Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ALTI SIFIR (1 Kullanıcı)

merih20

Kayıtlı Kullanıcı
belki de vardır bu nitelikleri taşıyan biri benim umudum var hala onu bulmaya AEO

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
cevaba bak

cevaba bak

Necip fazıl kısakürek, sakal bırakmaya karar verir ve bırakır. Sakallı halini görenler şaşırırlar. Hatta bazıları hakaret etmek bile ister. Fakat üstad bu. Hiç lafın altında kalır mı? Adama laik olduğu cevabı verir. Üstadın sakallı halini gören biri, üstada hakaret etmek için karşısına geçip sakallı halini kasderek;

-“Yahu Maymuna dönmüşsün!” der.

Bu söz üzerine üstad adama haddini bildirir:

-“Öylemiii, peki o zaman arkamı döneyim!.."

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Hadi,hadi...

Hadi,hadi...

Bir gün öğrenciler biyoloji dersindelermiş.hocaları sınaw yapacağını söylemiş.bunların hepsi çok çalışmışlar ve ertesi günkü sınaw için kopya hazırlamışlar.sonra sınaw zamanı gelmiş çatmış.öğrenciler sınıfa girmiş birde ne görsünler her sırada bir mikroskop.öğrenciler bunu sormuşlar.hocada her miskroskopta bir haycan bacağı var bunların hangi hayvana ait olduğunu bulacaksınız demiş.öğrencilerden biri çok sinirlenmiş ve sınıftan çıkm ış kapıyı hızlıcana çarpmış.sonra arkasından hoca bağırmış kim bu kendini bilmez dengesiz demiş.sonra bunu duyan öğrencide kapıdan bacağını uzatıp hadi hadi tanısana ben kimim demiş ...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
______selamün aleyküm
mizah bölümünde degilde keşke başka bölümde olsaymış
emegine saglık
bizede kör sagır denilebilinir ...
selam ve dua ile________

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
İnsan Eşini İnternetten Seçerse...

İnsan Eşini İnternetten Seçerse...

İNSAN EŞİNİ İNTERNETDEN SEÇERSE...!!!

Sevgili @slı; benimle evlenmeyi kabul ediyorsan entere bas.

Seni ram' inin alamayacağı kadar çok seviyorum. Zipsiz, zapsız olduğun gibi...Seni ilk gördüğüm anda formatlandım. Bana öyle bir sistem transfer ettin ki, hiç bir komut artık beni senden ayıramaz. Seninle çoklu ortamlar da dahil, her ortamda mutlu olabileceğimi biliyorum.Senin megahertz'in beni de ateşliyor. Bakışların beni taa derinden scan ediyor.

Sana çok güveniyorum, bu mektubumu başkasına forward etmeyeceğini de çok iyi biliyorum. Ben, seninle evleneceğim @slı. Evleninceye kadar da söz; sana hiç bir şey insert etmeyeceğim. Evlenmeden önce DR NORTON' dan randevu aldım, ikimiz de usulen bir virüs taramasından geçeceğiz. Merak etme hiç bilmediğim softwareler' le ilişkim olmadı. Senin için hardware' i taş gibi diyorlar, ancak biliyorsun ki benim için software güzelliği hardware güzelliğinden önde gelir.

@slı, seninle biz çok dvd'ler seyredeceğiz. Sana evlilik yıl dönümünde 24 hızlı rewritable dvd alacağım. Pembe slotlu kasamız, içinde nur topu gibi hard disklerimiz olacak. Tatillerimizde ikimiz de birer Windows gezgini olacağız. Daha sonra da ver elini İnternet. Sana güzel görünmek için öyle çok çalışacağım ki, üç hafta sonra karsına yirmi bir inch plazma ekran gibi çıkacağım. Ondan sonra istersen beni duvarına bile asabilirsin. Akşamları dizlerinin üzerinde bir laptop gibi yatacağım. Asla uyku moduna geçmeyeceğim @slı.

Biz seninle ışıkları kapatıp kucaklarımızda klavye sabahlara kadar chat edeceğiz. Ancak ilk yıllarda senden biraz tasarruflu olmanı isteyeceğim, onun için screen saver, standbye modu vs. anlarsın ya açık dikkatli olmanı isteyeceğim. Salonumuzun baş köşesine babamın eski 10 megabaytlık bilgisayarını koyacağım, malum sark köşeleri bana hep çok sıcak gelmiştir, yanına da 5,25 lik disketler. O biçim nostalji olacak. Hatta yılbaşı akşamları tetris falan oynayabiliriz. Kendimizi hep geliştireceğiz, zaman hangi ram'i gerektiriyorsa uyacağız. Birbirimizden fikir download'unu bir gurur meselesi yapmayacağız. Aramızda ayrı gayri olmayacak, herkes birbirinin sörfüne saygı duyacak. O seni istemeye anasını gönderen herifin sitesini crack ettim, anasını da hack edeceğim. Ben geleneklere sadık kalmak istiyorum şeker @slığcım.

TV kartını kız tarafı alırmış. Seni, çeyiz sandığındaki emek emek doldurdugun CD-rom'larla bekliyorum. Ben de sana amazon.com dan beş taşlı bir yüzük siparişi verdim bile. Nikahımızda da real player çalacak... Home page'indekilere de çok selam, her baytını öpüyorum, CPU'm daima seninle...

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Bir Aşk Hikayesi:)

Bir Aşk Hikayesi:)

iki sevgili varmış Hani insanın içini kıpır kıpır ettiren umut dolu bir sevgiymiş onlarınki. Evlenmeyi düşünüyorlarmış. Derken bir gün delikanlının
yurt dışına gitme mecburiyeti doğmuş. Kız gözyaşları içinde kalmış. Onsuz nasıl yaşayacağını bilemiyormuş. O zaman delikanlı cebinden bir yüzük çıkartmış ve demiş ki 'Ben iki yıl sonra döneceğim. Eğer döndüğüm güne kadar parmağından bu yüzüğü hiç çıkartmazsan beni gerçekten sevdiğini
anlayacağım ve hemen evlenecegiz.' Genç kız çaresiz kabul etmiş. çocuk gitmiş. Kız yüzüğü hiç ama hiç çıkartmamış. Taa ki... Taa ki sevgilisini
karşılamaya gittiği güne kadar. O gün rıhtımda durmuş kendisine nişanlısını getiren geminin kıyıya yanaşmasını izliyormuş heyecanla.
Birden güvertede delikanlıyı görmüş. Yüreği ağzına gelmiş. Sevinç içinde kendisini göstermeye çalışmış. Elini cebinden çıkartıp sallayayım derken
"şıp" diye bir sesle irkilmiş. Yüzük parmağından düşmüs, denizin derinliklerinde kaybolup gitmiş! Ne yaptıysa, ne söylediyse delikanlıyı ikna edememiş. çocuk kızı terk etmiş. Zaman geçmiş. Kız bir gün hep nişanlısıyla birlikte gittikleri balıkçıya uğramış. Birde bakmış ki delikanlı orada! Hemen yanına
yaklaşıp olanları anlatmaya çalışmış. Delikanlı ilk başlarda biraz soğuk davrandıysa da sonunda yelkenleri suya indirmiş. Uzun ayrılığın getirdiği özlemle
birbirlerine sarılmışlar. Mutluluk yüzlerinde okunuyormuş adeta. Bu olayın şerefine hemen yemek sipariş etmişler. Bir kaç dakika sonra bir tabakta
balıkları gelmiş. iştahla çatal bıçağa davranmışlar. Balığı kestiklerinde içinden ne çıkmış dersiniz?

Yüzük dediniz değil mi?

Bilemediniz.

Kılçık!

Siz çok fazla Türk filmi seyretmişsiniz...

gul_50_nl

Kayıtlı Kullanıcı
Sutlu kahve

Sutlu kahve

Birgün temel ile dusun bir cafeye giderler TEMEL:
%%Süt içelim der%%.DURSUN:
Kahve içelim der.Sonra anlaşamazlar ve DURSUN:
Bu iş böle olmaz o zaman biz yoldan kadın geçerse kahve erkek geçerse süt içelim der ve yoldan BÜLENT ERSOY geçer ve TEMEL de :Sütlü kahve içelim der.:d:d
:K

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt