Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

beyninde baloncuk oluşan bir tanıdığıma dua okuyabilirmiyiz (1 Kullanıcı)

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
canım ailem bana destek olduğunuz için her zaman çok teşekkür ederim.bir tanıdığımın beyninde baloncuk oluşmuş ebru gündeşin hastalığından ama doktorlar şu an bir şey yapamıyorlar.bayramı hastahanede geçirdi.8 yaşındada evladı var.zavallı meleğim yaramazlık yaptığından annesi hastalandı sanmış.şu an annesi hastahaneye yatırılmasın diye yerinden kalkmıyor ve konuşmuyor çok fazla.çok sıkıntı içindeler.RABBİMİN hayırlısını vermesi için içinizden ne dua geçerse okuyabilirmisiniz?ALLAH razı olsun şimdiden

mir_erhan

Moderator
Allah c.c. Şafi ismi hürmetine şifalar nasip eylesin.
hiç bir evladı anne ve babasız.
hiç bir anne ve babayı da evlatsız bırakmasın.
Rabbimiz yuvasına bağışlasın onu inşallah...

Ben 1 Yasin i şerif ve Esmaül Hüsna okuyacağım şimidilik
inşallah şifa vesilesi olur. amin

selam ve dua ile

berat05

Yönetici
Esselamu aleyküm

İnsan duyunca ne kadar da üzülüyor..
Her evde bir dert...gönülleri hüzne boğan...

Alemlerin Rabbi tüm ümmeti müslümanı merhametiyle kuşatsın inşaallah.
Rabbim Şifa bekleyen tüm kardeşlerimize Ya Şafi cc ismi hürmetine şifa nasip eylesin...

Şifa ancak Rahman'dandır..celle celaluhu...O'ndan başka yar ve yardımcımız yok ki....Merhametine sığınıyoruz..:Elleriimizi açıp dualarda bulunuyoruz...Edilen her bir dua hürmetine bu kardeşimize de şifa versin , evinde her türlü sıkıntıyı gidersin inşaallah .AMİN.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim acil şifalar versin. Çok üzüldüm.. İnşaALLAH sağlığına kavusur..
Rabbim sıkıntılarını hayırlara çıkarsın..
Rabbimize dua edelim.. Şükredelim.. Sabredelim..

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim tez vakitte şifasını versin inşallah canım çok üzüldüm evladına sevdiklerine bağışlasın Rabbim

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
şafi ismi hürmetine şifalar inşallah.RABBİM EVLADINA BAĞIŞLASIN

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
hep diyorum ya ben haklarınızı ödeyemem diye.sizler hepiniz tek tek benim ailemsiniz.ne desem ne yazsam o melek kalplerinizi,iyiliğinizi anlatamam.canı yürekten diliyorum güzel ailem yüce RABBİM sizi darda zorda bırakmasın.ayğınıza taş değdirmesin.RABBİM dediğinizde hızırlarını yollasın.iyiki varsınız melek kalpli ailem

leyla-1

Altın Üye
Allah yar ve yardımcıları olsun Allah Ya şafi ismi ile tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah kimseyi çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kapıya muhtaç etmesin iyilikler güzellikler nasip etsin sağlık afiyete nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı cumalar..

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim acil şifalar versin, en kısa zamanda sağlığına kavuştursun inşaALLAH.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt