÜNLERDE YOĞUNLUK SEBEBİ İLE SİTE ACMIYOR AMA ŞİMDİ BURDAYIZ ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM B)B)B)B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

nezi yazdı:
Herkese hayirli ramazanlar ve hayirli günler dilerm.Ben bu siteyi daha önce defalarca ziyaet ettim ama üye olmamistim,su anda üye oldumve bu slaytlar cok hostu 4 yasindaki oglumla beraber izledik gercekten cok eglendi.Sanirim cevdet bey emek verip hazirlamis bunlari emeginize saglik cevdet bey gercekten cok hos görüntülerdi.Herkese hayirli günler ALLAHA emanet olun:HB)

selamün aleyküm kardeşim hayırlı ramazanlar oğlunazada selam eder ğözlerinden öperim allaha emanet olun kardeşim B)B)B)B) :T

CEZMIRAY

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH CÜMLENİZDEN RAZI OLSUN

CEZMIRAY

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH CÜMLENİZDEN RAZI OLSUN

Amirix38

Kayıtlı Kullanıcı

Cok güzel ALLAH C.C. Razi olsun

Eyinak

Kayıtlı Kullanıcı

[size=4]İnsanın gerçekten biraz gülmeye ihtiyacı var,Allah razı olsun yüzümüzde gülücükler oluşturduğun için,emeğine ve yüreğine sağlık,[/size]

Sualp

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün aleyküm herkesin Ramazan ayini en icten dileklerim ile kutlar,daha nice saglik,baris,sevgi,saygi ve huzur dolu Ramazan'lar görmenizi cenabi Allah'tan niyaz ederim.
:B

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

sencan yazdı:
ABİ GERÇEKTEN ÇOOOK KOMİK VE GÜZEL OLMUŞ ELLERİNE SAĞLIK...:G:G:G

selamün aleyküm kardeşim biraz güldürdünse ne mutlu bana allaha emanet ol kardeşim B)B)B)B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

Eyinak yazdı:
[size=4]İnsanın gerçekten biraz gülmeye ihtiyacı var,Allah razı olsun yüzümüzde gülücükler oluşturduğun için,emeğine ve yüreğine sağlık,[/size]

ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM BİRAZ TEBESSÜM ETTİRDİMSE NE MUTLU BANA ALLAHA EMANET OLUN B)B)B)B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

Sualp yazdı:
Selamün aleyküm herkesin Ramazan ayini en icten dileklerim ile kutlar,daha nice saglik,baris,sevgi,saygi ve huzur dolu Ramazan'lar görmenizi cenabi Allah'tan niyaz ederim.
:B

ALEYKÜMSELAM KARDEŞİM YAPMIŞ OLDUĞUNUZ DUAYA AMİN AMİN DİYORUM ALLAHA EMANET OLUN KARDEŞİM B)B)B)B):T

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşlerim Allaha Emanet Olun

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
[YOUTUBE]YHkn4_qpVoA[/YOUTUBE]

selamün aleyküm

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt