Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

alametmidir.....???? (1 Kullanıcı)

mor heyula

Kayıtlı Kullanıcı
son günlerde amerikada arıların tükenmeye başladığı haberleri çıkıyor...şöyle bişey duymuştum..^arılar tükenmeye başladığında dünyanın sonunu geldiğini biliniz..veye bir filozofa göre ..arıların tükenmeye başladığını gördüyseniz dünyanın 4,5 yıldaha ömrü kalmıştır^....şimdi bu konuda bi fikri olan lütfen bana cevap yazabilirmi....(ki zaten alametler zuhur ediyor..belkide kıyamet yakın deniliyor din büyüklerine göre ben sadece arı konusunda takıldım..ALLAH ŞİMDİDEN RAZI OLSUN)

enise karadeniz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: alametmidir.....????

s.a.
kıyametin ne zaman kopacağını yanlızca allahu teala bilir.bu bilgi hazreti muhammede (s.a.v)bile verilmemişken alimlerin kalkıpta dünyaya ömür biçmesi güldürdü beni.kıyametin ne zaman kopacağını ancak kıyamet koptuğunda öğreniriz.benim düşüncem bu.selametle..

zeynepfigen

Kayıtlı Kullanıcı
RE: alametmidir.....????

Kıyamet alametleri birbir baş gösterse de bizler ne zaman kopacağı yaklaşıp yaklaşmadığı gibi konular üzerine yorum yapmaktan ziyade ibadetlerimizi eksiksiz olarak yerine getirebilmeye çalışmalıyız bence.. Rahman ve Rahim olan Akkah C.C. hepimize merhamet etsin...B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt