Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

''ALLAH'IN SELAMI ÜZERİNİZE OLSUN'' (1 Kullanıcı)

ferit

Kayıtlı Kullanıcı
Es Selamü Aleyküm

Sizlere nasıl hitap edeceğimi bilemiyorum hepiniz benim için çok değerli insanlarsınız...

Uzun uzadıya bir veda yazısı yazıpta vaktinizi almayacağım...Sadece haberiniz olsun, ve helallik almak istedim...Sivri dilim her yerde başıma bela olduğu gibi burda da oldu...Kalbini kırdığım, veya üzdüğüm bir kardeşim varsa özür dilerim ve hakkını helal etmesini temenni ederim...Helal etmezse de aynısı ile muamele etmesini isterim...

Acemi birlik: Isparta

Andelib kardeşimizin gittiği yer...Çarşamba günü yola çıkıyorum Perşembe günü de teslim oluyorum İnşAAllah...

Bu sitede emeği geçen kardeşlerime de şükranlarımı sunarım...Allah c.c. razı olsun...Çok değerli abilerim, ablalarım, kardeşlerim olmasına vesile oldular...

Hakkınızı helal edin...Dualarınızı esirgemeyin İnşAAllah...

Allah c.c. tevekkül edip emanet olunuz...

Es Selamü Aleyküm

B) Cuma Bayramımız Mübarek ve Hayırlara Vesile Olsun İnşAAllah B)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Asker'e Gidiyorum...

Selamun aleykum.. Hakkım varsa helal olsun ebeden kardeşim.. Hayırlısıyla git gel inşaAllah..
Rabbim yar ve yardımcın olsun, O'na emanetsin inşaAllah..
Dualarımızdasın unutma kardeşim.. Allah'a ısmarladıkB)B)B)B)B)B)B)

evindar

Kayıtlı Kullanıcı

selamünaleyküm ~ferit kardeşim,

güzel kardeşim eğer bir hakkımız geçmişse helali hoş olsun Rabbimize emanet olasın. inşaALLAH hayırlısı ile gidip gelmeyi nasip etsin ALLAH-Ü TEALA (C.C).

selamünaleyküm

nesrin_77

Kayıtlı Kullanıcı

Allah ( cc ) cümlenize tüm mehmetçik kardeşlerimize gittikleri gibi dönmeyi nasip etsin. Kardeşim dualarımız her daim sizinle tüm asker kardeşlerimizle. Allah ( CC ) hepinize hayırlı kapılar açsın. Allah' a (CC) emanet olun.

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm abim.hakkım varsa helal olsun.abim yolun açık olsun.rabbim sağsalim bitirip gelmeni nasip etsin.sende andelib gibi arada bize haberlelrini ver.kimbilir belkide sende andelib gibi trabzona gelirsin de görüşürüz.allaha emanet ol.hayırlı teskereler.selametle.

İşte gidiyorum
Birşey demeden
Arkamı dönmeden
Şikayet etmeden
Hiçbirşey almadan
Birşey vermeden
Yol ayrılmış, görmeden gidiyorum

Ne küslük var ne pişmanlık kalbimde
Yürüyorum sanki senin yanında
Sesin uzaklaşır herbir Adımda
Ayak izim kalmadan gidiyorum

bu şiir bizden sana gelsin.

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM VAKİT GELDİ DEMEK. SENİ RABBİMİZE EMANET EDİYORUZ. GÜLE GÜLE GİT GÜLE GÜLE GEL İNŞALLAH. HAKKIMIZ YOKTUR VARSA HELAL OLSUN. SENDE HAKKINI HELAL ET. ALLAH'A(C.C) EMANET OL. İNŞALLAH ÇARŞI İZİNLERİNDE DIŞARI ÇIKINCA GÖRÜŞÜRÜZ. HADİ SELAMUN ALEYKÜM.

[big][marq]EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER.... EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER[/marq][/big]

Resul Aydın

Kayıtlı Kullanıcı

ferit yazdı:
Es Selamü Aleyküm

Sizlere nasıl hitap edeceğimi bilemiyorum hepiniz benim için çok değerli insanlarsınız...

Uzun uzadıya bir veda yazısı yazıpta vaktinizi almayacağım...Sadece haberiniz olsun, ve helallik almak istedim...Sivri dilim her yerde başıma bela olduğu gibi burda da oldu...Kalbini kırdığım, veya üzdüğüm bir kardeşim varsa özür dilerim ve hakkını helal etmesini temenni ederim...Helal etmezse de aynısı ile muamele etmesini isterim...

Acemi birlik: Isparta

Andelib kardeşimizin gittiği yer...Çarşamba günü yola çıkıyorum Perşembe günü de teslim oluyorum İnşAAllah...

Bu sitede emeği geçen kardeşlerime de şükranlarımı sunarım...Allah c.c. razı olsun...Çok değerli abilerim, ablalarım, kardeşlerim olmasına vesile oldular...

Hakkınızı helal edin...Dualarınızı esirgemeyin İnşAAllah...

Allah c.c. tevekkül edip emanet olunuz...

Es Selamü Aleyküm

[marq]B) Cuma Bayramımız Mübarek ve Hayırlara Vesile Olsun İnşAAllah B)[/marq]

VEALEYKÜMSELAM, ALLAH SENİ SEVDİKLERİNE BAĞIŞLASIN, HELALLEŞMEK SÜNNETTİR BENDEN YANA HELAL OLSUN.
ALLAH, HAYIRLI TEZKERELER NASİP ETSİN, İNŞAALLAH.

"TÜRK EVLADI O DUR"Kİ......
EZAN SESİ DUYULAN;
YURDU OLAN TOPRAĞI
ANA IRZ"I BİLEREK, YAD AYAĞI BASTIRMAZ.
BİR YABANCI BAYRAĞI,
HİÇ BİR YERE ASTIRMAZ.

ALLAH"A EMANET, EMANETE SAHİP OLUNUZ.B)

Kaan Erdem

Yönetici

HAKKIMIZ VAR İSE HELAL OLSUN.ALLAH CC SEN VE DİĞER MÜMİN ASKERLERİMİZİ HAYIRLISI İLE GİDİP GELMEYİ NASİP ETSİN.ALLAH CC YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN HEPİNİZE HAYIRLI TESEKERELER.ORADAKİ DOSTLUKLAR ARKADAŞLIKLAR BİR BAŞKA OLUYOR.ALLAH CC KARŞINA İYİ İNSANLARI ÇIKARSIN.

SELAM VE DUA İLE KAL ALAH CC EMANET OL SELAMETLE KAL.

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

M DENIZ yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM VAKİT GELDİ DEMEK. SENİ RABBİMİZE EMANET EDİYORUZ. GÜLE GÜLE GİT GÜLE GÜLE GEL İNŞALLAH. HAKKIMIZ YOKTUR VARSA HELAL OLSUN. SENDE HAKKINI HELAL ET. ALLAH'A(C.C) EMANET OL. İNŞALLAH ÇARŞI İZİNLERİNDE DIŞARI ÇIKINCA GÖRÜŞÜRÜZ. HADİ SELAMUN ALEYKÜM.

[big][marq]EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER.... EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER[/marq][/big]

haaaayııırrrrrrrrrrrrr en büyük asker benim askerdiiii:(:D:D:Dferit abi kanma sen bu laflara bak biri daha gitsin onada aynı şeyi diyecekler.:D:D:Dşaka şaka

[marq]EN BÜYÜK ASKER FERİT ASKER................... EN BÜYÜK ASKER FERİT ABİ................. EN BÜYÜK ASKER İSLAMİYET GEN TR NİN ASKERİ.[/marq]

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleykumm kardeşim..

hakkım varsa helal olsun sana ebeden ve daimen Allah c.c. yardımcın olsun kolaylıklar versin sana inş...unutmayacagız seni..tez zamanda gider gelirsin inş..selametle kal kardeşim...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

selamün aleyküm Ferit kardeşim..

Rabbimiz yar ve yardımcınız olsun inşallah.. Allah sabrınızı versin ve kolaylaştırsın inşallah... benim hakkım geçmemiştir. geçmişse de helal hoş olsun kardeşim.. siz de helal edin inşallah. Allah yolunuzu açık etsin. Allah'a emanet olun.dua ile.

Zinnire

Kayıtlı Kullanıcı

s.a.Benim güzel,yakışıklı,bitanecik, akıllı, dürüst,cömert kardeşim asker gidiyooo.Canım ben ablan yollarına gül sereyim,hayırlı olsun inş.Sapasalim gidip gelmek nasip etsin Rabbim inş.Ablasının bitanesi eğer hakkım varsa helalin olsun yerden göklere kadar...Günleri saymaya başladım bile..Çabucak geçsinler inş.Gözün arkada kalmasın,dualarımız hep seninle olcak canım kardeşim..Allah tüm asker kardeşlerimizin üzerinden rahmetini,merhametini eksik etmesin inş....Seni çok seviyoruz canım..
P.S. bu arada unutma ki ablan düğüne gelmek istiyo haa
...:)

Canan38

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKUM FERIT KARDESIM

Rabbimiz yar ve yardımcınız olsun inşallah.. Allah sabrınızı versin ve kolaylaştırsın inşallah
Nese ve eglenerek gidip ayni nese ile askerligini bitirip dönesin insallah
Rabbim sizi ve tüm asker kardeslerimizi kazadan beladan serden ve kötülüklerden korusun

B) selam ve dua ile saygilarB)

fatma_tuba

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. FERİT KARDEŞİM HAYIRLISIYLA GİT GEL RABBİM SENİN VE TÜM MEHMETCİKLERİN YARDIMCİSİ OLSUN . HAKKIM YOKTUR AMA HELALİ HOŞ OLSUN .FORUMLARINDAN ÇOK FAYDALANDIK DÖRT GÖZLE BEKLERİZ A.E.O.

erdal

Kayıtlı Kullanıcı

RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN...

GÜLE GÜLE GİDİP...SAĞLICAKLA DÖNERSİNİZ İNŞAALLAH...SELAMETLE..

hayrunissa86

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleykum umarım askere hayırlısıyla gidip gelirsınız yaradanım yardımcınız olsun rabbım bekleyenlerınıze sabır versın :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

uamurat

Kayıtlı Kullanıcı

aleykümselam kardeşim allah hakkında hayırlısını nasip etsin.allah(c.c) yardımcın olsun.
hayırlı teskerelerB)

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı

ve aleykum selam. hakkım yoktur ama yine de helal olsun ferit kardeşim.sizinki de helaldir inş. Allah yar ve yardımcınız olsun. güle güle gidin inşallah güle güle dönün.selam ile..

leyla_serdar

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH EMANET OLUN B)B)B)

koskun

Kayıtlı Kullanıcı

hayırlarla git hayırlarla gel inşallah ... allaha emanet ol ...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt