Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bayramlaşma (1 Kullanıcı)

Kübra Sitare

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum gönül dostları...Cümlemizin bayramı mübarek olsun.Hayırlı bayramlar inşallah!

hacer_80

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum arkadaslar...
bu sitedeki ve butun musluman alemin bayramini kutlarim...

isfa91

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum bütün islam alemının mubarek kurban bayramını kutluyorum

tuanna eftelya

Kayıtlı Kullanıcı
hepinizin bayramını kutluyorm beraber nice bayramlara...

yalan_yalan

Kayıtlı Kullanıcı
[FONT=Courier New, Courier, Monospace]Kurbanı açıklamak için tek başına akıl yetmez. Aşk gerek, aşk. Kurban akılla değil aşkla açıklanır.

Göğsünde yürek yerine taş taşıyanlar nasıl anlasınlar kurbanı? Koca bir ömrü yemekhane, yatakhane, abdesane, işhane arasında, hayatın bundan öte, daha yüce bir anlamı olduğunu fark etmeden geçirenler nasıl anlasınlar kurban eden İbrahim’i, kurban olan İsmail’i?

Sevemeyenler, sevecek yerlerini öz elleriyle kundaklayanlar, “Halilullah” (ALLAH sevgilisi) olan İbrahim’in rüyasını, hülyasını, sevdasını nasıl hayra yorsunlar? “Sahibi benim” dediklerinin eline zincirlerini verip altında binek olanlar, “sahibi benim” dediklerinin gerçekten sahibi olan ve sırtına binip onu aşkın yolculuğunda bir binek olarak kullananları nasıl anlasınlar?

kurban, teslimiyetin temsili...
kurban, insanın nefsine bıçak çalması...
kurban, kalpteki cerahatin akması...
kurban, paylaşmaktır...
kurban, yeniden başlamaktır...
[/FONT]

HAYIRLI BAYRAMLAR DİLİYORUM

imam44

Kayıtlı Kullanıcı
selam aleykum arkadaşlar tüm islam aleminin mübarek kurban bayramı mübaek olsun hayırlara vesile olsun selam ve dua ile

ERENER

Kayıtlı Kullanıcı
Tüm islam aleminin, sitedeki tüm kardeşlerimin bayramı mübarek olsun
rabbe emanetle

uzeyr

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm uzeyr kardeşim. sizin de bayramınız mübarek olsun.. iyisinizdir inşaAllah kardeşim. hayırlı cumalar olsun.. selam ve dua ile..

ve aleyküm selam kardeşim hamd olsun Allahcc 'a iyiyim siz de iyisinizdir inşaAllah Bayramınız mübarek olsun hayırlı cumalar...

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam kardeşim hamd olsun Allahcc 'a iyiyim siz de iyisinizdir inşaAllah Bayramınız mübarek olsun hayırlı cumalar...

Allah iyiliğinizi arttırsın kardeşim. elhamdülillah bizler de iyiyiz. çevrimiçi görünce şaşırdım, izindesiniz herhalde..Mevla teala siz kardeşlerimizin her daim yardımcısı olsun inşaAllah..hayırlı bayramlar, hayırlı cumalar..

uzeyr

Kayıtlı Kullanıcı
Allah iyiliğinizi arttırsın kardeşim. elhamdülillah bizler de iyiyiz. çevrimiçi görünce şaşırdım, izindesiniz herhalde..Mevla teala siz kardeşlerimizin her daim yardımcısı olsun inşaAllah..hayırlı bayramlar, hayırlı cumalar..

Amin cümlemizin inşaAllah evet çarşı iznindeyim sitede cok değişiklik olmuş ama güzelde olmuş emeği geçen kardeşlerimin eline yüreğine sağlık...
bu güzel siteden ayrılmak mümkünmü herdaim aklımda yüreğimdesiniz kardeşlerim..
selam ve dua ile..

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Amin cümlemizin inşaAllah evet çarşı iznindeyim sitede cok değişiklik olmuş ama güzelde olmuş emeği geçen kardeşlerimin eline yüreğine sağlık...
bu güzel siteden ayrılmak mümkünmü herdaim aklımda yüreğimdesiniz kardeşlerim..
selam ve dua ile..

sitemizde çok değişiklik oldu ve bayağı da hızlandı..
Rabbim yönetici ve emeği geçen kardeşlerimizin emeklerini zayi etmesin inşaAllah..selam ve dua ile kardeşim.

cennetcicegi

Kayıtlı Kullanıcı
umut kadar"beyaz",sevgi kadar "sıcak"gökyüzü kadar"mavi",gözyaşı kadar"manevi"bir bayram geçirmeniz dileğiyle.

hayirsever

Kayıtlı Kullanıcı
selam aleykum TUM İSLAM ALEMİN BAYRAMINI KUTLAR HAYİRLARA VESİLE OLMASINI YÜCE ALLAHTAN NİYAZ EDERİM BEN ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANIYORUM KAZANIP ALLAH YOLUNA HİZMET ETMEK VE İNSANLARA FAYDALI OLMAK İÇİN SİZDEN DUA İSTİYORUM ..ALLAHA EMANET OLUN BİZİDE ONA EMANET EDİN,,,

uzeyr

Kayıtlı Kullanıcı
uzeyr abi teskereye ne kadar var? çabuk gelin özletmeyin kendinizi...
selamün aleyküm CENNET GÜLÜ kardeşim nasılsın
teskereme yaklaşık 240 gün var hayırlısıyla biter inşaALLAH
nasıl söylesem bilmiyorum islamiyet.gen.tr adresindeki kardeşlerimi cok özledim acaba sitede hangi konular acıldı yeni kardeşlerim gelmiştir diye cok merak ediyorum teskere aldığımda görüşmek dileğiyle kardeşlerim ALLAHCC izni ile..
çarşı iznimdede sizlerleyim inşaALLAH
ALLAHCC tüm asker kardeşlerime hayırlı teskereler versin...
selam ve dua ile ..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt