Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah Rızası İçin 1 Fatiha Okur musunuz (1 Kullanıcı)

• Konuyu başlatan tevbekarım
  • Başlangıç tarihi
T

tevbekarım

3 yıldır alzehimer hastası olan dedemi kaybettik En başta Hak Teala nın rızası için Efendimiz aleyhi selatü ve sellemin yüce ruhu şeriflerine ehli beyitinin mübarek ruhlarına eshabı kiramın mübarek ruhlarına ve gelmiş geçmiş tüm evliyaullahın ruhlarına bu yazıyı okuyan tüm dostların cümle geçmişlerinin ruhlarına birde Hakkın rahmetine kavuşmuş dedemin ruhu için 1 FATİHA okurmusunuz?

NDYZLF

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
1 adet okudum.
Rabbim kabul eylesin.

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim ALLAH c.c. rahmet eylesin mekanı cennet olur inş bende okudum inş devamlı okurum ALLAHA c.c. emanet ol

T

tevbekarım

Cenab-ı hak hepinizden hepimizden razı olsun inşallah çok teşekkür ederim çok memnun oldum.

Kemahlı_24

Kayıtlı Kullanıcı
3 yıldır alzehimer hastası olan dedemi kaybettik En başta Efendimiz aleyhi selatü ve sellemin yüce ruhu şeriflerine ehli beyitinin mübarek ruhlarına eshabı kiramın mübarek ruhlarına ve gelmiş geçmiş tüm evliyaullahın ruhlarına bu yazıyı okuyan tüm dostların cümle geçmişlerinin ruhlarına birde Hakkın rahmetine kavuşmuş dedemin ruhu için 1 FATİHA okurmusunuz?
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşaALLAH..

1.FATİHA..3 İHLAS okudum kardeş..

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Allah rahmet etsin.mekanı cennet olsun.
Fatiha suresi ve yasini şerif okudum.
Allah kabul etsin.

Dağ Çiçeği

Kayıtlı Kullanıcı

Okudum.Rabbim,kabul eylesin..mekanı Cennet olsun inşallah..

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum,
Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun,çektiği çok zor bir rahatsızlık günahlarına kefaret olmuştur inş.Bakanlarada ecrini kat kat versin inş.Rabbim sizlerede sabır versin inş.Fatiha ve 3 ihlası şerif inş
Selam ve dua ile

ayse64

Kayıtlı Kullanıcı
Allah rahmet etsin.mekanı cennet olsun.
Fatiha suresi okudum.
Allah cc kabul etsin inşallah

leyla-1

Altın Üye
Allah rahmet etsin canım mekanı cennet olsun inşallah 3 Fatiha 9 İhlas Süresi okudum allah kabul etsin inşallah.Allah yar ve yardımcınız olsun selam ve dua ile selametle kalınız.

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH rahmet eylesin, kabri cennet bahçesi olsun inşALLAH..

1 Fatiha, 3 ihlas okudum.. Rabbim kabul etsin inşALLAH.

T

tevbekarım

Allahu Teala hepinizden razı olsun inşallah okuduğunuz cümle fatiha şerifleri yasini şerifleri ihlası şerifleri Rabbim kurtuluşunuza kurtuluşumuza vesile kılsın inşallah bende cümlenizin geçmişleri için okudum Allah hepinizden razı olsun.nasıl mutlu oldum anlatamam dua kardeşlerim.

T

tevbekarım

Selamun Aleykum,
Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun,çektiği çok zor bir rahatsızlık günahlarına kefaret olmuştur inş.Bakanlarada ecrini kat kat versin inş.Rabbim sizlerede sabır versin inş.Fatiha ve 3 ihlası şerif inş
Selam ve dua ile

ALLAH Ü TEALA razı olsun ablam.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt