Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bi alkışı hakediyolar:)))))) (1 Kullanıcı)

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
işte aradığım kız bu!

ilk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı elini çantasına attı kurcaladı kurcaladı telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu birtürlü bulamadı sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından ''evde mi bıraktım acaba?'' işte o an aradığım kız bu dedim :)

Altıncı his!

6.his filmini izledin mi dedim hayır ama çok övdüler dedi bende filmin cd si var vereyim izle istersen dedim.şimdi izlersem birşey anlamam ilk 5tanesini izlemem lazım önce dedi. sustum gülmedim bile artık görüşmüyoruz :)

maalesef kaybettik !

aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan ancak yarım saat sonra doktorun '' malesef annenizi kaybettik'' demesiyle annesinin öldüğünü öğrenmeyen bunun yerine ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin burdaydı diye doktoru döven komşularım var :)

danger !

önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki DANGER yazısını görüp ''tanker yazacağına danger yazmış '' diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere yollasam acaba :)

efendi çocuklar !

lütfen bir alkışda benim anneme zira geçen gün kendisi televizyonda zap yaparken Aydın ve Fatih ürek'i görünce ben bunları çok severim mankenlerle falan dedikoduları çıkmyor dedi.terbiyeli çocuklar :)

milli güvenlik dersi!

lise yıllarında milli güvenlik dersinde hocamız olan subay sınıfın güzel kızlarından birini kaldırmış ve ondan subay rütbelerini küçükten büyüğe doğru saymasını istemişti.sıralamayı aynen yazıyorum...teğmen-üsteğmen-yüzbaşı-binbaşı-yarbaşı ve albaşı :)

bunlar taze mi!

bir arkadaşımla balık almaya gittiğimizde arkadaşım kovanın içinde yüzüp çırpınan balıklara bakıp
bunlar taze mi ?diye sormuştu
balıkçıda hemen cevabı yapıştırdı
-yok abla pil takıp oynatıyoruz :)

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Gerçekten hepsi bir alkışı haketti..
Çok eğlenceliydi.. Teşekkürler...

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
ben teşekkürederim:)

mir_erhan

Moderator
işte aradığım kız bu!

ilk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı elini çantasına attı kurcaladı kurcaladı telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu birtürlü bulamadı sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından ''evde mi bıraktım acaba?'' işte o an aradığım kız bu dedim :)

Altıncı his!

6.his filmini izledin mi dedim hayır ama çok övdüler dedi bende filmin cd si var vereyim izle istersen dedim.şimdi izlersem birşey anlamam ilk 5tanesini izlemem lazım önce dedi. sustum gülmedim bile artık görüşmüyoruz :)

maalesef kaybettik !

aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan ancak yarım saat sonra doktorun '' malesef annenizi kaybettik'' demesiyle annesinin öldüğünü öğrenmeyen bunun yerine ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin burdaydı diye doktoru döven komşularım var :)

danger !

önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki DANGER yazısını görüp ''tanker yazacağına danger yazmış '' diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere yollasam acaba :)

efendi çocuklar !

lütfen bir alkışda benim anneme zira geçen gün kendisi televizyonda zap yaparken Aydın ve Fatih ürek'i görünce ben bunları çok severim mankenlerle falan dedikoduları çıkmyor dedi.terbiyeli çocuklar :)

milli güvenlik dersi!

lise yıllarında milli güvenlik dersinde hocamız olan subay sınıfın güzel kızlarından birini kaldırmış ve ondan subay rütbelerini küçükten büyüğe doğru saymasını istemişti.sıralamayı aynen yazıyorum...teğmen-üsteğmen-yüzbaşı-binbaşı-yarbaşı ve albaşı :)

bunlar taze mi!

bir arkadaşımla balık almaya gittiğimizde arkadaşım kovanın içinde yüzüp çırpınan balıklara bakıp
bunlar taze mi ?diye sormuştu
balıkçıda hemen cevabı yapıştırdı
-yok abla pil takıp oynatıyoruz :)

:)...:)
Allah senden razı olsun..
gerçekten kocaman alkışı hakketiler..hatta oturduğum yerden kaltım ceketimi ilikledim aykta alkışladım.:):)

ellerine sağlık..

selam ve dua ile..

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
:D:D:D ben teşekkürederim..

başak_08

Kayıtlı Kullanıcı
hepsi çok güzel yaa kocaman alkışş:a15:

elo.06

Kayıtlı Kullanıcı
teyze ve anneyi özellikle çok alkışladım emeğine sağlık Allahda seni güldürsün

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
:D:D teşekkürederim aminnn ecmain

__rumeysa__

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzelmiş kardeşim çok güldüm sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün emeğine sağlık:):):)

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
amin kardeşim Rabbim hepimizi güldürsün selam ve dua ile...

hayri07

Kayıtlı Kullanıcı
aferin sana kardeşim dersalınacak noktalar var selametle kalın.

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Gerçektende alkiiiiiiiiiiiiş,çok güzelmiş be kardeş!emeğine sağlık.

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkürederimmm :)

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
maşaallah cem yılmaza iş bırakmamışlar:a37::a15::a15::a15:

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
milli güvenlik dersi!

Süperdi, emeğinize sağlık kardeşim......

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt