Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Alttakine Hediye :)) (2 Kullanıcı)

kalbinur

Kayıtlı Kullanıcı
o zaman ben den size kocaman sevgiler:)

Reyhani_konyevi

Kayıtlı Kullanıcı
Alttaki kardeşime mürşidimin,başımın tacının,sultanımın sohbetini hediye ediyorum..rabbim böyle Allah dostlarının yanından ayırmasın bu fakiri de tüm ümmet-i Muhammedi de..

kalbinur

Kayıtlı Kullanıcı
Alttaki kardeşime mürşidimin,başımın tacının,sultanımın sohbetini hediye ediyorum..rabbim böyle Allah dostlarının yanından ayırmasın bu fakiri de tüm ümmet-i Muhammedi de..

hediyeni aldım ben bunu dinlemiştim Allah razı olsun kardeşim hediyen için:):)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı

Abi yıllar sonra mı anladın? :D Kendi sağlığım için başka birşey demiyorum :D
Buda bir başarı tebrik etmek lazım :D
Anlamadım şimdi abi ben o zaman sizin yaptığınız gibi link olarak mı eklemiştim :D
Önce teşekkür ediyorsunuz yaptı diye sonra da tam ekran diye olmuyormuş diyorsunuz anlamadım oluyormuymuş olmuyormuymuş hangisiiii :D

Abi dediğin böyle olmalı :D

:a04:

Hayırlı, düşünceli abiiim beniiim yaa hadi bana eyvALLAH....
Herşey çok güzeldi forumda ki ama bana müsade fazla açıklama yapmaya da zamanım yok oyunlar beni bekler :D

Konu formatına saygıdan bir sonra ki kardeşime teşekkür hediye ediyorum :D

Ya o gün bir sorun vardı anlamadım ama sen de link olarak eklemiştin kardeşim, olsun hiç yoktan iyidir deil mi :D :D yani olmuyormuş sanırım :D

EyvAllah kardeşim, hayırlı oyunlar.. :a26:

Bir sonraki üyeye hayırlı ve güzel bir gün dileğini hediye ediyorum :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt