Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ALTI SIFIR (1 Kullanıcı)

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
Akbay Behiye Kardeşim Allah Yardimciniz Olsun Allah Tez Zamanlarda Borclarinizi ödeyebilmek Için Hayirli Kapilar Açsin.allah Eşinize Acil şifalar Versin.sizin Için Fetih Süresi Listesi Yapalim Yalniz Ben Liste Yapmayi Bilmiyorum Ihşalah Bilen Arkadaşlar Ilgilenirler .ozaman Okurum.allaha Emanet Olun.

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
acilen allah rızası için dua istiyorum sizlerden, bir yardım medet cenabı allahtan bankalara olan borçlarımız sınırda ödeme yapamıyoruz özelleştirme mağduruyuz emekli olamadım. 1 senem var işe giremiyom, bir yandan tazminatımızla aldığımız evi satılığa çıkardık. Satamıyoz birileri engel oluyo.anlatmak uzun sürer, aldığımız evi satarsak kurtuluşu onda görüyorum.eşim rahatsız beyninde tümör var. gurbet ele geldik rızık için, daha beter olduk.allah rızası için fethi suresini aydınlığa çıkmamız için okurmusunuz.Allah razı olsun.

Allahım yar yardımcınız olsun Fetih suresi kardeşliğine varmısınız diye bir forum var ben şimdi oraya yazacağım okıruz inş a.e.o

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Tabii ki peygamberimiz SAV efendimizin gelmesini isterim.
Hafize hanım sizin 2. olarak görümcenizin gelmesini istemenizi anlayamadım.pardon...

Anlaşılmayacak bir şey yok ben onu çok seviyorum o da beni kardeşinden fazla sever yani biz gelin görümce gibi değil abla kardeş gibiyiz :evet:H

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
ağaçta 7 tane dede var 3 tanede nine :D

dilayyy

Kayıtlı Kullanıcı
BEN de tabiki PEYGAMBER EFENDIMIZ (s.a.v.) gelsin isterim,evet diger kardesim gibi benim de babami getirsin yaninda isterim.benim babam trafik kazasi gecirdi ve 18 sene hasanede yatalak olarak yasadi ve 2001 senesinde vefat etti. selam ve dua ile
:(

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
BEN de tabiki PEYGAMBER EFENDIMIZ (s.a.v.) gelsin isterim,evet diger kardesim gibi benim de babami getirsin yaninda isterim.benim babam trafik kazasi gecirdi ve 18 sene hasanede yatalak olarak yasadi ve 2001 senesinde vefat etti. selam ve dua ile
:(

AH AH 18 SENE NE DEMEK DİLE KOLAY BİRDE HASTANEDE YANLIŞ ANLAMADIYSAM RABBİM MÜKAFATINI VERECEK İNŞ ALLAH C.C ONLARIN YATTIĞI KADAR SİZLERE UZUN ÖMÜRLER VERSİN A.E.O :gulegule

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
bende 10 tane buldum ama 11 diyen kardeşlerim var
hangisini göremedim acaba

gulefsan

Kayıtlı Kullanıcı
bende en çok Peygamberimizin gelmesini isterdim tabi yüzüne nasıl bakardım onu da bilmiyorum.

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
attachment.php

attachment.php

NİHALİM​

Selamünaleyküm...Talip abi ALLAH c.c. razı olsun...
emeğinize sağlık ...ALLAH c.c.emanet olun...selam ve dua ile...
selametle İNŞALLAH...​

VeAleynaAleykümSelam Kıymetli NİHAL Kardeşim..

Amin..Cümlemizden inşaAllah..Siz de Kardeşim Selam sevgi ve baki dualarım ile Allah(CC)'a emanet olunuz..
* * *
EsSelamuAleykümVeRahmetullahiVeBerekatuhu Değerli
FİRDES Kardeşim..

Hafta sonu vesilesiyle sayfa güncellenmiş olsun..Ve de tabii ki size de bir hal-hatır sorma vesilesi inşaAllah..

Selam..sevgi ve baki dualarım ile Allah(CC)'a emanet olunuz..
aleykümselam erahmetullahi veberekatuhu
Talipabiciğim paylaşımların fevkalade.güzel düşünce ve dualarınız için Rabbimiz razı olsun..
SELAM VE BAKİ DUALARIMLA...

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
emeğine sağlık kardeşim. :):):):)

ALLAHa emanet olunuz...
selam ve dua ile...

dilayyy

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKUM HAFIZE kardesim ben de bu yazina amin diyorum.

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Bir Selam Dört Kelam

Bir Selam Dört Kelam

Yol kenarında dört mü'min, biri imam olmuş üçü safta, namaz kılıyorlarmış.

Yoldan geçmekte olan biri duymuş ki, aranızda selamı çoğaltınız; Başka neler duyduğunu unutmuş, namaz kılmakta olanlara "selamün aleyküm" deyivermiş.

Saftakilerden biri de duymuş ki, selam vermek sünnet, almak farz, başka neler duyduğunu unutmuş, " aleyküm selam" demiş..

Yanındaki görmüş ki kardeşinin namazı bozuldu, uyarmamak olur mu, "hey, namazın bozuldu" demiş..

Üçüncüsü acımış birlikte safa dizildiği iki arkadaşının haline, "sizin" demiş, "ikinizinde namazı bozuldu."

Arkada olan biteni duyan imamın burkulmuş içi, yazık, diye düşünmüş, bilseler böyle yapmazlardı.

Ve kesmiş kıraati açmış ellerini, "Yarab", demiş "şükürler olsun sana, bir tek benim namazım bozulmadı...."

Horanta

Kayıtlı Kullanıcı
Vatansevmez Çetesi !..

Vatansevmez Çetesi !..

ŞOK!
DARBE KONUŞMALARI!..
" Vatansevmez Çetesi "nin
Telefon Konuşmalarını Ele Geçirdik!

BARAN HABER

F. (Pensilvanya)
Alper (İstanbul)

F: Hah ben de şimdi seni arayacaktım. Az önce Genelkurmay�dan andıçı çalan çocuklar aradı. Bizim Emre'nin internet adresine yollamışlar. Kendi adına kayıtlı değil tabii. Amerikalı bir isme ait. Emre de yanımda. İstanbul'a geldiğinde sana ulaştıraracak.
A: Emre?

F: Utah üniversitesi�nde. Emniyetten. TESEV raporunu yazanlardan. Hatırlarsan Genelkurmay Başkanı�nın atanması öncesinde Yaşar Büyükanıt�ın Yahudi olduğunu yayan siteleri de o hazırlamıştı Alper�le birlikte.
A: Ha. Tamam hatırladım.

F: Tamam işte. O organize edecek. Nokta�da yayınlarsınız. Hemen arkasından da darbe günlüklerini yayınlarsınız. �Büyük gazetecilik, facianın eşiğinden döndük� diye verirsiniz.
A: Peki hocam, bu darbe günlüğünün belgesi delili filan yok ki. El yazısı filan olsa neyse. Başımıza bela olmasın. Dergiyi kapatmasınlar.

F: Ne kapatması. Zaten biz kapatacağız dergiyi. Kapatılmış gibi göstereceğiz. Mağduru oynayacağız. Bu bize inandırıcılık sağlayacak. Böylece işin psikolojik altyapısını oluşturacağız. Biz hedefe bakalım. Hedefimiz ne? Demokratik yoldan darbemizi gerçekleştirmek değil mi? Ne kadar anti amerikancı unsur varsa tasfiye etmemiz gerekiyor. O sonraki iş. Belki senin haberin yoktur. Bilahere günlük gazete çıkacak. Altan,Çongar, Emre, sen hepinize yer var. İşsiz kalmazsınız yani. Ama şu önemli. İllaki bu yayınlardan sonra soruşturma açılır. Dergide arama yapılır. Paşa, günlükte bizimle ilgili bir şey var mı diye merak edecektir. Siz hemen dergiyi kapatın. Baskılara dayanamıyoruz, demokrasi mücadelemiz devam ediyor filan. Daima mağduru oynayacaksınız. Forevır. Biz biliyorsun bu işlerin eğitimini CIA�de aldık. Boşuna hutbelerde salya sümük ağlamıyoruz. Utanmak çekinmek yok.
A: Anladım hocam.

F: Hatta dergiyi kapatınca derginin önünde açıklama yapın. Şu Hrant�ın cenazesindeki yuvarlak pankartlardan alıp sallayın. Görsel açıdan iyi olur.
A: Anladım.

F: Bak şu da önemli. Savcıya ifadeye giderken öyle iki tane CD alıp gitmeyin sakın. Kağıda yazdırıp 3 tane bavulla götürün ki daha etkili olsun. 3 bavul delil verdik daha ne yapalım dersiniz. Biliyorsun devir imaj devri. İmaj her şeydir.
A: Hocam müsaade ederseniz size özel bir soru sorabilir miyim.

F: Estağfirullah.Sor.
A:Hocam bu yaşta nasıl bu kadar enerjik olabiliyorsunuz? Şu kadar yıldır CIA ile işbirliği içinde�

F: Sorunu anladım. Bir dergide bahsetmişti. Hani şu benim adam var ya. Tuncay. Şimdi o da burada hahamlık yapıyor. Küçükken ırzına geçmişler. Homoseksüel� İstihbarat örgütleri homoseksüellerle çalışmayı sever. Hem ona hem de onla ilişkide bulunanlara karşı bir şantaj malzemesi olarak. Benim durumum da biraz ona benziyor. Kasetim CIA�nin kasasında durur. İstemesem bile böyle davranmaya mecburum.
A:Ya hocam desene, sizin cemaat durumunuzu bilse yandı gülüm keten helva.

F.(Pensilvanya)
Ayhan D. (İstanbul)
F: Alper�e de söyledim. Darbe günlüklerinden sonra Nokta�yı kapatacağız. Nokta�ya verdiğimiz para hiç önemli değil. Sanki bizden mi çıkıyor. Amerika düşünsün.(Kih kih..) Bu iş bundan sonra yapacaklarımızın altyapısını oluşturacak. Çok önemli.
A: Hocam ne derseniz biz onu yaparız.

F: Dergiyi kapatmamız, mağdur rolüne bürünmemiz lazım. Mağdurluğumuz sanki doğruluğumuzun delili olacak.
A: Tamam.

F.(Pensilvanya)
Alper (İstanbul)
A: Hocam işler dediğiniz gibi yürüyor. Gen-kur andıçı sahiplendi. Saftirikler. Hemen arkasından günlükleri yayınlayınca� Bu da günlüklerin gerçekliğini güçlendiren bir şey gibi oldu.
F: Herhalde. Bir bildiğimiz var.

A: Bugün de dergiyi bastılar. Bilgisayarların hardisklerini alıp götürdüler.
F: Problem yok. Biliyorsun bizim örgütün elemanları her yere sızmış durumda.

A:Hocam bir aksilik olmasın. Ya biri çıkar da kafamıza sıkarsa�
F: Korkma. Amerika arkamızda. CIA arkamızda. Emniyet bizde. Medya bizde. Çangar,Çongar, Metiner, Koru, Dumanlı, Göktürk� Yağlı sofraların semiz köpekleri� Vatansevmezler Çetesi� Hepimiz beraberiz. Söylemekten çekinmeyin. "Amerika arkamızda, Batı arkamızda, bu iş öncekilere benzemez" diye. Geçen gün Metiner�le Çandar�ın ayrı ayrı yazısı çıktı. Talabani�nin kebapları üzerine. Okudun mu?

A: Okudum hocam.
F: Nefisti. Darbemiz inşALLAH seneye tamam.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt